bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Tapasztalataitok szerint meddig tart egy banki àtutalásos kifizetès bet365-nèl ?

Idézetet írta: kunisse Dátum december 22, 2014, 09:05:25
Tapasztalataitok szerint meddig tart egy banki àtutalásos kifizetès bet365-nèl ?

1-2 munkanap, banktól is függ. Nekem múltkor 1 munkanap volt, OTP-s vagyok.

Nekem volt, hogy este 10-kor indítottam meg a kifizetést, másnap délután 3-ra rajta volt(Raiffeisen).

Én arra írtam hogy "nem szokásuk" hogy megvárják a meccs végét a jóváírással. Ez tényleg nem szokásuk. Ha jön az over az 50.percben akkor kifizetik. Aki meg például teniszt is gyakran játszik az tudja, hogy az over 7,5 gamet 2-2nél kifizetik. (pedig ugye lehet elvileg feladás,de valamiért mégse kell megvárni a 6-2t vagy pl a 4-4et..)

Valaki szokott hitelkártyával befizetni?!
Mivel szeretnék MC Viabuty-t rendelni! (Juniúsig gyüjtőgetném rajta a félre rakott pénzem az újra kezdéshez)

Szilárd C nagy arc a bet365-ös chaten, nem tudom ki találkozott már vele.   :redchug:

Na mindegy, a lényeg az, hogy szeretnék kérni egy nagyobb kifizetést, netellerre. A gond az, hogy az utóbbi időben kártyáról fizettem be. Na most a kifizetés ablakban jött egy ilyen:
IdézetA fizetési adatok hozzáadásához vagy módosításához be kell jelentkeznie és rá kell kattintania a Befizetésre a jobb felső sarokban. Amennyiben számláját több fizetési móddal is fel szokta tölteni, úgy a kifizetéseit arányosan szét kell osztanunk a fizetési módjai között. Kifizetési igényeit felülvizsgáljuk és 24 órán belül e-mailben tájékoztatjuk, hogy tájékoztassuk az összegek eloszlásáról.
Ezek után kérte a számom, email címem, és a kifizteés összegét, DE nem lehetett választani semmit, hogy hova kérem az összeget, és nem volt feltüntetve, hogy kártyára lesz.
Kiderült, hogy a kártyára, mint utolsóra utalják ki, de én nem szeretném, és kérni szeretném a kifizetés törlését. Erre jött a válasz, hogy mivel önkizárás van érvényben a számlámon, a kifizetés törlése nem lehetséges (ez itt eléggé mindfuck volt nagyban). Az önkizárás egyébként a játékokra és pókerre, meg mittomén mi van ott-ra vonatkozik, hogy véletlenül se csábuljak át a sportról.
Lehet ilyenkor valamit tenni?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum december 22, 2014, 09:57:05
Nekem volt, hogy este 10-kor indítottam meg a kifizetést, másnap délután 3-ra rajta volt(Raiffeisen).

Na fullba ugyanígy történt :D 5 perce jött meg :D

A labdarúgás fül alatt az elmúlt hetekben rendre egy napos élő közvetítés van 10 perces teremfoci mérkőzésekről. Az érdekelne, hogy ezeket hol rendezik? Név alapján a sógorokhoz lőném be őket, szívesen elmennék egy-egy alkalommal.


Skrillre mennyi idő míg megjön a pénz? Igaz ez a 24 óra? Eddig csak számlára meg Netellerre (ott nagyon gyorsak, általában 1 órán belül megjön a pénz) kértem ki pénzt, azért kérdezem.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum december 22, 2014, 19:49:10
Skrillre mennyi idő míg megjön a pénz? Igaz ez a 24 óra? Eddig csak számlára meg Netellerre (ott nagyon gyorsak, általában 1 órán belül megjön a pénz) kértem ki pénzt, azért kérdezem.  :)

Annyi nem kell. Esti igénylésnél már reggel a kért helyen a pénz.

Lehet hogy csak olyanokba nyúlok bele, vagy létezik hogy mostanában kevesebb dologra van felvehető most opció? Most kissé idegesit hogy tettem egy kosár race 15-öt az elvileg esélyesebbre, akit egy gyenge második negyedben lealáztak. Mondom mehet 2.félidő race. Elmennek 13-4 re, rányomok hogy felvehető most, és semmi. Mire kiszámoltam, meg megtettem volna oddsugrálás után, nem érte volna meg, igy meg ment a levesbe. 13-4 ről 13-15  8) :bash:

Nekem is volt ilyen mostanában. Szerintem csak megváltozott az odds, és ezért nem teljesült a cash out.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 23, 2014, 15:18:01
Lehet hogy csak olyanokba nyúlok bele, vagy létezik hogy mostanában kevesebb dologra van felvehető most opció? Most kissé idegesit hogy tettem egy kosár race 15-öt az elvileg esélyesebbre, akit egy gyenge második negyedben lealáztak. Mondom mehet 2.félidő race. Elmennek 13-4 re, rányomok hogy felvehető most, és semmi. Mire kiszámoltam, meg megtettem volna oddsugrálás után, nem érte volna meg, igy meg ment a levesbe. 13-4 ről 13-15  8) :bash:
Valami nem volt jó, mert 13-4-nél tuti nem lehet cashoutolni a Race15-öt. Csak olyat lehet cashoutolni, amire fogadni is lehet, hiszen abból az oddsból generálják a visszavásárlós oddsot. 13-nál meg a race15-re nem lehet fogadni. Van olyan, "lefagy" a cashout-os felület, és ott marad egy régi összeg, ha ilyenkor ráfrissítesz az egész oldalra, akkor frissül, itt az esetben eltűnt volna.
Ha fogadsz ilyen racékra, vizsgáld meg, meddig lehet rájuk fogadni, elvileg van benne rendszer, a cashout is addig van rájuk.

Ez így van ahogy boyd írja. Énnis ezt tapasztaltam.