bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Sziasztok!
Akadt egy kis problémám az egyik fogadásommal.
Röviden:
Fogadtam a Slavia jégkorong meccsre.
A fogadásom Slavia Praha + 0.0-s hendi volt.Több helyen is olvastam és jelezték h ha a rendes játékidő döntetlen lesz de a hosszabításban nyer a Slavia akkor a tétet amit feltettem visszakapom.
Már beszéltem az ügyfélszolgálattal ott arra hivatkoztak h volt lehetőség döntetlenre.De én minden oldalon amit találtam azt írják h ha +0.0 hendi megjelölésnél ha düntetlen születik akkor a megjátszott tétet visszakapom.
Vki tudna segíteni h most mit tudok tenni?Jogosan várhatom vissza a pénzem és ha igen akkor mit mondjak nekik h ne próbáljanak kitérni.

Válaszokat előre is köszönöm!

Idézetet írta: SzokeeHUN Dátum március 08, 2014, 14:50:22
Sziasztok!
Akadt egy kis problémám az egyik fogadásommal.
Röviden:
Fogadtam a Slavia jégkorong meccsre.
A fogadásom Slavia Praha + 0.0-s hendi volt.Több helyen is olvastam és jelezték h ha a rendes játékidő döntetlen lesz de a hosszabításban nyer a Slavia akkor a tétet amit feltettem visszakapom.
Már beszéltem az ügyfélszolgálattal ott arra hivatkoztak h volt lehetőség döntetlenre.De én minden oldalon amit találtam azt írják h ha +0.0 hendi megjelölésnél ha düntetlen születik akkor a megjátszott tétet visszakapom.
Vki tudna segíteni h most mit tudok tenni?Jogosan várhatom vissza a pénzem és ha igen akkor mit mondjak nekik h ne próbáljanak kitérni.

Válaszokat előre is köszönöm!

Ahogy nézem, ezek sima hendikep fogadások, vagyis nem ázsiai, azaz nem jár vissza a téted. (Ha megnézed, a hendikepnél ugyanazok az oddsok vannak, mint a háromesélyes fogadásnál.)

"A 3 esélyes piacokat a játékidő végéig elért eredmény alapján rendezzük..."

Idézetet írta: Tigris Dátum március 08, 2014, 15:49:29
Ahogy nézem, ezek sima hendikep fogadások, vagyis nem ázsiai, azaz nem jár vissza a téted. (Ha megnézed, a hendikepnél ugyanazok az oddsok vannak, mint a háromesélyes fogadásnál.)

"A 3 esélyes piacokat a játékidő végéig elért eredmény alapján rendezzük..."

Köszönöm a választ!

Idézetet írta: Koxi Dátum október 10, 2010, 22:49:03
Sziasztok!
Egy tanulságos esetet szeretnék leírni ezzel kapcsolatban,amivel nálam a Bet365 ügyfélszolgálata elég jól vizsgázott!
Történet a következő:
Pénteken levettem hendikep +0,0-val a Klagenfurtot 2,10-ért 7000HUF-al! Mielőtt levettem volna magyar chat-en megkérdeztem, hogy a hendikep 0,0 D-nél érvénytelen és tét vissza! (Hasonló DNB-hez) Az operátor megerősítette, hogy igen!
A meccs DÖNTETLEN lett 5-5 (hosszabbításban nyert a Klagenfurt! >:( ) erre a fogadásom veszteskét lett elkönyvelve!!!
Azonnal chat, e-mail az ügyfélszolgálatnak! Majd később visszahívást is kértem egyébként van magyar nyelvű ingyenes szám amit lehet hívni 10-23:00 között!
Válasz másnap, hogy jogosan érvénytelen, mivel 3 esélyes piacon vettem le,így D-vel veszít! Mire ment,tőlem a mail, hogy akkor mi a különbség a sima 1-es vagy 2-es meg a hendikep +0.0 között válasz: én labdarúgás ázsiai hendikep szabályzatra hivatkoztam! Erre én ma este mailben: a jégkorong szabályzati leírásban mégcsak a hendikep szó sem szerepel! ??? (ez a mail már a csoportvezetőnek ment!!!) Illetve felhívott a csopvez. is! Aztán olyat kérdeztem tőle ázsiaiban amit most nem részletezek,de ő sem tudta 100%ban rá a választ!
És most jön a lényeg:
abban maradtunk holnap beszél a manager-el és felhív mi lesz!
Erre 2 pec múlva csöng a mobilom hívnak angliából: Elértük a magnagert a pénzt azonnal jóváírjuk önnek! :great: Kérdezem, de nem bónuszszámlára, hanem kifizetésire! ;D 8) Válasz:természetesen!
Most épp NFL-t meg Brazil Seria A-t nézek és természetesen fogadtam!
Szóval NE HAGYJÁTOK MAGATOKAT! Néhány hathatós e-mail-normális hangnemben-meg print screen, linkek beszúrva a szabályzatból eredényes lehet! Az ügyfélszolgálat végig abszolút korrekt volt! A vezető azt mondta valószínű fordításban hibáztak és javítják! Meg gondolom a jégkorong szabályzatba is bekerül ezután a hendikep és ázsiai hendikep leírása! ;D
Üdv mindenkinek!
Ha valakit érdekel elmondom melyik kérdésemre hebegett-habogott az ügyfélszoli vezetője! Kíváncsi vagyok itt tudja-e valaki rá a válszt! Mert amúgy nagyon jó dolog az ázsiai fogadás! ;)


