bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Üdv.
Kb mekkora adatforgalommal jár mobilnettel ha bet-en élő közvetítést nézek?  :angel:

Idézetet írta: Tomjuve Dátum január 16, 2015, 20:46:34
Üdv.
Kb mekkora adatforgalommal jár mobilnettel ha bet-en élő közvetítést nézek?  :angel:

Pff.. fogalmam sincs pontosan. De amikor 15 gigás volt rá az adatforgalom, akkor pár nap alatt lement, olyan napi két meccsel.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 16, 2015, 19:47:41
Nem is estem a csapdába, mert nem olyanra tettem  :D Csak úgy gondolom igaza van Benedeknek.

Benedek, az igazmondó! Éljen az igazságos Benedek!  ;)  :beerchug:

Nagyon tré a felbontás nem hiszem hogy annyira zabálna. kb 480x vagy valami ilyesmi.
300-400mb nél többet óránként nem kénne ennie.
De ezt csak gondolom.

480p-n ket ora olyan 4-600 mb kozott van szoval bendehalnak teljesen igaza van, de szvsz is ennel ratyibban mennek a kozvetitesek, 15 gigat 3-4 darab hd-s meccsnek szabadna felzabalnia, nem ezeknek.

Idézetet írta: junglefever Dátum január 16, 2015, 21:18:36
480p-n ket ora olyan 4-600 mb kozott van szoval bendehalnak teljesen igaza van, de szvsz is ennel ratyibban mennek a kozvetitesek, 15 gigat 3-4 darab hd-s meccsnek szabadna felzabalnia, nem ezeknek.

Ezért írtam hogy nem tudom pontosan, mert nem is csak arra használtam, és nem is csak bet365ön. De örülök hogy vannak ilyen számítógépzsenik, kösz a számolást  :ok:


Ize, nem bithuszarkodni akartam, csak azt kihozni belole hogy limitalt nettel sem igazan erdemes ezeket nezni, noha pont mobilkepernyore van szabva a felbontas.


Idézetet írta: Milan Dátum január 16, 2015, 21:00:22
Benedek, az igazmondó! Éljen az igazságos Benedek!  ;)  :beerchug:

Jaj de köszönöm!  :laugh:

A cash out megint összezavarodott. Totál értelmetlen összegeket ír ki, és természetesen felvenni sem lehet, mivel összeg időközben megváltozott. De hogy mire, az titok :) :)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum január 17, 2015, 11:47:00
A cash out megint összezavarodott. Totál értelmetlen összegeket ír ki, és természetesen felvenni sem lehet, mivel összeg időközben megváltozott. De hogy mire, az titok :) :)
Ilyenkor frissítsd az egész oldalt, vagy logout, majd login.

#4136 január 18, 2015, 20:47:21, benedek185
Bréking Nyúúz!

Visszakaptam a fogadásra feltett pénzemet, ráadásul nem is bónusz, hanem az eredeti pénzösszeg formájában...  :D Én kérek elnézést!  :laugh:

Azt mondta "miben segíthetek Zsolt", hogy ez csak egyszeri alkalom volt, többet ilyen elő ne forduljon (mi, hogy a hibát kihasználva nem csalok? :o)..  :D
Plusz el kellett fogadnom azt, mint valami nyilatkozatot, hogy az eredmények csak tájékoztató jellegűek. Ezt értem én (még mindig), de ha 2 percenként befagy a rendszer egy kézi meccsen, meg majdnem 10 percig rossz eredményt írnak ki, az ne a fogadó hibája legyen már..  :laugh:

Ami szintén érdekes, hogy tegnap egy másik kollega azt mondta nekem a chat-en, hogy nem történt semmi fejlemény a fogadásommal kapcsolatban (pedig 2 napja Adrienn állítólag elküldte felülvizsgálatra), most meg ripsz-ropsz le lett tudva. Nem mintha bánnám persze.  :)

Szóval csak jó vége lett a sztorinak, korrektek voltak. A pénzem se bánta és levontam a megfelelő tanulságokat is.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 18, 2015, 20:45:02
Bréking Nyúúz!

Visszakaptam a fogadásra feltett pénzemet, ráadásul nem is bónusz, hanem az eredeti pénzösszeg formájában...  :D Én kérek elnézést!  :laugh:

Azt mondta "miben segíthetek Zsolt", hogy ez csak egyszeri alkalom volt, többet ilyen elő ne forduljon (mi, hogy a hibát kihasználva nem csalok? :o)..  :D
Plusz el kellett fogadnom azt, mint valami nyilatkozatot, hogy az eredmények csak tájékoztató jellegűek. Ezt értem én (még mindig), de ha 2 percenként befagy a rendszer egy kézi meccsen, meg majdnem 10 percig rossz eredményt írnak ki, az ne a fogadó hibája legyen már..  :laugh:

Ami szintén érdekes, hogy tegnap egy másik kollega azt mondta nekem a chat-en, hogy nem történt semmi fejlemény a fogadásommal kapcsolatban (pedig 2 napja Adrienn állítólag elküldte felülvizsgálatra), most meg ripsz-ropsz le lett tudva. Nem mintha bánnám persze.  :)

Szóval csak jó vége lett a sztorinak, korrektek voltak. A pénzem se bánta és levontam a megfelelő tanulságokat is.  :)
Fasza :ok:

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 18, 2015, 20:45:02
Bréking Nyúúz!

Visszakaptam a fogadásra feltett pénzemet, ráadásul nem is bónusz, hanem az eredeti pénzösszeg formájában...  :D Én kérek elnézést!  :laugh:

Azt mondta "miben segíthetek Zsolt", hogy ez csak egyszeri alkalom volt, többet ilyen elő ne forduljon (mi, hogy a hibát kihasználva nem csalok? :o)..  :D
Plusz el kellett fogadnom azt, mint valami nyilatkozatot, hogy az eredmények csak tájékoztató jellegűek. Ezt értem én (még mindig), de ha 2 percenként befagy a rendszer egy kézi meccsen, meg majdnem 10 percig rossz eredményt írnak ki, az ne a fogadó hibája legyen már..  :laugh:

Ami szintén érdekes, hogy tegnap egy másik kollega azt mondta nekem a chat-en, hogy nem történt semmi fejlemény a fogadásommal kapcsolatban (pedig 2 napja Adrienn állítólag elküldte felülvizsgálatra), most meg ripsz-ropsz le lett tudva. Nem mintha bánnám persze.  :)

Szóval csak jó vége lett a sztorinak, korrektek voltak. A pénzem se bánta és levontam a megfelelő tanulságokat is.  :)

Engem hetente szopatnak és hetente van az az "egyszeri" alkalom

Idézetet írta: szalist Dátum január 18, 2015, 23:21:22
Engem hetente szopatnak és hetente van az az "egyszeri" alkalom

Ezt hogy érted?