bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


Idézetet írta: marcizmus Dátum május 16, 2014, 17:25:40
Valóban 99.999 forintot lehet egyszerre kivenni? Megorrolnak ha 4 napon keresztül kérek kifizetést?

szia

sztem ez a limit csak hitelkártyánál van, és egyszeri kifizetési limit, vagyis akár 2 perc múlva beírhatod a következő 99.999 huf kifizetést...

ha mondjuk 499 995 huf-ot akarsz visszautalni, akkor azt 5 db 99 999 huf / utalással tudod megtenni, akár 5 percen belül, de a chaten kérdezz rá, úgy emlékszem ez csak a mastercardnál van (befizetésnél is ennyi a limit), de nincs időkorlát


Sziasztok!

A sportfogadas.org-on új tagként, de az online fogadás területén tapasztalt fogadóként szeretném a segítségeteket kérni Bet365 számla tiltással kapcsolatban.
Körülbelül 10 hónapja vált a Bet365 (újra) az elsőszámú irodámmá. Az account-om már természetesen jóval régebbi, még "zöldfülűként" náluk kezdtem el ismerkedni az online fogadással néhány évvel ezelőtt. Mióta visszatértem hozzájuk, minden hónapban elég szép profitot sikerült realizálnom (havonta átlag 400-500k HUF), a kifizetés is problémamentesen zajlott. Körülbelül 2 hónapja volt egy hétszámjegyű nyereményem náluk, ami úgy tűnik, kiverte a biztosítékot. Körülbelül 1 héttel (!!!) a nyeremény után kaptam egy levelet, hogy átnézték a fogadásaimat, és számos esetben azt állapították meg, hogy téves oddsot játszottam meg és ehhez hasonló kamu indokokkal jöttek elő.
Természetesen nem szoktam szándékosan hibás oddsokra vadászni, hosszú távon úgysem érné meg. Nem érvénytelenítették egyik fogadásomat sem, viszont a nyereményem 70-80 - át levonták. Ezt nemcsak ezzel a kirívóan nagy nyereménnyel tették meg, hanem még régebbre visszamenőlegesen is megnyirbálták a fogadásaimat, körülbelül 1,5 M forintom bánta. Ekkor már sejtettem, hogy persona non grata lettem náluk, de tovább folytattam a fogadást, és a levont összeget vissza is nyertem, sőt még egy picit sikerült is rátennem. Körülbelül 1 hete kaptam egy levelet arról, hogy lekorlátoztak, nevetséges tétekkel folytathatom a játékot. Megkerestem őket chat-en, a miértre nem kaptam választ, csak a szokásos sablon szövegeket nyomták. Eléggé berágtam, úgyhogy aznap már rá se néztem az egészre. Másnap jött a hideghuzany: próbáltam belépni és nem engedett... Természetesen újra billentyűzetet ragadtam, és utánajártam, hogy mi történt. "Biztonsági okokból, alaposan megfontolva a körülményeket" úgy döntöttek, hogy nem játszhatom náluk tovább. A számlámon lévő pénzt egy összegben kiutalják és törlik az accountomat.

Hozzátenném, hogy soha nem használtam a Bet365-öt (és más irodát sem) arbolásra, hibás oddsok levadászására, bónusz kijátszásra és semmilyen más hasonló "aljassággal" nem is próbálkoztam, hiszen ezek nélkül is remekül megvoltam. Kizárólag élőben, kizárólag kosárlabdára fogadtam, gyakran - bár nem kizárólag - egzotikus bajnokságok, kupák mérkőzéseire, 30-60k HUF alaptét összegben. Úgy érzem, pusztán annyi történt, hogy az iroda megunta, hogy folyamatosan jelentősebb profitot értem el náluk, és végső eszközként ezt a nem túl elegáns megoldást válaszották. (Egyébként előzőleg az Unibet tette meg ugyanezt velem, 10 hónappal ezelőtt épp onnan jöttem át a bet365-re. Igaz, ott még egy picit más volt a stratégiám, de ott is kizárólag élőben fogadtam tenisz és kosár meccsekre)

Jelenleg tanácstalan vagyok ,mivel a játékstílusomhoz olyan irodára lenne szükségem, ahol bő kínálat van élő eseményekből, főként kosárlabdából. Mivel az ebből a szempontból toronymagasan legjobb bet365-nél tiltóra tettek, és az Unibeten is lekorlátoztak, nem igazán tudom, hogy hogyan tovább. Ebben szeretném segítségeteket, véleményeteket kérni.

