bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


#4185 január 23, 2015, 03:07:49, szorzatos
na neeee, most meg kitalálták, hogy vesztes  :fakk:  én meg a jól álló szeló miatt már pakoltam az ellenfogadásokat, újból előjön a múltkori téma, a balfasz eredményközléssel veszteségbe sodorják a fogadót, na bepróbálkozok a chat-en.


(szerk.: más kérdés, hogy épp emiatt szállok ki haszonnal, mert a visszafogadások fognak jönni Errani-ra :D ezesetben lehet hagyom a chat-es panaszt :)  ráadásul megvolt az a 11 szöglet, úgy tűnik)

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 23, 2015, 02:42:46
na neeee, most meg kitalálták, hogy vesztes  :fakk:  én meg a jól álló szeló miatt már pakoltam az ellenfogadásokat, újból előjön a múltkori téma, a balfasz eredményközléssel veszteségbe sodorják a fogadót, na bepróbálkozok a chat-en.


(szerk.: más kérdés, hogy épp emiatt szállok ki haszonnal, mert a visszafogadások fognak jönni Errani-ra :D ezesetben lehet hagyom a chat-es panaszt :)  ráadásul megvolt az a 11 szöglet, úgy tűnik)
nem rúgták le a 11. szögletet, így 5-5 lett.

Áháá, láttad élőben és akkor lett lefújva?

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 23, 2015, 03:47:49
Áháá, láttad élőben és akkor lett lefújva?

lefujta mielott elvegeztek volna. itt meg tudod nezni:
https://www.youtube.com/watch?v=8yaKhdn_780

Idézetet írta: lunatik Dátum január 23, 2015, 12:47:24
lefujta mielott elvegeztek volna. itt meg tudod nezni:
https://www.youtube.com/watch?v=8yaKhdn_780

Remélem, ilyenbe én nem akadok bele.  :( Azért szorzatosnak köszi, hogy válaszolt  :ok:
Az én sztorim hamar véget ért, és hála az égnek pozitívan: érvénytelenítették az eseményt, így sikerült nyerni.

Az lenne a kérdésem hogyha Banki átutalással lett pénz befizetve bet365-re, akkor ha úgy utalok le több százezret (100.000-ret már leutaltam, jelenleg még 300.000-van tervben leutalásra) akkor ebből lehetnek e gondok a későbbiek folyamán?
Gondolok itt az adóbevallás szükségességére például. Hogyan érdemes a kifizetést végrehajtani, más számlára vagy mehet nyugodtan erre is stb... És hogy mik lehetnek a következmények akár mindkét kimenetel esetén.
Aki ilyen téren jobban jártas megköszönném ha segítene ezügyben.

Másik kérdés:

Aki szokott bet365-ön tőzsdézni gondolom tapasztalták hogy megszabnak egy idő után egy "limit összeget", gondolok arra hogy hiába van a gyors téteknél az összeg 500-1000....20.000-ig hiába kattintok a 10.000-resre a max tét egy 10-es szorzónál 400-forint körül van ennyi amennyit beállít. Kérdeztem chaten tőlük hogy miért lehet ez, túl sok idő lett a tőzsdén töltve az elmúlt napokban, vagy túl nagy lett a nyereség és ezért korlátoztak vagy pedig ez már így fog maradni esetleg? De hát azon kívül a sablon szövegen kívül hogy "Jelenleg csak ennyivel szolgálhatunk" mást nem tudtam meg ezügyben.....
(Gondolom a túl sok haszon miatt limitáltak, de kérdéses mennyi időre..)

Első kérdésre a válaszom, ha inkább anonim akarsz maradni, akkor Neteller és hozzá kártya, majd ATM-nél felveszed a pénzt.
De mehet utalással is, nagyobb a bankoknál a jelentési korlát.

