bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: bitang Dátum január 04, 2014, 16:26:14
bammeg  élőben(esemény nézet) az utolsó labarúgó esemény (vagy ha úgy könnyebb a tenisz fölöti első)



:laugh:

El nem tudom képzelni, hogy 2014-ben a világ egyik legnagyobb fogadóirodája, hogy nem tud egy számla pénznemét megváltoztatni?

Bocsi, ez csak úgy kikívánkozott belőlem... remélem nem off :)

Fel nem fogom, hogy nem voltál képes a regisztráció előtt kitalálni hogy milyen pénznemben kéne nyitni a számlát, hogy az megérje, vagy ahogy neked szükséges..
Valószínűleg azért nem lehet, mert ilyen adatokat nem módosíthatnak. Benne van felhasználási feltételekben..Tudom hogy azt senki nem olvassa, de ha már a saját szabályukat nem tartanák be, akkor az elég aggályos lenne szerintem.

amúgy meg tudja, én is megváltoztattam, csak egy új számlát hozott nekem létre a csetes raklo

Mikor regeltem hozzájuk, akkor még nem volt Ft alapú számla, ezért dollár alapú lettem. Később (mikor már volt Ft alapú) írtam nekik, hogy legyenek szívesek módosítani, ami meg is történt. Felhasználónevemhez hozzátettek egy 1-est, ennyi változott a pénznemen kívül. Most nem tudom, hogy mi a helyzet, de egy normális hangvételű levélre akár kedvezően is reagálhatnak.

Paysafecard-dal fizettem be, ott pedig csak az euro engedélyezett. Új számla létrehozásához (ügyfélszolgálatos segítségével) meg 0-nak kell lennie az egyenlegemnek, de tök mind1 mert amoda is csak paysafe-fel tudnék, a kártyámról valami oknál fogva nem lehet. :/
Végülis lényegtelen, mert euroba is ugyanúgy lehet játszani, csak nekem ez egy kicsit furcsa. hogy egy ilyen tiltva van.. :) Biztos oka van!

e.: Természetesen írtam nekik, és segítőkészek is voltak, hogy hoznak létre egy új számlát nekem forint alapúra, de nekem az nem segített volna, mivel paysafe-ről tudok jelen pillanatban csak befizetni és ott meg csak az euro engedélyezett :/


Most úgy tűnik, mintha egy házsártos vénasszony lennék :D De nem szándékoztam szapulni az irodát, ettől függetlenül a kedvencem, csak gondoltam megjegyzem, hogy hogy nem tudnak egy új számla létrehozás nélkül valutát váltani. De így már teljesen érthető, ha a szabályzatuk tiltja.

Köszönöm :) ment a köszönet Nektek.

Idézetet írta: 26juventino Dátum január 04, 2014, 20:53:26
Paysafecard-dal fizettem be, ott pedig csak az euro engedélyezett. Új számla létrehozásához (ügyfélszolgálatos segítségével) meg 0-nak kell lennie az egyenlegemnek, de tök mind1 mert amoda is csak paysafe-fel tudnék, a kártyámról valami oknál fogva nem lehet. :/
Végülis lényegtelen, mert euroba is ugyanúgy lehet játszani, csak nekem ez egy kicsit furcsa. hogy egy ilyen tiltva van.. :) Biztos oka van!

e.: Természetesen írtam nekik, és segítőkészek is voltak, hogy hoznak létre egy új számlát nekem forint alapúra, de nekem az nem segített volna, mivel paysafe-ről tudok jelen pillanatban csak befizetni és ott meg csak az euro engedélyezett :/
Szóval tudnak változtatni, csak te még se akarsz, mert csak olyan helyről tudsz befizetni, ahonnan csak euroban lehet. Most már csak azt nem értem, hogy minek írtad az eredeti hozzászólást, mert így tök értelmetlen. ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 04, 2014, 21:23:21
Szóval tudnak változtatni, csak te még se akarsz, mert csak olyan helyről tudsz befizetni, ahonnan csak euroban lehet. Most már csak azt nem értem, hogy minek írtad az eredeti hozzászólást, mert így tök értelmetlen. ;D ;D ;D ;D

Igazad van, visszaolvasva eléggé értelmetlen :D Én a saját helyzetemre gondoltam abban a mondatban, a többi lehetőséget nem vázoltam fel, így eléggé furcsán jött ki ez az egész.   ;D

A lényeg a lényeg, hogy szép estét mindenkinek :)

Én fizettem be Eurós Paysafecarddal ft-os betre..

A bet365-ről kiutalt nyeremény számlaszámra utalásánál felfigyeltem hogy a küldő neve üresen szerepel amikor kapom az smst.Kíváncsi leszek majd a számlakivonatra.Valakinek hasonló észrevétel?

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 05, 2014, 04:41:09
Én fizettem be Eurós Paysafecarddal ft-os betre..

Én is, nem is egyszer. Csak átváltott automaticén mindig eurora a pénznemem.

#2637 január 06, 2014, 22:21:05, spmx
Mikor számíthatunk egyébként korlátozásra?
Én egy 7 (6) lépéses duplázgatósat szeretnék csinálni, ahol a legnagyobb tétem max. 1 000 000, persze ezek csak tervek.
Lehet hogy leviszem, és olyan 1 000 000-s bankkal fogok, ahol a max tét 500 000.
Az ekkora tétet sem csipázzák, vagy ezt a módszert sem fogják, és ne is tervezzek ilyen jellegű stratégiát?
Élőben játszanék szinte kivétel nélkül, under/over-rel.

(Kérlek most hagyjátok azt hogy ez hülyeség és el fogom bukni, az elmúlt fél év alapján nagyon jól működött VOLNA).
Sajnos a számla teljesen új, mivel duplikálva lett pénznem váltás miatt.

Idézetet írta: spmx Dátum január 06, 2014, 21:41:51
Az ekkora tétet sem csipázzák, vagy ezt a módszert sem fogják, és ne is tervezzek ilyen jellegű stratégiát?

A fogadószelvényen meg tudod nézni a megengedett legnagyobb tétet a max. tétre kattintva. Ha ezen belül van amit játszani akarsz, akkor elvileg nem lehet baj. Persze akárkit akármikor indoklás nélkül korlátozhatnak, vagy akár ki is zárhatnak...

Idézetet írta: Irtis Dátum január 07, 2014, 00:31:15
A fogadószelvényen meg tudod nézni a megengedett legnagyobb tétet a max. tétre kattintva. Ha ezen belül van amit játszani akarsz, akkor elvileg nem lehet baj. Persze akárkit akármikor indoklás nélkül korlátozhatnak, vagy akár ki is zárhatnak...

Hogy érted hogy nem lehet baj? A max tét fölött nem is enged tenni, nem? Ilyen alapon akkor soha senkivel nem problémáznának a túl nagy tét miatt... :)
Vagy csak akkor szoktak korlátozni/tiltani, ha nagy nyereményt szedsz össze?


+1 kérdés: valaki, aki stabil profitot tud teremteni (vagy tud erről valamit), bet365-ön játszik, elmondaná hogy mi az az összeg amit egy hónap alatt ki szokott venni, és még sosem problémáztak miatta? Nem akarok én túl sokat, de jó lenne tudni hogy mondjuk a havi 100-150k pénzfelvételt még elviselik e...