bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Idézetet írta: Lord Dátum szeptember 12, 2013, 14:56:18
De beleszámít a forgatásba. Én tenisszel játszottam el ezt. Pl 6-4, 5-2-nél tettem a harmadik szett győztesére vagy a 19. game győztesére - persze utóbbit csak olyannál, ahol az esélyes adogatott, és kellően biztos voltam benne, hogy lehozza a meccset -, és ugyanúgy beleszámított a forgatásba, mivel ugyanúgy kockázatot vállalsz, mert "simán" bekövetkezhet az esemény, amire fogadtál.

Az "ugyanúgy kockázatot vállalsz" kicsit túlzás, mert ugye olyasmit próbálunk ilyenkor játszani, aminél 90% feletti a valószínűsége, hogy nem következik be, az iroda meg ugye azért támasztja a forgatási feltételeket, hogy legyen esélyünk elveszíteni a pénzünket!  :)

Ugyanakkor ha mégis eljutna egy ilyen meccs a 3. szettig, még akkor is van esélyünk visszafogadni!

Beleszámít a forgatásba. Snooker-rel lehetetlen bukni ha ügyes vagy. 18 az asztalon, 53 az előny és kint van a következő frame sokszor :D

Üdv! Még sose voltak gondjaim a kifizetéssel. Korábban is előfordult már, hogy több helyről, skrillről vagy bankkártyáról is fizettem be. Kifizetéseknél elég volt ráírnom a chatre, hogy melyik kifizetési módot szeretném aktívra venni (azok közül amelyekről befizettem), majd oda gond nélkül megérkezett az összeg.
Most a konkrét sztori, hogy előbb skrillről, majd bankkártyáról is befizettem. Kértem, hogy ne az utóbbi, hanem a skrilles kifizetést vegyék figyelembe, így azt aktiválták is, arra kértem is a kifizetést.
Ma viszont felhívtak (!) a supporttól, hogy adjam meg a bankszámlám adatait, mert a pénzügyi osztály úgy állapította meg, hogy arra jár a kifizetés. Hiába magyaráztam, hogy előtte pár nappal fizettem be skrillről, és ezzel eddig se volt gond így. Mondják, hogy így-úgy számoltak, hogy melyik befizetésből mekkora a nyeremény, dehát ezt hogy a fenébe számolják ki?
Na mind1, banki utalást semmiképp se szeretnék, mert nem ft -ban játszok és még 2 napom maradt egy másik teremben való bónusz megkezdéséhez.
Mit tehetnék szerintetek, hogy skrillre juttassam rendben a pénzt? Fizessek be még skrillről és akkor érvényesnek hiszik azt?

Sztem igen. Marmint fizess be skrill-rol.
De ha biztosabb akarsz lenni kerdezd az angol supportot, ok egyenest valaszt adnak...ellentetben a magyarokkal. Es sok sikert  :great:

Azt szeretném kérdezni hogy lehet egyszerre két bónuszt is forgatni? gondolok itt kezdőbónuszra és a mobil bónuszra?


Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 13, 2013, 19:16:55
Üdv! Még sose voltak gondjaim a kifizetéssel. Korábban is előfordult már, hogy több helyről, skrillről vagy bankkártyáról is fizettem be. Kifizetéseknél elég volt ráírnom a chatre, hogy melyik kifizetési módot szeretném aktívra venni (azok közül amelyekről befizettem), majd oda gond nélkül megérkezett az összeg.
Most a konkrét sztori, hogy előbb skrillről, majd bankkártyáról is befizettem. Kértem, hogy ne az utóbbi, hanem a skrilles kifizetést vegyék figyelembe, így azt aktiválták is, arra kértem is a kifizetést.
Ma viszont felhívtak (!) a supporttól, hogy adjam meg a bankszámlám adatait, mert a pénzügyi osztály úgy állapította meg, hogy arra jár a kifizetés. Hiába magyaráztam, hogy előtte pár nappal fizettem be skrillről, és ezzel eddig se volt gond így. Mondják, hogy így-úgy számoltak, hogy melyik befizetésből mekkora a nyeremény, dehát ezt hogy a fenébe számolják ki?
Na mind1, banki utalást semmiképp se szeretnék, mert nem ft -ban játszok és még 2 napom maradt egy másik teremben való bónusz megkezdéséhez.
Mit tehetnék szerintetek, hogy skrillre juttassam rendben a pénzt? Fizessek be még skrillről és akkor érvényesnek hiszik azt?

Így jártam pár napja én is (Visa és Skrill) és csak a Visára engedték a kifizetést, mondván a pénzügyi osztály döntése végleges.

Egyáltalán van még egy olyan buki, amelynél ilyen hülye szabály van a kifizetésre?

#2303 szeptember 15, 2013, 14:08:10, benson
Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 13, 2013, 19:16:55
Üdv! Még sose voltak gondjaim a kifizetéssel. Korábban is előfordult már, hogy több helyről, skrillről vagy bankkártyáról is fizettem be. Kifizetéseknél elég volt ráírnom a chatre, hogy melyik kifizetési módot szeretném aktívra venni (azok közül amelyekről befizettem), majd oda gond nélkül megérkezett az összeg.
Most a konkrét sztori, hogy előbb skrillről, majd bankkártyáról is befizettem. Kértem, hogy ne az utóbbi, hanem a skrilles kifizetést vegyék figyelembe, így azt aktiválták is, arra kértem is a kifizetést.
Ma viszont felhívtak (!) a supporttól, hogy adjam meg a bankszámlám adatait, mert a pénzügyi osztály úgy állapította meg, hogy arra jár a kifizetés. Hiába magyaráztam, hogy előtte pár nappal fizettem be skrillről, és ezzel eddig se volt gond így. Mondják, hogy így-úgy számoltak, hogy melyik befizetésből mekkora a nyeremény, dehát ezt hogy a fenébe számolják ki?
Na mind1, banki utalást semmiképp se szeretnék, mert nem ft -ban játszok és még 2 napom maradt egy másik teremben való bónusz megkezdéséhez.
Mit tehetnék szerintetek, hogy skrillre juttassam rendben a pénzt? Fizessek be még skrillről és akkor érvényesnek hiszik azt?

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum szeptember 15, 2013, 00:25:36
Így jártam pár napja én is (Visa és Skrill) és csak a Visára engedték a kifizetést, mondván a pénzügyi osztály döntése végleges.

Ennek ellenére továbbra is kedvencetek?

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 15, 2013, 13:20:18
Egyáltalán van még egy olyan buki, amelynél ilyen hülye szabály van a kifizetésre?

A William Hill a kifizetésnél a korábban befizetett összeget csak oda engedi kikérni, ahonnan érkezett, az afelettit (a nyereséget) pedig meghatározhatod, hova kéred ki.
A Tipico sem engedett nekem neteller-skrill átjárást.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 15, 2013, 13:24:37
Ennek ellenére továbbra is kedvencetek?

Igen, minden megvan bennük egyébként, ami kell.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 15, 2013, 13:24:37
Ennek ellenére továbbra is kedvencetek?

Neked mi a bajod velük?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 15, 2013, 20:27:18
Neked mi a bajod velük?

Állandóan korlátokba ütközöm + ki vagyok zárva minden promóciójukból. Mondjuk már megszoktam, bónuszok ellenfogadásos kiforgatásához még az alacsony limitekkel is megfelel.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 15, 2013, 20:56:28
Állandóan korlátokba ütközöm + ki vagyok zárva minden promóciójukból. Mondjuk már megszoktam, bónuszok ellenfogadásos kiforgatásához még az alacsony limitekkel is megfelel.

Mennyire vagy korlátozva és miért? Én is ki vagyok zárva a promóikból, úgy látom erre nagyon érzékenyek.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 15, 2013, 21:27:45
Mennyire vagy korlátozva és miért? Én is ki vagyok zárva a promóikból, úgy látom erre nagyon érzékenyek.

BL és PL meccseken a főbb piacokon 120€ a max. nettó nyeremény fogadásonként (a max tét nyilván az odds függvénye). Német, spanyol, olasz első osztályon ugyanez már csak 60€, és ez gondolom fokozatosan csökken a kevésbé nívós bajnokságok felé haladva. A többi sportnál szintén csak kevesebb lehet ennél. Gondolom fennakadtam a szűrőjükön arbitrázs miatt.
Nálad is van limit, vagy csak a promókból zártak ki?