bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Azt írják, hogy ha kifizetést igénylek akkor felhívnak telefonon azonosítás céljából. Mit kérdezgetnek? Meg van egy olyan kis bökkenő, hogy 17 vagyok de ugye akkor nem tudtam volna regisztrálni így 18-at adtam meg (95-ö születés holott 96-os vagyok) telefonba mit mondjak? Csak mert nem tudom hogy a bankkártyámon látják hogy 96-os születésű vagyok? Nehogy ebből legyen probléma és ne fizessenek ki...

Keresztet vethetsz a pénzedre.. Ugyanis a bet365nél el kell küldeni a személyidet is és akkor észreveszik h bizony te 96os vagy és levágják hogy csaltál, mert nem is regisztrálhatsz.. És 99%ig biztos vagyok h ez esetben végleg kitiltanak, és a pénzt meg elkobozzák..

és ha várok amíg 18 leszek és utána kérem a kifizetést?

Akkor is látják majd, hogy a regisztráció időpontjában nem voltál 18. A pénzt nem kobozzák el. Valószínűleg az összes fogadásodat törlik, és a befizetett pénzt visszaküldik, valamint örökre kitiltanak.

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 04, 2013, 14:27:02
Akkor is látják majd, hogy a regisztráció időpontjában nem voltál 18. A pénzt nem kobozzák el. Valószínűleg az összes fogadásodat törlik, és a befizetett pénzt visszaküldik, valamint örökre kitiltanak.
ncis88-cal értek egyet, szerintem se fogják visszaküldeni a pénzt.

Ez a  lehető legsúlyosabb szabályszegés..Még a multiaccnál is súlyosabb..
Nem véletlen van az a 18as határ..Törvények írják elő nekik hogy nem fogadhatnak 18 év alatti személyeket. Míg az hogy egy embernek egy számlája lehet ez semmilyen uniós törvény nem írja pl.

Ha nagyon-nagyon jókedvűk van és méltányosak akkor talán, de nagyon talán visszakphatod a befizetésed,de elég valószínűtlen..

A legjobb, ha megpróbálod átbukni egy olyan számlára ami legális. Mittomén anyád nevére regelt unibet számla..

Egyik haverom nemrég számlát nyitott az Offside-nál magyarként (annak ellenére, hogy ők nem fogadnak magyar állampolgárságú ügyfeleket), osztrák nemzetiséget megadva (persze semmi szükséges irata ne volt hozzá). Ő megúszta annyival, hogy kitették a szűrét, és visszautalták neki a befizetését (nagyjából egy kategória, egyikőjük sem regisztrálhatott volna). Viszont mindkét esetnél érdemes lett volna megkérdezni valakit, aki járatos(abb) a dolgokban.

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 04, 2013, 17:23:08
Egyik haverom nemrég számlát nyitott az Offside-nál magyarként (annak ellenére, hogy ők nem fogadnak magyar állampolgárságú ügyfeleket), osztrák nemzetiséget megadva (persze semmi szükséges irata ne volt hozzá). Ő megúszta annyival, hogy kitették a szűrét, és visszautalták neki a befizetését (nagyjából egy kategória, egyikőjük sem regisztrálhatott volna). Viszont mindkét esetnél érdemes lett volna megkérdezni valakit, aki járatos(abb) a dolgokban.

A kettő nem ugyanaz..
800indokot tudok h miért adtam meg véletlen osztrák nemzetiséget.. plusz nem tudtam h nem fogadnak magyarokat..
míg azzal ha valaki nincs 18éves azzal a legalapabb szabályt szegi meg..Amire semmi értelmes kifogás nem adható. Szerintem.

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 04, 2013, 17:47:54
A kettő nem ugyanaz..
800indokot tudok h miért adtam meg véletlen osztrák nemzetiséget.. plusz nem tudtam h nem fogadnak magyarokat..
míg azzal ha valaki nincs 18éves azzal a legalapabb szabályt szegi meg..Amire semmi értelmes kifogás nem adható. Szerintem.

Az üzletszabályzatok mindegyikében szerepel, hogy valós adatokat kell megadni, ilyen szempontból - ha nem is azonos - de hasonló a két eset. Mindazonáltal két különböző irodáról beszélünk, eltérő lehet az ilyen esetek elbírálása. Szerintem vissza fogják adni a pénzt, de ha mégsem, teljesen érthető részükről.