Ezen már én is gondolkoztam hogy mit csinálnék ha tegyük fel 3 milliót nyernék bet365-nél ( szép is lenne  ;D )
Skrillre nem tudnám kikérni mert csak számlára utalnak 365-ék.
Na most a kérdésem az hogy megkockáztatnátok egy 3 milliós kifizetést egyben, vagy mondjuk kikérnétek 24 hónap alatt 125 ezerben havonta ami kb egy nettó átlagfizetés ?

Miért ne tudnád kikérni Skrillre? Ha nem engedik most, akkor egy befizetés után menni fog. Ha mégis banki utalással megy, akkor érdemes több részletben.

Valaki tudja mi alapján kerülnek be a barátságos meccsek a kínálatba? Gondolok itt most felkészülési meccsekre nb3as csapatok között ( Vác,Dabas) vagy lejebb: Pénzügyör SE

VAgy osztrák megye meccsek?

Meg élőzésnél egy csávo ott ül a dombon laptoppal és igy tudunk mi fogadni?

Kíváncsi lennék nagyon :D

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum január 24, 2015, 17:05:16
Valaki tudja mi alapján kerülnek be a barátságos meccsek a kínálatba? Gondolok itt most felkészülési meccsekre nb3as csapatok között ( Vác,Dabas) vagy lejebb: Pénzügyör SE

VAgy osztrák megye meccsek?

Meg élőzésnél egy csávo ott ül a dombon laptoppal és igy tudunk mi fogadni?

Kíváncsi lennék nagyon :D
PDA-val ül ott, megvan, hogy mikor mit kell nyomni.. Több cég foglalkozik ezzel, vannak magyar ügyfeleik is. Néha a központból is levezényelik stream alapján a meccset, de nem ez a jellemző, mert lehet olyan, amit nem mutat a stream.
Egyébként 3 éve 30-50 euro-t kapott egy ember egy meccsért, de félrenyomásért ebből keményen vonogatnak le.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 24, 2015, 19:02:12
PDA-val ül ott, megvan, hogy mikor mit kell nyomni.. Több cég foglalkozik ezzel, vannak magyar ügyfeleik is. Néha a központból is levezényelik stream alapján a meccset, de nem ez a jellemző, mert lehet olyan, amit nem mutat a stream.
Egyébként 3 éve 30-50 euro-t kapott egy ember egy meccsért, de félrenyomásért ebből keményen vonogatnak le.

Köszönöm :D és erre mi alapján lehet jelentkezni? te például honnan tudsz erről?  :D

Ennyi pénz nagyon kevés, ennyiért én nagyon csúnyán félre nyomogatnék és szólnék néhány havernak.
Lehet hogy 2-3 meccsre kellene csak el mennem de az alatt többet keresnék mint néhány év nyomogatással.

Idézetet írta: bendehal Dátum január 24, 2015, 20:07:28
Ennyi pénz nagyon kevés, ennyiért én nagyon csúnyán félre nyomogatnék és szólnék néhány havernak.
Lehet hogy 2-3 meccsre kellene csak el mennem de az alatt többet keresnék mint néhány év nyomogatással.
Egyre tudnál maximum elmenni, ők se hülyék. De valahogy megoldják, hogy egy se legyen, nyilván sokakban felmerül ez első hallásra.
Biztos aláíratnak mindenkivel valamit, amiért ez fel se merül, végül is a biztonsági őrök se szoktak sűrűn postát, bankot rabolni, amelyikben vannak, pedig triviális az is.

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum január 24, 2015, 19:51:08
Köszönöm :D és erre mi alapján lehet jelentkezni? te például honnan tudsz erről?  :D
Jó pár éve kaptam egy havertól emailben egy 20 oldalas leírást pdf-ben, ott olvastam ezeket. Emailben lehetett jelentkezni, aztán vizsgázni is kellett egy meccs nyomogatással, de nem élesben. Sajna nem találom azt a fájlt, egy gépcsere elvitte. :-(
Most az egyik ilyen cég a Betradar, de több is van.