bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában


#2745 február 14, 2014, 17:39:05, kompresszor
Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 14, 2014, 17:16:33
Hihetetlen ez az iroda. Törölnek egy nyertes fogadást, a számlám mínuszba került, mert időközben lenulláztam. Se a magyar, se az angol support nem segített, azt hajtogatták, hogy érvénytelen fogadás. 39. percben 1-2-nél tettem, 41. perc 2-2.  3.5 felettet tettem az első félidőre. Szerintem jött. Mindegy.


Megosztanék egy részletet a supporttal történt beszélgetésből:
Csaba J A jelzett fogadásnál egyértelmű hiba történt, így fogadási szabályzatunknak megfelelően érvénytelenítettük
Tibor MI volt az a hiba?
Csaba J Kérem, az oldal bal alsó részében kattintson a Részvételi feltételekre, ezután egy felugró ablak jelenik meg, itt olvashatja el a pontos részvételi feltételeket.
Tibor Ctrl C Ctrl V helyett sosem lehet értelmes választ adni?
Tibor MIért mindig a nyertes fogadásokat törlik?
Csaba J Erről küldtünk webüzenetet is.
Csaba J TX8843058710F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 4.00 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Felett 3.5 (1. félidő gólok CS Mioveni v FC Olt). Észrevettük, hogy az esemény hibásan lett feltüntetve, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.
Csaba J Más információm nincs.
Tibor Olvastam, bár rohadt mód nem értem, hogy mi lehetett a hiba
gondolom, hogy nyertem...
Csaba J Segíthetek még valamiben?
Tibor Sejtettem


A szokásos ctrl c ctrl v helyett még sohasem láttam rendesen megfogalmazott választ. Mivel jövőhéten osztogatják majd a játékokon nyert bónuszokat (egy másik oldalon ezt olvastam), máris elviszi a felét csak az, hogy mínuszban van a számla. Ha csak be nem fizetek, hogy annak vigye el egy részét...  :bash:
Előre is elnézést, nem tisztem védeni az irodát, de ebben az esetben (mikor 10 percenként esik a gól), tényleg magas a 4-es odds mikor még 6 perc van hátra.
Nálam is előfordult már ilyen, de olyan is mikor egyébként vesztes tippemet töröltek.

Azt elfelejtettem odaírni, hogy utólag törölték a fogadást, előtte már elkönyvelték nyertesnek.

Nem vitázni akarok, de miért lenne magas a 4-es odds? Két román csapat játszott egymással felkészülési találkozót, és 6 perc volt még hátra a félidőből. Ha szorzó probléma lett volna, akkor azt korrigálják, legalábbis szokták (de szerintem nem lehetett akkora szorzókülönbség, hogy korrigálni/törölni kelljen).

Ugyanakkor elképzelhető, hogy Neked van igazad.

Idézetet írta: kompresszor Dátum február 14, 2014, 17:34:29
Előre is elnézést, nem tisztem védeni az irodát, de ebben az esetben (mikor 10 percenként esik a gól), tényleg magas a 4-es odds mikor még 6 perc van hátra.
Nálam is előfordult már ilyen, de olyan is mikor egyébként vesztes tippemet töröltek.

Szerinted mi lett volna a reális szorzó? Mondjuk nem tudom, milyen meccsről van szó, de fociban nem 10 percenként esnek a gólok, hanem a legmagasabb szinten kb. 35 percenként.

A 4-es szorzóval szemben legalább egy 1.2-esnek kéne állnia, ha meg lejjebb van a 4-es odds, akkor meg 1.3 felett már value lehet a másik oldal... (általában nagyobb hosszabbítás sem várható az első félidőben)

Valószínűleg abból jöttek rá, hogy "rossz volt a szorzó", hogy sokan nyertek rajta.

Ha egyébként csak a szorzó lenne rossz, akkor nyugodtan kiértékelhetnék utólag a pár tízeddel alacsonyabb, szerintük helyes szorzóval is, nem?  ;)

Szerintem egyetlen esetben van igaza az irodának, ha már megtörtént eseményre sikerült így fogadni, csak ők lekéstek róla élőben.

Nevetséges a magyar ügyfélszolgálat semmit sem tudnak sem elintézni sem normálisan válaszolni bezzeg ha elment volna a tipped akkor nem lett volna magas a szorzó.Én két napja irtam levelet válaszra sem méltatnak nagyon elment velük az a bizonyos szekér most irjak az angoloknak hogy a magyar ügyfélszolgálat szedhetné a sátorfáját és húzzon el a pi.....ba :noway: bocs hogy ilyen nyers voltam de kezd teleleni velük a hócipőm :cya:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 14, 2014, 18:02:50
Azt elfelejtettem odaírni, hogy utólag törölték a fogadást, előtte már elkönyvelték nyertesnek.