Betfairt nézted? Nincs magyarul, de ott nem korlátoznak. Pinnacle is esetleg, de ott meg nem olyan bő a kinálat.

Havonta csak egyszer vettél le pénzt?
Időnként át kellett volna buknod a pénzt tippmixre  :ok:
És még papírod is lett volna a nyereményről :D
Most is lehetett volna a baracával, vagy a reálmargittal pumpálni ;D ;D

A Betfair-t használom, de a fent említett élő fogadás stratégiámat nem tudom játszani náluk, részben azért, mert kosárlabdából nem annyira jó a kínálatuk mint fociból, teniszből vagy a loviből, másrészt a szűkebb piac miatt likviditási gondok is adódnak. A Pinnacle-t is jól ismerem, jó kis iroda, jó oddsokkal, minimál designnal, de nem élő fogadásra való. Azért köszönöm a választ;)

Idézetet írta: cirifischio Dátum május 19, 2014, 13:18:17
hogy átnézték a fogadásaimat, és számos esetben azt állapították meg, hogy téves oddsot játszottam meg és ehhez hasonló kamu indokokkal jöttek elő.
Természetesen nem szoktam szándékosan hibás oddsokra vadászni, hosszú távon úgysem érné meg. Nem érvénytelenítették egyik fogadásomat sem, viszont a nyereményem 70-80 - át levonták. Ezt nemcsak ezzel a kirívóan nagy nyereménnyel tették meg, hanem még régebbre visszamenőlegesen is megnyirbálták a fogadásaimat, körülbelül 1,5 M forintom bánta.

Ilyen alapon:
Írok majd én is nekik hogy a bukott tétjeim 70-80%-át adják már visssza mert téves oddsokat raktam  meg..

Egész biztosan nem azt használtad ki az "egzotikus" kosár- és teniszmeccseknél, hogy te jobban tudtad, mennyi éppen az állás, mint a buki?  :)

Nem egyszer láttam, hogy a különböző irodáknál ugyanaz a meccs más-más eredménnyel szerepelt, vagy hogy az egyik irodánál gyorsabb volt a stream, mint máshol önmagában az eredménykövetés.

(Mondjuk élőben egyébként is sok az elszámolt szorzó, az olyan sportágaknál, ahol nagyon gyorsan változik a játék képe...)

Aztán persze az is lehet, hogy a stratégiád döbbentette rá az irodát, hogy hibás szorzókat adott meg sokáig.  :)
(ha te ilyen szinten folyamatosan kerestél náluk "normális játékkal", akkor valamit tényleg elszámoltak...)

Talán az a legjobb megoldás, ha a tapasztalataidat átadod egy közeli, megbízható ismerősödnek és az ő bet365 számlája segítségével tesztelitek tovább a rendszert.
Mondjuk egy új számlán még gyorsabban fog jönni a korlát, nem ártana vagy régi bet365 játékost keresni és/vagy eltérő fogadásokat is tenni a stratégia mellett. (non-live, néhány rendszerfogadás... Ekkora profit mellett bele kell, hogy férjen pár ezer forint eltapsolása is)

A többi irodát a kosármeccsek alatt érdemes azért megnézni, talán a bwin sem rossz erre.
(mondjuk ott egy ideje magyarokat nem enged regisztrálni, de a meglévőeket engedi játszani)
Az oddsportal.com-on meg a kosármeccsek alatt láthatóak a live oddsok (picit késleltetve), de legalább kiderül, hogy az egzotikus országokra mely irodák kínálnak egyáltalán szorzókat.



Idézetet írta: cirifischio Dátum május 19, 2014, 13:18:17
Sziasztok!

