bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


De adok egy piros pontot nekik, mert növelték a hűségbónuszom összegét :D

Ha vesztes volt a 3000 Ft-os fogadás, akkor azt mikor adják vissza?

Idézetet írta: forzainter Dátum január 01, 2015, 16:59:34
Ha vesztes volt a 3000 Ft-os fogadás, akkor azt mikor adják vissza?

2-3 órán belül.

#4008 január 03, 2015, 22:26:22, Milan
Nem tudtam , hol kérdezzem meg ezt, de szerintem kapcsolódik a bethez... NAGYON ÉRDEKES


uniquebettingstrategy.com       nézzétek meg.. NEM akarok reklámozni, csak kíváncsi lennék a véleményetekre , hogy ilyen létezik e?

   

#4009 január 03, 2015, 22:26:43, Milan
Idézetet írta: 4eventeVB Dátum január 01, 2015, 20:57:17
Nem tudtam , hol kérdezzem meg ezt, de szerintem kapcsolódik a bethez... NAGYON ÉRDEKES
      nézzétek meg.. NEM akarok reklámozni, csak kíváncsi lennék a véleményetekre , hogy ilyen létezik e?

Ha létezik is egy ilyen algoritmus vagy szoftver aminek a használatával garantált sikerrel lehet agárversenyre fogadni akkor azt nem fogja 100 euròért árulni senki.... Nem szabad  bedőlni semminek ami túl jòl hangzik.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 01, 2015, 15:58:04
Megszokott jelenség...

És ugye azt se felejtsétek el hogy már hónapok óta dolgoznak a probléma megoldásán a szakembereik...

Idézetet írta: kunisse Dátum január 01, 2015, 23:55:46
Ha létezik is egy ilyen algoritmus vagy szoftver aminek a használatával garantált sikerrel lehet agárversenyre fogadni akkor azt nem fogja 100 euròért árulni senki.... Nem szabad  bedőlni semminek ami túl jòl hangzik.

Igen, és ha valóban működik, akkor a fejlesztőnek nem éri meg eladni, mert egy embernél ha okosan alkalmazza, akkor talán nem tűnik fel, de ha tömegesen kezd el mindenki virtuális agárversennyel nyerni, akkor tuti változtatnak valamit a Bet365-nél.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 02, 2015, 14:00:47
Igen, és ha valóban működik, akkor a fejlesztőnek nem éri meg eladni, mert egy embernél ha okosan alkalmazza, akkor talán nem tűnik fel, de ha tömegesen kezd el mindenki virtuális agárversennyel nyerni, akkor tuti változtatnak valamit a Bet365-nél.

rákérdeztem emailbe , hogy küldjön valami egyéb bizonyítékot, és ezt írta vissza:

There isn't anything in this what always guarantee you to win. If somebody say that he/she'll lie. The main point in my strategy is: There will be times when you lose BUT all in all you always will win bigger than you lost before. That's the main power of this strategy. So you'll be always in profit, never in lose. That's the reason why bet365 haven't been blocking me yet. If you won always bet would block me. This is the magic. I don't win always but I do! Remember: Always win more that you lost before. Only this way guarantee you the stable profits. I would make you a video when I bet and win but I have only why reason why I won't: because if I do, you'll see the main points in the strategy that was written in the document. Understand? If you see the video you'll now some secrets.

But hey! I'm offering a 100% money back guarantee. You won't risk your money. If you don't like it I'll give your hole money back.

szoval ez se biztos, csak valami stratégia.. belefuthatsz abba is, hogy sose nyersz...
meg mi lenne a garancia, hogy visszaadná a pénzt... ugyaan...

Délelőtt raktam egy orosz hokimeccsre ami holnap lesz, de a Pinni most sokkal jobb szorzót kínál rá (2,02). A bet365-nél maradt 1,85 ezért törölni akarom a fogadást, mert még az 5% levonása után is bőven megéri inkább a másik irodánál pakolni kisebb téttel. A fogadásaimnál viszont erre nem tudok cash outot nyomni, ilyenkor becumiztam, vagy ha írok nekik akkor tudom törölni a fogadást?  ???