Nem vitázni akarok, de miért lenne magas a 4-es odds? Két román csapat játszott egymással felkészülési találkozót, és 6 perc volt még hátra a félidőből. Ha szorzó probléma lett volna, akkor azt korrigálják, legalábbis szokták (de szerintem nem lehetett akkora szorzókülönbség, hogy korrigálni/törölni kelljen).

Ugyanakkor elképzelhető, hogy Neked van igazad.
Teljesen reális az odds, biztos nem azzal volt a bajuk, mondjuk nem tudom mivel. Ha odds probléma lett volna, simán lecsökkentik a reálisra, a szögiknél gyakran van így. Az se lehet, hogy a valóságban már megvolt a negyedik gól, amikor tetted, mert akkor más szöveget szoktak írni indoklásnak.
Ne hagyd, az angoloknak írjál még, hogy mi az oka a törlésnek, mert nem érted. Sajna nem fogják jóváírni, buzik.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 14, 2014, 18:02:50
Azt elfelejtettem odaírni, hogy utólag törölték a fogadást, előtte már elkönyvelték nyertesnek.


A témához kapcsolódik, hogy ma (na jó, tegnap) a ComeOn iroda törölte egy fogadásomat, ki tudja mikor a délután folyamán, vissza is írta a pénzt az egyenlegemhez, majd este, a hokimeccs után mégis kiértékelte.
Igen, vesztes lett.  :)

#2751 február 15, 2014, 05:44:24, Gake
Idézetet írta: Atika Dátum február 14, 2014, 18:29:27
Nevetséges a magyar ügyfélszolgálat semmit sem tudnak sem elintézni sem normálisan válaszolni bezzeg ha elment volna a tipped akkor nem lett volna magas a szorzó.Én két napja irtam levelet válaszra sem méltatnak nagyon elment velük az a bizonyos szekér most irjak az angoloknak hogy a magyar ügyfélszolgálat szedhetné a sátorfáját és húzzon el a pi.....ba :noway: bocs hogy ilyen nyers voltam de kezd teleleni velük a hócipőm :cya:

Ezzel teljesen egyetértek. Négy éve regisztráltam a Bet365-re az első két évben olyan fasza ügyfélszolgálat volt :great: ha napközben írtam (ügyfélszog idő) 2-3 órán belül jött a normál válasz, de legkésőbb másnap. Most van egy agyatlan picsa, meg egy szintén agyatlan faszi. Képtelenek normális egyenes választ adni bármire is. Folyton a leírt szabályzatra hivatkoznak, ami -mióta át lett alakítva az oldal - teljesen áttekinthetetlen. Nem beszélve arról, hogy sokszor 2-3 levelet el kell küldeni ahhoz, hogy egyáltalán válaszoljanak.

Egyetértek a fentiekkel, tényleg kiborító mostanában az ügyfélszolgálatuk. Nekem nemrég bónusszal volt problémám náluk.

Bet365 van olyan fogadasok hogy  a Világ?
Pl: hogy kikapja meg a Oscar díjat vagy egyéb ilyen dolgok!?

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum február 15, 2014, 12:47:34
Bet365 van olyan fogadasok hogy  a Világ?
Pl: hogy kikapja meg a Oscar díjat vagy egyéb ilyen dolgok!?

Van. A "speciális" fülnél találod. (A snooker alatt.)

Tegnap reggel óta várok egy kiértékelésre.9.5 játék alatti fogadás volt,tenisz.4:2nél félbeszakadt,feladás miatt.Mire fogják adni?Vagy érvénytelenítik?

Na azért. A szelvényt törölték, de a nyereményt gyakorlatilag visszakaptam. :)

Számláján szereplő mínuszos egyenlege ügyében keressük. Jószándékunk kimutatása érdekében egyenlegét visszaállítottuk nullára, a fogadást pedig bármikor folytathatja.


Idézetet írta: dlajos Dátum február 15, 2014, 14:26:24
Tegnap reggel óta várok egy kiértékelésre.9.5 játék alatti fogadás volt,tenisz.4:2nél félbeszakadt,feladás miatt.Mire fogják adni?Vagy érvénytelenítik?

Ha jól tudom, akkor érvényteleníteni fogják.

Nyertesnek értékelték :D

Jó estét az uraknak!

Másnak is akadozik az élő stream képe? Már napok óta ilyen, van, hogy megjavul.  :icon_confused:

Idézetet írta: Attla$ Dátum február 15, 2014, 20:08:32
Jó estét az uraknak!

Másnak is akadozik az élő stream képe? Már napok óta ilyen, van, hogy megjavul.  :icon_confused:
nekem nem. milyen böngészőt használsz? Ha nem chrome-ot aki automatikusan frissíti a flash playert és egyéb adobe cuccokat, akkor tölts le frissebbet a beépülőkből! (fullos torrent letöltés,facebook játék ne menjen mellette.  ;)   )