Péntek este velem is ez a sztori eset meg,nem vagyok jártas annyira ezekben és kis segítséget szeretnék h milyen érvekkel tudnám vissza "könyörögni " a pénzem.Ha a fennt említett példában sikerült akkor van rá mód gondolom.Esetleg vki ha linkekkell illetve magyarázattal segítene azt nagyon megköszönném.

Elöljáróban hadd szögezzem le: a Bet365 az egyik kedvenc irodám. Világverő kínálat, korrekt oddszok,  viszonylagos tolerancia a lekorlátozásig. Ha már on-line sportfogadásra vetemedik a szerencsétlen sportfogadó, mindenkinek csak ajánlani tudom. Mégse mehetek el szó nélkül az általam már számos alkalommal megfigyelt, ÉLŐ fogadásoknál megsínylett inkorrektségek mellett. Csak két kiragadott példa, mindkettő megtörtént.

1, Tenisz. A kijelző szerint "A" versenyző adogat, az állás 6-5, 30-0. Ehhez képest viszonylag jó az oddsz arra, hogy ő nyeri a szettett....lecsapok rá egy nagyobb összeggel.  A tét elfogadva...majd hirtelen vált a kijelző: kiderül, hogy nem "A" versenyző vezetett 6-5-re, hanem fordítva, az ellenfél.
Végül 'A" TB-ben nagy nehezen behúzza szettet, tehát effektíve nem veszítettem, de közben a coronáriámra rakódott kiterjedt plakkrendszer már irreverzibilis...

2, Kosárlabda. A kijelző szerint 43 mp van hátra a meccsből "X" csapat vezet 3 ponttal, épp időkérés miatt áll a játék. Az oddsz value-nak tűnik a 3 pontos előny mellett a maradék 40 mp-re, úgyhogy szintén lendül a balek-kéz: egy nagyobb summát helyezek el "X" győzelmére. Indul a játék, odapillantok, a hátralévő időt jelző óra hirtelen visszaugarik 2 perc 50 mp-re...  Közel 3 perc alatt persze elolvad az előny és bukom a tétet. Azóta is számtalanszor megfigyeltem, hogy a maradékidőt jelző óra össze-vissza ugrál, hol előre, hol hátra.

Egy alkalommal vettem a fáradtságot és reklamáltam egy hasonló eset miatt a chat-en. A válasz a következő volt:" a kiírt eredmények csak tájékoztató jellegűek, a Bet365 nem vállal felelősséget értük"...klassz, mi? Magyarán nyugodtan megszopathatnak egy  hamis infóval, lefogadsz, aztán jön a helyesbítés...Te persze már nem helyesbíthetsz...

Mondhatná az ember, tévedni emberi dolog...csakhogy ezidáig még csak véletlenül sem sikerült belefutnom egy javamra kedvező "tévedésbe", a hibák valahogy mindig a fogadót szivatják meg, ezért nagyon nehéz nem tudatos koncepciót feltételezni a dolog mögött. Nektek volt már hasonló (vagy akár ellenkező) tapasztalatotok?

Tanulság: csak olyan eseményre fogadj ÉLŐ-ben, amelyre van közvetítés is.  :ok:

Én vagy 5 ször visszakértem,és kaptam a tétem az angol supporttal való beszélgetés után hasonló helyzeteknél...