A sportfogadas.org-on új tagként, de az online fogadás területén tapasztalt fogadóként szeretném a segítségeteket kérni Bet365 számla tiltással kapcsolatban.
Körülbelül 10 hónapja vált a Bet365 (újra) az elsőszámú irodámmá. Az account-om már természetesen jóval régebbi, még "zöldfülűként" náluk kezdtem el ismerkedni az online fogadással néhány évvel ezelőtt. Mióta visszatértem hozzájuk, minden hónapban elég szép profitot sikerült realizálnom (havonta átlag 400-500k HUF), a kifizetés is problémamentesen zajlott. Körülbelül 2 hónapja volt egy hétszámjegyű nyereményem náluk, ami úgy tűnik, kiverte a biztosítékot. Körülbelül 1 héttel (!!!) a nyeremény után kaptam egy levelet, hogy átnézték a fogadásaimat, és számos esetben azt állapították meg, hogy téves oddsot játszottam meg és ehhez hasonló kamu indokokkal jöttek elő.
Természetesen nem szoktam szándékosan hibás oddsokra vadászni, hosszú távon úgysem érné meg. Nem érvénytelenítették egyik fogadásomat sem, viszont a nyereményem 70-80 - át levonták. Ezt nemcsak ezzel a kirívóan nagy nyereménnyel tették meg, hanem még régebbre visszamenőlegesen is megnyirbálták a fogadásaimat, körülbelül 1,5 M forintom bánta. Ekkor már sejtettem, hogy persona non grata lettem náluk, de tovább folytattam a fogadást, és a levont összeget vissza is nyertem, sőt még egy picit sikerült is rátennem. Körülbelül 1 hete kaptam egy levelet arról, hogy lekorlátoztak, nevetséges tétekkel folytathatom a játékot. Megkerestem őket chat-en, a miértre nem kaptam választ, csak a szokásos sablon szövegeket nyomták. Eléggé berágtam, úgyhogy aznap már rá se néztem az egészre. Másnap jött a hideghuzany: próbáltam belépni és nem engedett... Természetesen újra billentyűzetet ragadtam, és utánajártam, hogy mi történt. "Biztonsági okokból, alaposan megfontolva a körülményeket" úgy döntöttek, hogy nem játszhatom náluk tovább. A számlámon lévő pénzt egy összegben kiutalják és törlik az accountomat.

Hozzátenném, hogy soha nem használtam a Bet365-öt (és más irodát sem) arbolásra, hibás oddsok levadászására, bónusz kijátszásra és semmilyen más hasonló "aljassággal" nem is próbálkoztam, hiszen ezek nélkül is remekül megvoltam. Kizárólag élőben, kizárólag kosárlabdára fogadtam, gyakran - bár nem kizárólag - egzotikus bajnokságok, kupák mérkőzéseire, 30-60k HUF alaptét összegben. Úgy érzem, pusztán annyi történt, hogy az iroda megunta, hogy folyamatosan jelentősebb profitot értem el náluk, és végső eszközként ezt a nem túl elegáns megoldást válaszották. (Egyébként előzőleg az Unibet tette meg ugyanezt velem, 10 hónappal ezelőtt épp onnan jöttem át a bet365-re. Igaz, ott még egy picit más volt a stratégiám, de ott is kizárólag élőben fogadtam tenisz és kosár meccsekre)

Jelenleg tanácstalan vagyok ,mivel a játékstílusomhoz olyan irodára lenne szükségem, ahol bő kínálat van élő eseményekből, főként kosárlabdából. Mivel az ebből a szempontból toronymagasan legjobb bet365-nél tiltóra tettek, és az Unibeten is lekorlátoztak, nem igazán tudom, hogy hogyan tovább. Ebben szeretném segítségeteket, véleményeteket kérni.

Szia,

A bet365 felhasználóneved megadnád privátban? Szeretnék utánajárni a dolognak.

"Körülbelül 2 hónapja volt egy hétszámjegyű nyereményem náluk, ami úgy tűnik, kiverte a biztosítékot. Körülbelül 1 héttel (!!!) a nyeremény után kaptam egy levelet, hogy átnézték a fogadásaimat, és számos esetben azt állapították meg, hogy téves oddsot játszottam meg és ehhez hasonló kamu indokokkal jöttek elő.
Természetesen nem szoktam szándékosan hibás oddsokra vadászni, hosszú távon úgysem érné meg. Nem érvénytelenítették egyik fogadásomat sem, viszont a nyereményem 70-80 - át levonták."