Idézetet írta: gabor88888 Dátum január 02, 2015, 22:43:20
Délelőtt raktam egy orosz hokimeccsre ami holnap lesz, de a Pinni most sokkal jobb szorzót kínál rá (2,02). A bet365-nél maradt 1,85 ezért törölni akarom a fogadást, mert még az 5% levonása után is bőven megéri inkább a másik irodánál pakolni kisebb téttel. A fogadásaimnál viszont erre nem tudok cash outot nyomni, ilyenkor becumiztam, vagy ha írok nekik akkor tudom törölni a fogadást?  ???
Jégkorongra nincs náluk cash out.
De ha ráírsz a supportra általában hajlandóak törölni a fogadást, és ott még az 5%-ot sem bukod el. :) Persze mindig leírják, hogy ezt a szabályzat alapján nem lehetne, de mint gesztust vhogy mindig megteszik.. ;)

Idézetet írta: stdavid Dátum január 02, 2015, 22:47:59
Jégkorongra nincs náluk cash out.
De ha ráírsz a supportra általában hajlandóak törölni a fogadást, és ott még az 5%-ot sem bukod el. :) Persze mindig leírják, hogy ezt a szabályzat alapján nem lehetne, de mint gesztust vhogy mindig megteszik.. ;)

Zsír, köszönöm a tanácsot, Calum az általad leírtak szerint cselekedett  :ok:
Várnom kellett kb 10 percet, gondolom megnézte, hogy az utóbbi időben volt -e már ilyen kérésem, és mivel ez volt az első, visszakaptam a tétet.

Régen próbáltam ilyet, de akárhogy érveltem, nem törölték...

Idézetet írta: gabor88888 Dátum január 02, 2015, 23:36:24
Zsír, köszönöm a tanácsot, Calum az általad leírtak szerint cselekedett  :ok:
Várnom kellett kb 10 percet, gondolom megnézte, hogy az utóbbi időben volt -e már ilyen kérésem, és mivel ez volt az első, visszakaptam a tétet.

Azért érdemes az ilyen törlési kérésekkel spórolni, mert lehet annál nagyobb gond is, mint hogy kicsivel jobb szorzó van máshol.
Én egyszer a nagy kapkodásban egy nullával többet ütöttem be tétnek egy magas szorzóra, akkor töröltettem, mert egy vagyonba került volna lefedezni a várható buktát.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 03, 2015, 11:56:52
Azért érdemes az ilyen törlési kérésekkel spórolni, mert lehet annál nagyobb gond is, mint hogy kicsivel jobb szorzó van máshol.
Én egyszer a nagy kapkodásban egy nullával többet ütöttem be tétnek egy magas szorzóra, akkor töröltettem, mert egy vagyonba került volna lefedezni a várható buktát.

Ritkán fogadok hokira, ezért nem is tudtam, hogy nincs cash out. Én egyszer úgy szívtam meg, hogy ráklikkeltem a max tétre, hogy megnézzem mennyit engedne feltenni, közben megnéztem egy másik irodánál is, majd ezután leokéztam a bet365-nél. Aztán egyből kapcsoltam, hogy nem írtam be az összeget amivel fogadni akartam, hanem a maximális téttel raktam, de kb 1-1,5 óra múlva lement annyira a szorzó, hogy ki tudtam venni a pénzt veszteség nélkül. A tegnapival úgy voltam, hogy mivel úgysem szoktam ilyet elbaltázni (max évente 1-2 hasonló baklövésem van, hogy rossz összeget írok be, vagy ilyesmi) kérek egy törlést.  :beerchug:

Üdv mindenkinek  :cya:

Lehet a lustaság visz a kérdésre mert megválaszolták korrábban nem tudom de a lényeg:
Nyereményeimet tudom e magyar bankszámlára utaltatni úgy hogy lássak is belőle valamit tehát a bank nem szarozik a pénzzel hogy honnan ment rá? Bocs a tudatlanságomért  :-\