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 04, 2013, 17:57:23
Az üzletszabályzatok mindegyikében szerepel, hogy valós adatokat kell megadni, ilyen szempontból - ha nem is azonos - de hasonló a két eset. Mindazonáltal két különböző irodáról beszélünk, eltérő lehet az ilyen esetek elbírálása. Szerintem vissza fogják adni a pénzt, de ha mégsem, teljesen érthető részükről.


Igazad van végül is. Szabályszegés-szabályszegés.. Szerintem nem éri meg kockáztatni..  Minimális veszteséggel át lehet bukni a pénzt egy olyan irodába ahol a regisztráció rendben van..

Nekem volt egy hasonló történetem, csak pókerrel. 16 évesen befizettem apámmal együtt Pokerstarsra, de szét osztottuk az összeget. Egy accon játszottunk ketten. Végül én nyerő játékos lettem, apám meg elbukta a befizetés ráeső részét. Aztán mikor 18 lettem ki akartam venni a pénzt. Úgy gondoltam mivel apámnak és nekem ugyanaz a keresztnevünk nem lesz probléma, ha megváltoztatom a születési időpontot apáméról az enyémre és úgy veszem ki a pénzt saját számlára. (utólag elég nagy hülyeségnek tűnik)

Másnap kaptam egy levelet tőlük angolul, hogy észrevették a dolgot és a következő alkalomkor kitiltanak és a pénznek is annyi. Amikor elkezdtem olvasni az e-mailt annyira ideges lettem, hogy végig sem olvastam, teljesen kiakadtam, hogy két év munkáját elbukom ez miatt. Végül kifizettek profittal együtt.

Szerintem is inkább az átbukás a megoldás. Esetleg pókeren átbukni ismerősnek kevesebb veszteséggel, de ennek a veszélye, hogy pénzmosásra figyelnek és lehet, hogy feltűnik nekik a dolog.

#2066 augusztus 04, 2013, 22:41:50, Bagwell
 :'( ez az átbuktatás hogy működik pontosan?

ja, amúgy tőlem még nem kértek személyi másolatot, csak azt írja felhívnának azonosítás céljából, ha ott bediktálom az adataim akkor ha netán kérnének egy másolatot a személyimről mondanám, hogy majd küldök csak előbb fizessenek ki mert sürgős lenne, vagy vmi ilyesmit.

Sportfogadással ezt kockázatos megpróbálni átbukni, mivel tovább nőhet a bet365 egyenleg, ha rossz irányba megy a pénz...

Azt hiszem, a sportfogadas.org főoldalán jól látható helyen felhívhatnánk a legalapvetőbb "tudnivalókra" a figyelmet, miszerint a sportfogadás mindenhol korhatáros tevékenység, s bizony vannak kellemetlen mellékhatásai!  ???

Idézetet írta: Bagwell Dátum augusztus 04, 2013, 21:29:04
:'( ez az átbuktatás hogy működik pontosan?

ja, amúgy tőlem még nem kértek személyi másolatot, csak azt írja felhívnának azonosítás céljából, ha ott bediktálom az adataim akkor ha netán kérnének egy másolatot a személyimről mondanám, hogy majd küldök csak előbb fizessenek ki mert sürgős lenne, vagy vmi ilyesmit.


Ezen jót nevettem.. :) Előbb küldjétek a pénzt utána igazolom magam.. :D Látszik nem rég kezdted..
Olyan van, hogy néha nem kérnek azonosítást egy-két irodában(a bet365nél mindig kérnek)

A személyit az 1. kifizetés előtt kérik, nem véletlenül. Az átbukás fogadással valóban kockázatos, mivel csak az egyik irodából tudsz kifizetni. Gyakorlatilag olyan mint egy hagyományos fogadás: csak az egyik kimenetel jó. Szerintem próbáld meg pókeren átjátszani egy ismerősnek, de nagy eséllyel észre fogják venni. Viszont ha kitiltanak, akkor szerintem tuti visszakapod a befizetett pénzt. OK, hogy megszegted a szabályukat, az viszont szimpla lopás, ha nem adnák vissza a pénzt. Az irodáknak sem érdekük, hogy ilyen hírek terjedjenek róluk.