Ez azért eléggé kemény, s kíváncsi vagyok az ők véleményükre.

Szia

Soha nem követtem az adott mérkőzést párhuzamosan semmilyen más irodánál vagy eredménykövető oldalon, így kizárt, hogy jobban vagy korábban tudtam volna valamit, mint a buki. Egyszerűen azt használtam ki, hogy a kevésbé ismert bajnokságokban sokszor túlárazottak a favoritok, és alulértékeltek a dogok, ez pedig élő közvetítésnél elég szembetűnő tud lenni néhány száz mérkőzés megtekintése után.:) Egyébként nekem is ez tűnik a legjobb megoldásnak, amit leírtál, szóval valószínűleg ezt fogom megpróbálni. Természetesen nézegettem már az oddsportalt meg más eredménykövetőket, hogy milyen lehetséges alternatívák vannak, de sajnos a bet365 tényleg megkerülhetetlennek tűnik élő fogadás témában. Köszönöm a választ!

Rossz helyre ment  a köszönöm. Nem cirfischionak szerettem volna.

Persze, ha már beleestem az ügybe, meg kell jegyezzem, nagyon tud valamit a szaki.
Minden esetre furcsállom, hogy a bet ennyire szabad utat adott ilyen hosszú időintervallumban.

Idézetet írta: cirifischio Dátum május 19, 2014, 14:17:13
Szia

Soha nem követtem az adott mérkőzést párhuzamosan semmilyen más irodánál vagy eredménykövető oldalon, így kizárt, hogy jobban vagy korábban tudtam volna valamit, mint a buki. Egyszerűen azt használtam ki, hogy a kevésbé ismert bajnokságokban sokszor túlárazottak a favoritok, és alulértékeltek a dogok, ez pedig élő közvetítésnél elég szembetűnő tud lenni néhány száz mérkőzés megtekintése után.:) Egyébként nekem is ez tűnik a legjobb megoldásnak, amit leírtál, szóval valószínűleg ezt fogom megpróbálni. Természetesen nézegettem már az oddsportalt meg más eredménykövetőket, hogy milyen lehetséges alternatívák vannak, de sajnos a bet365 tényleg megkerülhetetlennek tűnik élő fogadás témában. Köszönöm a választ!

Akkor a "hibás odds" stimmel.   ;)


Ráadásul élőben az arbosok sem segítenek annyira "figyelmeztetni a bukit", hogy elcseszte a szorzót...

Bwin -t ajánlom én is még így élőzésre.

Idézetet írta: stdavid Dátum május 19, 2014, 16:00:19
Bwin -t ajánlom én is még így élőzésre.

Jó ötlet, főleg hogy már egy éve nem is lehet regelni.

Amúgy meg a fenti sztori elég durva, írni kéne a felügyeleti szervüknek hogy mi történt, részletesen leírva hogy természetesen egyáltalán nem igaz amit a bet365 mond, meg hogy X nap elteltével egyenesen csalás utólag elvenni lét. Persze lehet hogy nem ér semmit, lévén valószínűleg az irodák pénzelik ezeket a licenszadó cégeket, de egy próbát megér. Amúgy meg ha tényleg ennyire jól megy náluk, akkor ismerőstől, havertól el kell kérni az ID-t és új számlát regelni a nevében (IP, cookie csere kötelező, vagy még inkább egy másik/virtuális gép használata)


Vagy egyáltalán válaszolni felvetésemre.  :ok:

Cookie-k törlését rendszeresen nyomom(böngészökbe belelátnak) illetve mac addres rendszeres cseréje mindenféle képp ajánlott, arbolásnál pláne.
Én azt nem értem hogy te a nyeremény levonás után mit vártál mi fog történi, mert ha valakit egyszer elő vesznek akkor annak a számlának vége. Az hogy utána is engedtek fogadni az se tiszta, plussz azt követően már nem vonták le az összeget. Ez könnyen lehet hogy egy nagy baki bet365-től.
Levonást követően én biztos hogy nem fogadnék náluk többet. Plussz mennék sbr-hez.
Nálad levonták azt az összeget de a másik oldal fogadóit biztosan nem kárpótolták.