Idézetet írta: Milan Dátum március 11, 2014, 14:24:09
Tanulság: csak olyan eseményre fogadj ÉLŐ-ben, amelyre van közvetítés is.  :ok:

Bizony így van! Hülyeség látatlanban fogadni élőben. A buki, aki látja is a meccset így óriási előnyben van a fogadóval szemben. Annyi eseményt közvetítenek, hogy igazán nem nehéz ilyen eseményt találni.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 12, 2014, 02:53:55
Bizony így van! Hülyeség látatlanban fogadni élőben. A buki, aki látja is a meccset így óriási előnyben van a fogadóval szemben. Annyi eseményt közvetítenek, hogy igazán nem nehéz ilyen eseményt találni.
Szerinted a bukik minden élő fogadást látnak is és néznek is? Kérlek ezt fejtsd ki kicsit bővebben!

Idézetet írta: Winger Dátum március 12, 2014, 08:27:18
Szerinted a bukik minden élő fogadást látnak is és néznek is? Kérlek ezt fejtsd ki kicsit bővebben!

Szerintem teljesen automatikusan működik a dolog. Bizonyos paraméterek, korlátok vannak beállítva, s minden egyes eseményre ki van találva egy "mozdulat".

Ritkán másznak bele a bukmékerek.

#2845 március 12, 2014, 16:17:07, Irtis
Igen, az alapja automatikus, de minden eseményt felügyel egy ember, aki változtatni tud manuálisan is. Ő függeszti fel a fogadást pl. gól esetén. És ez az ember nézi is a meccset. Amit nem közvetít a tv, ott meg helyszíni emberekkel dolgoznak, akik pda-n nyomogatják, hogy éppen mi történik. Például hétvégén ilyen volt a Puskás - Kispest meccs is. Nem adta a tv és online sem volt rá semmilyen stream. Csak úgy tudta megoldani a Bet365 az élő fogadás biztosítását, ha egy helyszíni embert foglalkoztatott. Egy másik Kispest meccsen már láttam is ilyen bukiknak dolgozó, pda-t nyomogat embert, egy másikkal meg beszélgettem is.

Én több zalaegerszegi kosármeccsen láttam/halottam egy telefonba állást és eseményt angolul bemondó emberkét, valószínűleg a magyar kosármeccseket is így oldják meg.

Sziasztok!

Tegnap egy érdekes esemény történt élö fogadásnál. A mérközés kezdetekor 0-0-nál megjátszottam, hogy a félidö 1, 5 gol felett lesz.   A merkozes 25.perceben golt rugott a hazai csapat majd a felido vegeig 2 gollal valaszolt a vendeg. A tipp tehat jott. A nyeremenyt jova is irtak majd este amikor beleptem nem volt fent a penzem helyette jott egy e-mail hogy helytelen toppet adtak meg igy toroltek a nyeremenyem.
A merkozes amugy helyesen volt kozvetitve es velemenyem szerint a tippekkel sem volt gond. 2.2-es ods volt az 1, 5 felido overre.
Ilyenkor lehet panasszal fordulni valahova?

Idézetet írta: splity24 Dátum március 14, 2014, 09:32:56
Sziasztok!

Tegnap egy érdekes esemény történt élö fogadásnál. A mérközés kezdetekor 0-0-nál megjátszottam, hogy a félidö 1, 5 gol felett lesz.   A merkozes 25.perceben golt rugott a hazai csapat majd a felido vegeig 2 gollal valaszolt a vendeg. A tipp tehat jott. A nyeremenyt jova is irtak majd este amikor beleptem nem volt fent a penzem helyette jott egy e-mail hogy helytelen toppet adtak meg igy toroltek a nyeremenyem.
A merkozes amugy helyesen volt kozvetitve es velemenyem szerint a tippekkel sem volt gond. 2.2-es ods volt az 1, 5 felido overre.
Ilyenkor lehet panasszal fordulni valahova?


Olvass vissza pár oldalt, ott van egy hasonló történet. Velem is ugyenezt tették.

#2849 március 14, 2014, 15:07:21, Pikaa
Üdv skacok!  :)

Lenne egy kérdésem hozzátok, és az nem más mint,hogy mit tudna csinálni egy fogadóiroda visszaélés esetén (pl. a bet365,ha már ide írtam)?
Gondolok itt most példáúl egy házaspárra,akik kihasználták mind a ketten a kezdőbónuszt, és észrevette ezt a bet365,mit tudnak csinálni?