bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Szóval azt állítod, hogy rosszul ítéltek meg téged és "szabadidős" játékos vagy a 6000 eurós fogadással?    :)

#2281 szeptember 07, 2013, 23:59:38, Irtis
Nem, de azt állítom, hogyha a be- és kifizetést nem nézzük, akkor ezzel a stratégiával profitot termeltem a Bet365-nek. Ezek az 1,001-ek nem value betek. Elvileg örülniük kellett volna, hogy ilyen nagy pénzben játszok náluk. (Ahogy örülhettek is a 3600 eurós bukómnak...). Egyszerűen a kis oddsokhoz nagy tét tartozik, ezen nem kellene kiakadni.
Azt meg jó lenne tudni, hogy milyen megállapodás van a Skrill és a Bet365 között a tranzakciók jutalékairól. Magyarul mennyit fizet a Bet365 a Skrillnek utalásonként. Nyilván nem véletlenül ingyenes a be- és kifizetés, hiszen az iroda úgy számol, hogy a forgalomnövekedése bőven kompenzálja a Skrillnek fizetendő jutalékot.

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 07, 2013, 21:39:17
Az is jó lett volna, ha szólnak, hogy fejezzem be ezt a típusú fogadást, és nem rögtön szó nélkül kizárnak.

Itt valóban ez lett volna a korrekt eljárás, ha már egyszer a szabályzatukban nem tudják meghúzni élesen a határvonalat a "szabadidős" és a "profi" játékos között. Ha már egyszer gumiszabály, akkor legalább működjön az "ejnye-bejne" típusú jelzés.

Kaptam 15 € hűségbónuszt!  :beerchug: Szépen meg is lepődtem rajta, nem szoktak adni nekem, talán egyszer, ha kaptam eddig. Megnéztem az elmúlt heti fogadási előzményeket, de ez alapján sem lettem okosabb, de annyi baj legyen. :)

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 11, 2013, 18:18:42
Kaptam 15 € hűségbónuszt!  :beerchug: Szépen meg is lepődtem rajta, nem szoktak adni nekem, talán egyszer, ha kaptam eddig. Megnéztem az elmúlt heti fogadási előzményeket, de ez alapján sem lettem okosabb, de annyi baj legyen. :)


Nekem meg nem kuldtek:( pedig en nem fogok meglepodni, soot :) ;D

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 11, 2013, 18:45:44

Nekem meg nem kuldtek:( pedig en nem fogok meglepodni, soot :) ;D

szuper..faszább már csak az lenne, ha nem örülnél mindig magadnak annyira..

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 11, 2013, 18:54:17
szuper..faszább már csak az lenne, ha nem örülnél mindig magadnak annyira..

nem ertem, hogy ez miert nekem volt cimezve... :-\

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 11, 2013, 19:08:30
nem ertem, hogy ez miert nekem volt cimezve... :-\

Például ezért: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3668.msg410994.html#msg410994

Továbbá a mostani megjegyzésed sem tetszett, de ez csupán egy szubjektív vélemény, nem több. De ha érdekel, arra szerettem volna utalni, hogy egy kis alázat sosem árt, valamint hogy a túlzott önbizalom (lenne erre egy jobb szó is) egyesekben ellenszenvet válthat ki. De no problem, csak ez most kijött belőlem! Sok sikert!


Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 11, 2013, 19:20:51
Például ezért: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3668.msg410994.html#msg410994

Továbbá a mostani megjegyzésed sem tetszett, de ez csupán egy szubjektív vélemény, nem több. De ha érdekel, arra szerettem volna utalni, hogy egy kis alázat sosem árt, valamint hogy a túlzott önbizalom (lenne erre egy jobb szó is) egyesekben ellenszenvet válthat ki. De no problem, csak ez most kijött belőlem! Sok sikert!


Amit linkeltel abban a hozzaszolasomban kivetni valot nem lehet talalni sem arroganciat...az csupa tenykozles volt...sajnalom, ha igy erzel...sajnos ebben a vilagban az alazatos embert legyurik. Megjegyzem tenyleg van egy ilyen rossz szokasom...

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 11, 2013, 19:28:39

Amit linkeltel abban a hozzaszolasomban kivetni valot nem lehet talalni sem arroganciat...az csupa tenykozles volt...sajnalom, ha igy erzel...sajnos ebben a vilagban az alazatos embert legyurik. Megjegyzem tenyleg van egy ilyen rossz szokasom...

Ne a lap alját olvasd, hanem feljebb: "Sztem csak te nem tudsz rola :P fogadjunk, hogy a goalbet-et se ismerted  ;D ;D "

Alázat alatt pedig mást értek, de ne offoljuk szét a témát! Minden ok! ;)

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 11, 2013, 19:33:58
Ne a lap alját olvasd, hanem feljebb: "Sztem csak te nem tudsz rola :P fogadjunk, hogy a goalbet-et se ismerted  ;D ;D "

Alázat alatt pedig mást értek, de ne offoljuk szét a témát! Minden ok! ;)


Ebben az esetben igazad van :P miutan megirtam en is ereztem, hogy azert nem oke

Javaslom inkább, hogy fogadj olyan eseményekre amik nem fognak bekövetkezni. Pl: strandröplabda 21-12 16-10-nél megrakod, hogy ki nyeri a következő szettet. Snookerben is lehet fogni ilyet következő frame-re, stb. :ok:

És ez miért lenne jó? Ilyen esetben gondolom événytelenítik a fogadást, és nem számít bele a megforgatásba.

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 12, 2013, 13:56:49
És ez miért lenne jó? Ilyen esetben gondolom événytelenítik a fogadást, és nem számít bele a megforgatásba.

A bet365 már a fogadás megtételekor számolja a forgatást, nem várja meg vele a kiértékelést, így működhet a dolog.
Ezt tapasztaltam korábban a fortuna winnél is, illetve az unibet újratöltési bónuszainál.
(ugyanakkor az unibet kezdőbónuszánál meg megvárják a kiértékelést a rollover aktualizálásával, de arrafelé sosem voltak következetesek)


Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 12, 2013, 13:56:49
És ez miért lenne jó? Ilyen esetben gondolom événytelenítik a fogadást, és nem számít bele a megforgatásba.
De beleszámít a forgatásba. Én tenisszel játszottam el ezt. Pl 6-4, 5-2-nél tettem a harmadik szett győztesére vagy a 19. game győztesére - persze utóbbit csak olyannál, ahol az esélyes adogatott, és kellően biztos voltam benne, hogy lehozza a meccset -, és ugyanúgy beleszámított a forgatásba, mivel ugyanúgy kockázatot vállalsz, mert "simán" bekövetkezhet az esemény, amire fogadtál.