bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: Krista505 Dátum március 24, 2014, 20:48:24
Amúgy mi az okra , hogy rengeteg meccseknél pl. gondolok itt a gólokra ( 1.5 , 2.5 , 3.5 under/over) meccs előtt 5-10 perc-el változnak ezek az ods-ok. Pl. 2.5 fölé-megteszem 1.65 , fél perc múlva 1.80(és még az élő fogadás nem kezdődött el)
De fordítva is lehet. Raktam nagyobb téttel ugyanígy ott egyből lejjebb ment. Ez most az én fogadásom miatt?

Kisebb irodáknál a te fogadásod is módosíthatja a szorzót - legjobb példa erre a fortunawin, ahol elég csak gondolnod egy fogadásra és már változik az odds  :D  - nagyobb irodáknál inkább csak kicsi, kevésbé népszerű piacokon van esélyed átárazni egyetlen fogadással.

Meccs előtt több pénz mozog (több információ van, pl. a kezdők már ismertek illetve a tréderek is dolgoznak a szorzóváltozások meglovagolásán), így rövidebb időn belül nagyobbak a kilengések, a buki csak igyekszik egyensúlyozni, hogy kb. egyenlően jöjjenek a tétek.

A szorzók máskor is változnak, csak nem olyan látványosan, mint a kezdés előtt.
A "dropping odds" témának vannak ezen a fórumon is rajongói.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 24, 2014, 21:02:45
Kisebb irodáknál a te fogadásod is módosíthatja a szorzót - legjobb példa erre a fortunawin, ahol elég csak gondolnod egy fogadásra és már változik az odds  :D  - nagyobb irodáknál inkább csak kicsi, kevésbé népszerű piacokon van esélyed átárazni egyetlen fogadással.

Meccs előtt több pénz mozog (több információ van, pl. a kezdők már ismertek illetve a tréderek is dolgoznak a szorzóváltozások meglovagolásán), így rövidebb időn belül nagyobbak a kilengések, a buki csak igyekszik egyensúlyozni, hogy kb. egyenlően jöjjenek a tétek.

A szorzók máskor is változnak, csak nem olyan látványosan, mint a kezdés előtt.
A "dropping odds" témának vannak ezen a fórumon is rajongói.  :)


Csak mert most is fogadtam szlovák jégkorongra és 4 századot csökkent, lehet nagy befolyásom van :D
Írtad hogy: "a buki csak igyekszik egyensúlyozni, hogy kb. egyenlően jöjjenek a tétek."
De ha csökken az odds folyamatosan mert mindenki arra fogad->ez által viszik le az ods-ot újra és megint arra fogadnak akkor hogy jön be nekik egyenlően a tét?

Vagy azért is csökkentik , ha mindenki teszi az adott meccset minél kevesebb legyen a veszteségük?

Idézetet írta: Krista505 Dátum március 24, 2014, 21:55:59
De ha csökken az odds folyamatosan mert mindenki arra fogad->ez által viszik le az ods-ot újra és megint arra fogadnak akkor hogy jön be nekik egyenlően a tét?
Hát úgy, hogy ha leviszik, akkor például már lehet, hogy meg sem rakod, mert nem ér neked annyit. Helyetted pedig jönnek mások, akik a magasabb új szorzón már látnak értéket a másik kimenetelben, és megrakják azt.

Idézetet írta: Krista505 Dátum március 24, 2014, 21:55:59

Csak mert most is fogadtam szlovák jégkorongra és 4 századot csökkent, lehet nagy befolyásom van :D
Írtad hogy: "a buki csak igyekszik egyensúlyozni, hogy kb. egyenlően jöjjenek a tétek."
De ha csökken az odds folyamatosan mert mindenki arra fogad->ez által viszik le az ods-ot újra és megint arra fogadnak akkor hogy jön be nekik egyenlően a tét?

Vagy azért is csökkentik , ha mindenki teszi az adott meccset minél kevesebb legyen a veszteségük?

Ha az egyik kimenetelre túl sok tét jön a másikhoz képest, akkor csökken a szorzó, tehát azt bátorítják, hogy a másik kimenetelre fogadjanak az emberek (mivel ott magasabb lesz a szorzó), nekik így eloszlanak a tétek és nincs akkora kockázatuk. Amennyiben még így is túl sok tét jön be arra a kimenetelre, akkor tovább csökkentik az oddsot, így még vonzóbb lesz a túloldal. Amennyiben ezután is ugyanoda jönnek a tétek, túl nagy a kockázatuk, majd kinyílvánítják, hogy bundagyanús a meccs és törölnek minden tétet :D

Az a legjobb betnél, mikor meccs előtt 15 perccel bekerül már az élő kínálatba is a mérkőzés és különbözőek az oddsok a live és a sima felületen :D

Javítják a betet  ! Erről jut eszembe ,hogy 2 napja is volt gubanc rendesen  mert élőben működött  de a rendes fogadásoknál ki se írta a 2 csapat nevét csal az oddsokat  és a gólok menüpont alatt is emlékezetből kellet kikeresnem a megfelelő opciót mert vagy 30 rubrika  és 0 felírat ,hogy mire lehet fogadni  . Reméljük a  legjobbakat.  :laugh:

Most meg már van , ez gyors volt  ;D

Jó napot az Úraknak!
Lenne néhány kérdésem a bet365 kifizetéssel kapcsolatban!
1. Eddig MasterCarddal fizettem be, de tegnap csináltam Skrill-t.Ha felhívom az ügyfélszolgálatot, ott lehet kérni olyat, hogy ezentúl Skrill-el szeretném intézni a ki-befizetést?!
2. Ha Skrill-re kérem a kifizetést, akkor ez az összeg minimum 2000 HUF lehet az egyenlegemből?!

Üdv.

Szerintem, ha befizetsz Skrill-ről most, akkor utána már a kivétel is mehet majd a Skrill-re.
A minimum összeget nem tudom. De ha próbálnál kivételt indítani, ott szerintem írni fogja, hogy mennyi a legkisebb összeg. (nekem ezt írja ki :min. 5,00 EUR)

Köszönöm a válaszod!
A minimum 5 € jobban hangzik, mint a 14 000 HUF, ami nálam van a MC-nál  :)
Ui:Olvastam egy naplóban, hogy célszerű kivenni minden nap, a profitott!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum március 28, 2014, 13:49:55
Köszönöm a válaszod!
A minimum 5 € jobban hangzik, mint a 14 000 HUF, ami nálam van a MC-nál  :)
Ui:Olvastam egy naplóban, hogy célszerű kivenni minden nap, a profitott!

És mi volt az indok a profit kivételre?
Olyan szempontból jó, hogy máshova gyorsan be tudsz fizetni, ha a pénzed már a Skrillen van, illetve lehet egy kis "visszatartó hatása", hogy ne bukd vissza a nyereséged.
Viszont ha ott van a Skrillen, akkor 30 mp múlva úgyis játszhatsz a teljes vagyonkáddal egy befizetés után, ha nincs elég önuralmad, így én annyira nem látom értelmét a folyamatos kiutalásnak...

Önuralmam az van!Ezt napi profit kikivevősdiit, aTomiszotitől tanultam :)

Ha mindennap játszok ugye azért még nem tilthatják le a felhasználómat?

Idézetet írta: Krista505 Dátum március 29, 2014, 12:55:44
Ha mindennap játszok ugye azért még nem tilthatják le a felhasználómat?
Nem, ha néha vesztesz is.  :D

Még nem hallottam róla, hogy valakit ez miatt kizárta a játékból az iroda :)