bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Nekem is előfordul néha szaggatás, de nem általánosan, hanem csak egyes eseményeken. Ezzel egy időben más esemény meg simán fut. Tehát eseményfüggő a dolog.

Sziasztok

Kérdésem az lenne, hogy van-e lehetőség a pénznem megváltoztatására ? És ha igen, akkor hogyan ?
Nem találtam semmi infót erről.

Idézetet írta: norbikaa Dátum február 18, 2014, 00:01:42
Sziasztok

Kérdésem az lenne, hogy van-e lehetőség a pénznem megváltoztatására ? És ha igen, akkor hogyan ?
Nem találtam semmi infót erről.

Tudtommal egyetlen egyszer lehet változtatni pénznemet. Az ügyfélszolgálat intézi.

Lehet kérni, ilyenkor úgymond duplikálják a számlád, egy új felhasználónevet kapsz (általában a meglévő mögé odaírnak vmi számot).

Sziasztok!
"Számláján 5 hitel- vagy bankkártyát regisztrálhat." Ha én befizetek egy másik bankkártyáról,akkor egy esetleges kifizetést is csak arra kérhetek ki,amiről legutóbb befizettem?? Vagy akkor kérhetem az előzőre is?
Van valakinek e téren tapasztalata? :)

#2765 február 18, 2014, 10:19:57, bendehal
Idézetet írta: norbikaa Dátum február 18, 2014, 00:01:42
Sziasztok

Kérdésem az lenne, hogy van-e lehetőség a pénznem megváltoztatására ? És ha igen, akkor hogyan ?
Nem találtam semmi infót erről.

Lehet változtatni, chaten meg csinálják 10 perc alatt. És a legjobb benne hogy kezdőbonuszaid is rendelkezésre állnak  ;D
Ki is forgatam le is vettem anno, nem szoltak egy szót sem  :great:

Zsoca

Igen mindig csak a legutobb befizetett kártyára kérhetsz kifizetés, ez amolyan pénz mosás elleni védelem.

Köszönöm a válaszokat :)

Én is változtattam pénznemet korábban de nekem nem volt elérhető újra a bónusz.. Érthető. :)

De az nem hogy másnak meg igen..Basszus :D

Ma adtak valamiért 500 ft hűségbónuszt, de az előző havi tippjátékok után járó 40 euró csak nem akar megjelenni...  :)

Én is pont 40 eurora várok összességében :D

Na, nekem megérkeztek.

Sziasztok!

A Bet365-nél lehet csekkel is befizetni,ez a rózsaszín csekket jelentené? Illetve, ha ezzel is lehet befizetni akkor mennyi a minimum befizetés? Előre is köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: elsha92 Dátum február 22, 2014, 10:08:02
Sziasztok!

A Bet365-nél lehet csekkel is befizetni,ez a rózsaszín csekket jelentené? Illetve, ha ezzel is lehet befizetni akkor mennyi a minimum befizetés? Előre is köszönöm a segítséget!

Igen,lehet,de hogy mennyi a minimum,azt nem tudom.

"Elfogadunk pénztári csekket, banki váltót, nemzetközi fizetési megbízást és személyi csekkeket."

Köszönöm a segítséget Pikaa! :)

A kifizetésnél a banki átutalás helyett, hogy lehet beállítani a Skrill-t?