bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Közben július 31-ig megvan hosszabbítva megint a kezdőbónusz

#3076 január 08, 2018, 17:44:33, BoTa88
.

Idézetet írta: BoTa88 Dátum június 25, 2014, 19:37:17
Egyik ismerősömnek írták:

bet365 a következő tájékoztatást adta az
online irodák itthoni blokkolásával
kapcsolatban:
"A sport- és tőzsde fogadások engedélyezve
és felügyelve vannak az Egyesült Királyság
területén, ahol a fogadását leadja és ahol a
szervereink is találhatóak. Az Ön felelőssége
megállapítani, hogy a weboldalhoz való
hozzáférése és/vagy annak használata
megfelel-e az Ön joghatóságában érvényes
jogszabályoknak, illetve, hogy minket
biztosítson arról, hogy a szerencsejáték nem
illegális az Ön lakóterületén.
Jelenleg még csak az illegélisan működő
honlapokat blokkolják. Ha ránk is sor
kerülne, akkor is vissza tudjuk Önnek utalni
éppen aktuális egyenlegét, ha leblokkolnak
minket."

Minden iroda úgy tudja, hogy ők legálisan működnek, mivel valahol kiadtak egy engedélyt nekik és van elvileg felügyeleti szervük is...

Az eszem megáll,hogy mindenhova írogatsz hülyeségeket Bota..nyiss egy topicot nav néven,és oda dobáld fel a hülyeségeidet..

Szeretném magam kitiltatni a Bet365-ről. Láttam,hogy a maximum 5 év. Én végleg szeretném töröltetni magam. Meg lehet-e csinálni?
Az Unibetnél úgy jártam ,hogy önkizárást kértem,és egy év múlva jeleztek e-mail-ben ,hogy lépjek be mert ha nem akkor havi 5 eurót kérnek a számla fenntartásért.
Kész röhej komolyan. Nem akarok egyik irodánál sem fogadni és akkor fizetnem kell mert fenntartják a számlát amit nem akarok ?
Valami nemzetközi jogszabályra hivatkoznak...

 ;D ;D

ne lépj be, oszt csókolom..  am azt az 5eurot nem hajtottak volna be rajtad..

írj chaten nekik, szó nélkül kitiltanak örökre.

Idézetet írta: cannibal7011 Dátum június 25, 2014, 21:03:48
Szeretném magam kitiltatni a Bet365-ről. Láttam,hogy a maximum 5 év. Én végleg szeretném töröltetni magam. Meg lehet-e csinálni?
Az Unibetnél úgy jártam ,hogy önkizárást kértem,és egy év múlva jeleztek e-mail-ben ,hogy lépjek be mert ha nem akkor havi 5 eurót kérnek a számla fenntartásért.
Kész röhej komolyan. Nem akarok egyik irodánál sem fogadni és akkor fizetnem kell mert fenntartják a számlát amit nem akarok ?
Valami nemzetközi jogszabályra hivatkoznak...
Skrilles a számlád? Nehogy bezárd, ha hitelesítve van, még fizetek is érte, mindketten jól járunk, bővebben privátban.

Persze, minden elérhetőségem megvan...szólnak 10 év múlva,hogy tartozok

Idézetet írta: cannibal7011 Dátum június 25, 2014, 21:14:41
Persze, minden elérhetőségem megvan...szólnak 10 év múlva,hogy tartozok

ilyen nincs ezt felejtsd el. Nem akarsz játszani, nem játszol, ennyi. Így még bónuszajánlatokkal is fognak bombázni ;)

Idézetet írta: cannibal7011 Dátum június 25, 2014, 21:03:48
Szeretném magam kitiltatni a Bet365-ről. Láttam,hogy a maximum 5 év. Én végleg szeretném töröltetni magam. Meg lehet-e csinálni?
Az Unibetnél úgy jártam ,hogy önkizárást kértem,és egy év múlva jeleztek e-mail-ben ,hogy lépjek be mert ha nem akkor havi 5 eurót kérnek a számla fenntartásért.
Kész röhej komolyan. Nem akarok egyik irodánál sem fogadni és akkor fizetnem kell mert fenntartják a számlát amit nem akarok ?
Valami nemzetközi jogszabályra hivatkoznak...

Megőrültél?!
Aki nem játszik, az nem is nyer!!    ;D


Egyébként az apró betűs részben több irodánál is benne van, hogy inaktív számlák esetén költséget vonhatnak, HA van pénz a számlán. Mínuszba nem fogak menni.
Erre a költség levonásra azért hívják fel a figyelmedet, hogy ha van ott pénzed, akkor vidd el, vagy játszd el náluk!
Ha meg nincs ott pénz, akkor ezzel emlékeztetnek téged, hogy gondoltak rád és valójában visszavárnak.  :)

Idézetet írta: cannibal7011 Dátum június 25, 2014, 21:03:48
Szeretném magam kitiltatni a Bet365-ről. Láttam,hogy a maximum 5 év. Én végleg szeretném töröltetni magam. Meg lehet-e csinálni?

Természetesen. A NAV már rajta van a témán.  ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 25, 2014, 21:13:51
Skrilles a számlád? Nehogy bezárd, ha hitelesítve van, még fizetek is érte, mindketten jól járunk, bővebben privátban.

Én szívesen eladom neked a hitelesített számlámat,ha értelmes árat kínálsz érte...Majd írj rám ha érdekel a dolog

Szevasztok,egy olyan kérdésem lenne,hogy a Vb fogadasoknal a sárga lapoknál vagy a szögleteknél beleszámít a hosszabbítás?


A kifizetéstől számítva 10 percen belül Skrillen volt a pénz.  :ok: