bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Megtörtént a jóváírás!
:ok:

Nektek is 2222 Ft lett valahogy a 10 euróból?  Érdekes.

Nekem 15 fontból lett 3.000 Ft :noway:

Idézetet írta: csatarid Dátum november 13, 2013, 17:45:30
Nektek is 2222 Ft lett valahogy a 10 euróból?  Érdekes.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum november 13, 2013, 17:50:10
Nekem 15 fontból lett 3.000 Ft :noway:

Nálam minden rendben.

Idézetet írta: csatarid Dátum november 13, 2013, 17:45:30
Nektek is 2222 Ft lett valahogy a 10 euróból?  Érdekes.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum november 13, 2013, 17:50:10
Nekem 15 fontból lett 3.000 Ft :noway:

Néha benézik az árfolyamokat, szólni kell nekik!

A dollár/euró árfolyamot rendre összekeverik, de a kedvencem az volt, mikor 70 euró helyett 70 ft-ot írtak jóvá.    :D
Fel sem tűnt, hogy megkaptam a bónuszt, hetek múlva kérdeztem rá és akkor néztem vissza.

Viszont eddig mindig sikerült őket, azaz a magyar ügyfélszolgálatot, meggyőznöm az igazamról...

Tegnap érkezett egy újabb adag, de az átváltások miatt már nem tudom követni, melyik micsoda :D

A bet365 megvette az NBA közvetítési jogait? :) Nem semmi, hogy már ezt is lehet élőben követni az irodán keresztül...  :o :o :beerchug:
Most nézem: +NHL...:O :O :O

Van valami módja hogy teljes képernyőn tud nézni a meccseket? Vagy én szerencsétlenkedem és nem találom... vagy nem lehet.

Előre is köszi!

Idézetet írta: nomac_ Dátum november 16, 2013, 11:31:48
Van valami módja hogy teljes képernyőn tud nézni a meccseket? Vagy én szerencsétlenkedem és nem találom... vagy nem lehet.

Előre is köszi!

Nem lehet.
Valószínűleg nem véletlenül.  :)

Viszont egy haverom a MacBook-ján ki tudta úgy nagyítani a képet, hogy a teljes képernyőt betöltse. (a minősége meg eleve megfelelő a streamnek)

Hali!
Kombi fogadásnál szoktátok alkalmazni a Yankee,Lucky15,Super yankee,Lucky31,stb... fogadási típusokat? Ha igen melyik jött be leginkább?

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 16, 2013, 12:49:55
Hali!
Kombi fogadásnál szoktátok alkalmazni a Yankee,Lucky15,Super yankee,Lucky31,stb... fogadási típusokat? Ha igen melyik jött be leginkább?

Szerintem ha minden variációt lejátszol, akkor a rengeteg szelvény miatt elég kicsi hasznod lesz csak, ha van egy-két hibapontod.

Nem játszom már kötésben, de azt tartom célravezetőnek, ha a kiválasztott fix tippek mellett ("banker") kevered le a többi eseményt.
Ezzel megspórolsz egy csomó szelvényt, azaz költséget, viszont a bankernek jönnie kell.

Az, hogy másnak mi jön be, mindegy, mert neked kell a találati arányodnak hosszú távon leginkább megfelelő system fogadást kiválasztanod.  :)
(na meg a nyereményelvárástól is függ: beéred-e 2-es, 3-as nyerő kombikkal vagy inkább 5+ eseményt akarsz a szelvényeken látni)

Azért ésszerűen végiggondolva, minél nagyobb szorzókat játszol meg, annál kisebb kötésekkel érdemes játszani. (3-as szorzókból nem sűrűn fogsz 5-öt eltalálni...)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 16, 2013, 13:16:39
Szerintem ha minden variációt lejátszol, akkor a rengeteg szelvény miatt elég kicsi hasznod lesz csak, ha van egy-két hibapontod.

Nem játszom már kötésben, de azt tartom célravezetőnek, ha a kiválasztott fix tippek mellett ("banker") kevered le a többi eseményt.
Ezzel megspórolsz egy csomó szelvényt, azaz költséget, viszont a bankernek jönnie kell.

Az, hogy másnak mi jön be, mindegy, mert neked kell a találati arányodnak hosszú távon leginkább megfelelő system fogadást kiválasztanod.  :)
(na meg a nyereményelvárástól is függ: beéred-e 2-es, 3-as nyerő kombikkal vagy inkább 5+ eseményt akarsz a szelvényeken látni)

Azért ésszerűen végiggondolva, minél nagyobb szorzókat játszol meg, annál kisebb kötésekkel érdemes játszani. (3-as szorzókból nem sűrűn fogsz 5-öt eltalálni...)
Konkrétan jégkorong döntetlenekre játszok tippmixen! (3/5) A bet-en is szeretnék találni egy olyan system fogadást amivel a legjobban kijövök! Persze tudom,ez nagyban függ a tét nagyságától és ahogyan írtad a "nyereményigénytől is"! :)

Idézetet írta: nomac_ Dátum november 16, 2013, 11:31:48
Van valami módja hogy teljes képernyőn tud nézni a meccseket? Vagy én szerencsétlenkedem és nem találom... vagy nem lehet.

Előre is köszi!

A Windows beépített nagyítójával is ki lehet nagyítani.

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy fordult már elő veletek, olyan, hogy nem jó eredményt közölt a bet365?
Velem ma megtörtént egy röplabda meccsnél, az egyik szettnél nem annyi lett az eredmény, mint amit a bet365 megadott, legalábbis más oldalakon nem ez az eredmény szerepel...
Ez a RWE Bottrop v Moerser SC meccsen történt a 2. szettnél, a bet365 szerint 21:25 lett az eredmény, de más oldalakon meg 20:25 az eredmény...

Na most ez végeredmény tippelésben nem olyan nagy gond, de pontszám tippelésben elég nagy probléma!

Idézetet írta: Banshee Dátum november 16, 2013, 22:24:21
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy fordult már elő veletek, olyan, hogy nem jó eredményt közölt a bet365?
Velem ma megtörtént egy röplabda meccsnél, az egyik szettnél nem annyi lett az eredmény, mint amit a bet365 megadott, legalábbis más oldalakon nem ez az eredmény szerepel...
Ez a RWE Bottrop v Moerser SC meccsen történt a 2. szettnél, a bet365 szerint 21:25 lett az eredmény, de más oldalakon meg 20:25 az eredmény...

Na most ez végeredmény tippelésben nem olyan nagy gond, de pontszám tippelésben elég nagy probléma!
Írjál nekik, ha neked van igazad, akkor javítani fogják.