bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Nem is volt sose gond a tempójukkal :)
Több sáv van /nap mikor átdolgozzák az összegyűlt kérelmeket. Mondjuk a pontos időpontokat nem tudom, de mintha olvastam volna erről már velük kapcsolatban. :ok:

Eddig nagyjából hetente 5 euro loyality bónuszt kaptam a bet365 től, de múlt hét óta 10 est adnak már másodszorra. Ez is stakefüggő?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum július 02, 2014, 15:03:37
Eddig nagyjából hetente 5 euro loyality bónuszt kaptam a bet365 től, de múlt hét óta 10 est adnak már másodszorra. Ez is stakefüggő?
Nem feltétlen. Én amikor 20 ezres téteket toltam NFL szezonban ilyen 500 forintokkal szúrták ki a szemem. Szóval téged jobban szeretnek.

Moneyline-on könnyen előfordul 98% payout ezért ott kisebb a visszaosztás. 90% payouton nyomul valaki ott érthető módon nagyobb a vissza térítés. 

Idézetet írta: junglefever Dátum július 02, 2014, 15:08:45
Nem feltétlen. Én amikor 20 ezres téteket toltam NFL szezonban ilyen 500 forintokkal szúrták ki a szemem. Szóval téged jobban szeretnek.
Hát már jó 8 éve játszom náluk, lehet emelték a bónusz limitet.

#3095 július 02, 2014, 15:26:03, junglefever
Nekem olyan ötéves a számlám itt.
De én főleg a major amerikai ligákat tolom náluk, azon belül point spread-et, O/U-ert és játékos specialitásokat - azért késő ősszel/télen volt forgalmam bőven.

Sziasztok!
Ha már a hűség bónusz a téma, akkor nem tudjátok véletlenül, hogy USD alapú számlánál milyeneket ossztanak?!



Idézetet írta: ncis88 Dátum július 02, 2014, 15:43:27
5, 10 ...
Köszi:)
Kiváncsi leszek rá, hogy mennyit kapok.Ma van a bónusz ossztás:)

Én 5 dollárt kapok, azt is max kb havonta 1x.. és amúgy csütörtökönként, nem szerdánként szoktam megkapni, ha jól rémlik :D

Én kaptam egy csúcskategóriás 750 ft-ot :)

Idézetet írta: stdavid Dátum július 02, 2014, 16:12:29
Én 5 dollárt kapok, azt is max kb havonta 1x.. és amúgy csütörtökönként, nem szerdánként szoktam megkapni, ha jól rémlik :D
Azért írtam  szerdát, mert amikor még forintos számlám volt néha már szerdán jött az 500-as bónusz!

Nekem eddig semmi...

tudok másnak pénzt küldeni a számlájára ?