bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: norbi33 Dátum november 07, 2013, 10:19:26
Első ingyen pörgetésre beadott 3 pókembert, amiből bónusz játék lett: 43,25 euróért cserébe. Utána is adott még egy kis aprót, így végül 44,65 euró lett az ingyen pörgetésekből, amit már át is utaltam a sportfogadás számlára. Mindig kicsit irigykedve és hitetlenkedve olvastam, hogy ingyen pörgetésből is lehet a pár eurónál többet nyerni, de végre összejött nekem is, tényleg nem lehetetlen. Jól kezdődik ez a nap!

Én még mindig hitetlenkedve olvasom, mivel nekem 3€ nál többet még soha nem adott egyik ilyen szar se..Gratula :ok:

Idézetet írta: pana0017 Dátum november 10, 2013, 17:45:36
Sziasztok.


Beregisztráltam 17 évesen bet365-re és Entropay-jel be is tudtam fizetni, azonban ugye kivenni már csak a beazonosítás után lehet. A kérdésem az lenne, hogy a számlám átírhatom még valahogy más nevére vagy a postai azonosítással megoldható így is a dolog?

Csak postai kóddal nem tudod magad azonosítani. Küldeni kell nekik egy okmányt, hogy igazold a születési éved. Nem hiszem, hogy kitudod venni így.

Idézetet írta: inter08 Dátum november 10, 2013, 18:34:23
Csak postai kóddal nem tudod magad azonosítani. Küldeni kell nekik egy okmányt, hogy igazold a születési éved. Nem hiszem, hogy kitudod venni így.

Akkor ezt a pénzt már sosem látom viszont?

De. korábban volt itt egy srác, aki ugyanígy járt. Legnagyobb meglepetésünkre nem zárolták örökre a számláját. Ha jól emlékszem arra jutott velük, hogy akkor kinyittathatja a számláját ha betöltötte a 18at. ÉS nem bukta el a pénzét..
De az biztos hogy amíg 18 nem leszel semmilyen módon nem kérhetsz kifizetést, mert azonosítanod kell magad.

Max átjátszhatod pókeren,de ezt nem ajánlom. Írj nekik egy szánom-bánom levelet, hogy nem tudtál erről, és ha 18lesze a pénzed elérhetővé válik

Sziasztok!
Bet-en még ilyen nem történt velem. Tegnapi Fradi meccsen szöglet 7 undert játszottam. Végignéztem a meccset és úgy emlékszem 6 szöglet született. Csak az tűnt fel hogy valami ne oké az egyenlegemmel, látom vesztesként lett elkönyvelve.
Ma az MLSZ honlapján utánanéztem és ott is 6 szöglet a végén.


Idézetet írta: natforce Dátum november 11, 2013, 17:45:09
Sziasztok!
Bet-en még ilyen nem történt velem. Tegnapi Fradi meccsen szöglet 7 undert játszottam. Végignéztem a meccset és úgy emlékszem 6 szöglet született. Csak az tűnt fel hogy valami ne oké az egyenlegemmel, látom vesztesként lett elkönyvelve.
Ma az MLSZ honlapján utánanéztem és ott is 6 szöglet a végén.
4-3 lett a szögi, a 92.percben volt 2 Haladás szöglet a végén.

köszi

kerestem mindenhol a végső szöglet számot, és naivan erre hagyatkoztam:

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-a-fradi-tobbet-lott-jobban-passzolt-tobb-parharcot-nyert-2294347

még1x kösz

Idézetet írta: natforce Dátum november 11, 2013, 17:59:22
köszi

kerestem mindenhol a végső szöglet számot, és naivan erre hagyatkoztam:

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-a-fradi-tobbet-lott-jobban-passzolt-tobb-parharcot-nyert-2294347

még1x kösz
Ilyenkor:

Bet365

alul Results
Sportág
Dátum
majd Livebet

Utána az adott meccsre kattintva ott  vannak a szögletek az első kivételével. Az elsőt nem írják, nem tudom miért.


Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a kifizetés kérését mikor szokták feldolgozni nektek? Banki utalással kértem. Tegnap este kértem ki a pénzt, de még mindig törölhető a kifizetés. Első kifizetésem, eddig itt nem nagyon játszottam, viszont az azonosítást (postai kód, személyi másolat) teljesen elvégeztem.

Ma belépve a számlámra látom, hogy 3000 Ft-tal emelkedett az egyenlegem. Megnéztem, és Tisztelet bónuszként írja a bónusztörténet menüpont. Ezt mi alapján kapja az ember nem tudja valaki?

Idézetet írta: hurkabalint Dátum november 12, 2013, 17:21:48
Ma belépve a számlámra látom, hogy 3000 Ft-tal emelkedett az egyenlegem. Megnéztem, és Tisztelet bónuszként írja a bónusztörténet menüpont. Ezt mi alapján kapja az ember nem tudja valaki?
Én úgy tudom hogy az org-s nyereményt így nevezi a bet365. Legalábbis nekem is ilyen címszó alatt írta jóvá.

Én is erre gondoltam először, de itt 15 GBP-ot nyertem, ami elvileg jóval több mint 3.000 Ft.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum november 12, 2013, 17:31:08
Én is erre gondoltam először, de itt 15 GBP-ot nyertem, ami elvileg jóval több mint 3.000 Ft.
Lehet nem a megfelelő összeget írták jóvá esetleg vagy kérdezd meg a chaten esetleg az angolon chatessel beszélj hátha okosabbat mond.

Szintén megjelent nekem is egy tiszteletbónusz, de az elvárt összegek nekem se egyeznek. Hurka, ha írtál vkinek majd értesíts az eredményről, köszi :)

#2519 november 13, 2013, 01:16:51, Gerpa
Üdv. Valaki meg tudja mondani ez miért vesztes? :( Vagy én nézek be valamit?

**** Közben megoldódott a dolog, az angol ügyfélszolgálatra ráírtam, azt mondta én vagyok a hülye, a fogadás vesztes, de azt mondta megvizsgálják. A vizsgálásnak végül számomra is jó eredménye lett, jóváírták a nyereményt.