bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 19, 2014, 11:37:09
Egy másik oldalról származó nyereményt még én sem kaptam meg.
Eddig 15-e körül azért jóváírták ezeket, úgy látszik, minden hónapban kicsit kijjebb tolják az időpontot...
Hogy ez miért jó nekik, azt nem tudom...  (igen, ebben kezdenek hasonlítani az 1-2 évvel ezelőtti Betfairre, nem csoda, ha kezdjük keverni az irodákat. hehe)
Nekem már hónapok óta az a tendencia látszik, hogy 15-e után foglalkoznak csak ezek jóváírásával.

Hali,

A bet365-ön játszom a virtuális focival, azért mert 3 percenként vannak a mérkőzések, és így a likviditásom fent tudom tartani. Ám de mióta kb 5 nap alatt 310%-os profitot értem el, a játék utáni nyereményeket, nem azonnal hanem csak 10 percenként írják újra, ami csökkenti ugye a likviditásom. Emiatt irtam chaten egy emberüknek, aki finoman célozgatott, hogy a részvételi feltételek között az van, hogy csak hobbi szinten lehet fogadni, és csak kellemes időtöltés mellett, és még egy rng alapú játéknál is lehet több óra a kifizetés.....

Na most a kérdésem az, hogy előfordulhat, hogy negatívan diszkriminálnak azzal, hogy elhúzzák a kifizetést, és így lemaradok 2-3-4 meccsől ami kitermelné a profitom ?

Igazából csak napi 1 órát játszom (kb 20 mérközés), mivel tudják a hobbi játékost definiálni ?

Üdv:Ayrtabk.

Idézetet írta: Ayrtabk Dátum március 20, 2014, 20:26:42
Hali,

A bet365-ön játszom a virtuális focival, azért mert 3 percenként vannak a mérkőzések, és így a likviditásom fent tudom tartani. Ám de mióta kb 5 nap alatt 310%-os profitot értem el, a játék utáni nyereményeket, nem azonnal hanem csak 10 percenként írják újra, ami csökkenti ugye a likviditásom. Emiatt irtam chaten egy emberüknek, aki finoman célozgatott, hogy a részvételi feltételek között az van, hogy csak hobbi szinten lehet fogadni, és csak kellemes időtöltés mellett, és még egy rng alapú játéknál is lehet több óra a kifizetés.....

Na most a kérdésem az, hogy előfordulhat, hogy negatívan diszkriminálnak azzal, hogy elhúzzák a kifizetést, és így lemaradok 2-3-4 meccsől ami kitermelné a profitom ?

Igazából csak napi 1 órát játszom (kb 20 mérközés), mivel tudják a hobbi játékost definiálni ?

Üdv:Ayrtabk.

Aki a "kitermeli a profitom" kifejezést használja, azt már a profik közé sorolják!   ;D

A forgalmad és a tétjeid nagysága illetve a stratégiád alapján gondolhatják, hogy ez neked nem csak hobbi, bár ha csak késleltetik a kifizetést, azzal sok mindent nem tudnak megakadályozni, ha te hajlandó vagy befizetni még hozzájuk.

Mondjuk nekem ez erősen szerencsejátéknak tűnik, ahol a házelőny náluk van és hosszú távon sok pénzt leszedhetnek rólad, ha engednek játszani...

Csak azzal hatraltatnak ha nem jon a jovairas egybol, egyebkent egy nagyon strict strategiaval, kelloen kellemes szorassal, megfelelo meretu tokevel, es szereny profitehseggel, ez mar nem is olyan szerencsejatek.... :P.

A strategiamat nyilvan kezd kirajzolodni a sok meccsszam, es az elmentett adatok miatt, de hobbiszeruen nem lehet strategiaval jatszani ? Azt megtehetik, hogy nem fizetik ki a nyeremenyem ?

Ki az a barom aki csak hobbiszeruen kockaztat penzt ? Logikatlan az egesz....

Vki megtudja mondani,hogy mióta van olyan, hogy néhány feltett szelvényemnél amikor már elég jól állok akkor felajánl egy bizonyos összeget és ha azt elfogadom,akkor már a számlán is van a pénz?!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 22, 2014, 00:05:09
Vki megtudja mondani,hogy mióta van olyan, hogy néhány feltett szelvényemnél amikor már elég jól állok akkor felajánl egy bizonyos összeget és ha azt elfogadom,akkor már a számlán is van a pénz?!

Pár hónapja.

Én egyszer "kipróbáltam ": nem bíztam egy két meccses kombimban és kifizettetem : 40k-t buktam . Nálam ez olyan mint a banker tipp , egyszer, és soha többé .

Idézetet írta: Ayrtabk Dátum március 20, 2014, 23:04:27
Csak azzal hatraltatnak ha nem jon a jovairas egybol, egyebkent egy nagyon strict strategiaval, kelloen kellemes szorassal, megfelelo meretu tokevel, es szereny profitehseggel, ez mar nem is olyan szerencsejatek.... :P.

A strategiamat nyilvan kezd kirajzolodni a sok meccsszam, es az elmentett adatok miatt, de hobbiszeruen nem lehet strategiaval jatszani ? Azt megtehetik, hogy nem fizetik ki a nyeremenyem ?

Ki az a barom aki csak hobbiszeruen kockaztat penzt ? Logikatlan az egesz....

Milyen stratégiával játszol? Szerintem az ilyen virtuális sportok olyanok, mint a kaszinó. Hosszú távon mindig a ház nyer.

Kezdjuk azt, hogy ez nem olyan mint a rulett habar ez is egy RNG-n alapulo jatek.

Itt  az egyes kimenetelek szama nem ugyanolyan valoszinusegekkel jon, emiatt ezek kulonbozoen is vannak oddsolva.

A strategiamat leirni eleg hosszu es bonyolult lenne, tobb fajtat kiprobaltam mar, mindegyik elbukott, 100-200 meccs alatt, viszont ez sokkal hosszabb ideig birja mint a tobbi, es sokkal biztonsagosabbnak is velem. Ha 1 honap mulva is meglesz a tokem, akkor leirom a strategiat.

Addig azt tudom ajanlgatni, hogy ha van idod akkor jegyezd fel a merkozesek kimeneteleit, pontos eredmennyel, es ha eleg szemfules vagy akkor eszre fogsz venni valamit, amivel erdemes tobbet foglalkozni. Ja es meg annyit, hogy fuggetlenul a kimenetelektol en inkabb bizonyos dolgok relativ szorasara koncentralok.

Mivel az RNG egy matematikai modszerekkel megirt fuggveny, emiatt vannak bizonyos tulajdonsagai is, amit szinten algoritmusokkal lehet jellemezni.

Brekesseg

Hello! Még Kedden volt a Debrecen-Puskás Akadémia meccs. 1.37-ért H-ra húztam be és a meccs 1-1 lett.
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ligakupa-a-vasas-hibajaba-esett-a-puskas-akademia-debrecenben-2323915
Ez alapján valószínűleg törlik az 1-1-et és 3-0 lesz a Lokinak.

Szerintetek ha ráérdeklődök az ügyfélszolgálaton akkor átírhatják nyertesre a fogadásomat és ezzel a pénzt is jóváírhatják , vagy hagyjam az egészet?

Idézetet írta: Krista505 Dátum március 23, 2014, 15:12:53
Hello! Még Kedden volt a Debrecen-Puskás Akadémia meccs. 1.37-ért H-ra húztam be és a meccs 1-1 lett.
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ligakupa-a-vasas-hibajaba-esett-a-puskas-akademia-debrecenben-2323915
Ez alapján valószínűleg törlik az 1-1-et és 3-0 lesz a Lokinak.

Szerintetek ha ráérdeklődök az ügyfélszolgálaton akkor átírhatják nyertesre a fogadásomat és ezzel a pénzt is jóváírhatják , vagy hagyjam az egészet?
Nem fognak változtatni, lásd F1, a 2. helyezett kizárása Ausztráliában.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 23, 2014, 15:34:50
Nem fognak változtatni, lásd F1, a 2. helyezett kizárása Ausztráliában.


De F1-nél volt külön fogadás, hogy ki nyeri meg a futamot meg ki lesz a dobogós és külön ugyanezek, csak mellé volt írva , hogy hivatalos FIA által megerősített sorrend(itt nagyobbak voltak az ods-ok). Itt erre is hivatkozhattak.

Akadt egy kis problémám az egyik fogadás értelmezésével, remélem tud segíteni valaki. Ilyen tippeket tettem:

1.4
1.66
1.28 - BANKER
2.00

ezeket 1B + 2/3-ban, ami elvileg azt jelenti, hogy egyet kineveztem biztosra, a többi pedig simán 2/3. A 3 tippre 1.000 forintot tettem külön-külön. A függőben lévő fogadásoknál azt jelzi, hogy 3.000 tétből 7.885 forintot nyerhetek. Nekem ez sehogy sem jön ki. A megoldást megköszönném  ::)

Idézetet írta: Krista505 Dátum március 23, 2014, 16:13:46

De F1-nél volt külön fogadás, hogy ki nyeri meg a futamot meg ki lesz a dobogós és külön ugyanezek, csak mellé volt írva , hogy hivatalos FIA által megerősített sorrend(itt nagyobbak voltak az ods-ok). Itt erre is hivatkozhattak.

Nem fognak változtatni.

Amúgy mi az okra , hogy rengeteg meccseknél pl. gondolok itt a gólokra ( 1.5 , 2.5 , 3.5 under/over) meccs előtt 5-10 perc-el változnak ezek az ods-ok. Pl. 2.5 fölé-megteszem 1.65 , fél perc múlva 1.80(és még az élő fogadás nem kezdődött el)
De fordítva is lehet. Raktam nagyobb téttel ugyanígy ott egyből lejjebb ment. Ez most az én fogadásom miatt?