bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


Idézetet írta: vinatieri Dátum január 26, 2015, 18:54:02
Értem! Tehát ha nem egyeznek a nevek akkor nem engedi! Elmúlt már 18 igen! Akkor csinálok neki egy Skrill-t! Ide viszont tölthetek fel pénzt a saját számlámról ugye? Mert ő nem rendelkezik bankszámlaszámmal.

Nem!
Akkor a skrill akad majd ki a feltöltésen. Csak saját bankszámláról érkező pénzeket fogadnak hivatalosan.
Azt csinálhatod, hogy a saját skrilledről utalsz át az ő skrilljére, de ezzel is óvatosan, amíg nincsen azonosítva.

Idézetet írta: Milan Dátum január 26, 2015, 18:57:03

A multiacc szerinted jó tipp? Elvárjuk, hogy az iroda normálisan bánjon velünk, de azért ha lehet akkor mi basszuk át őket.

Egyetértek azzal, hogy ne csináljunk a visszaéléseknek reklámot, csak azt nem értem, miért most bukott ez ki.
Szerintem ennél sokkal kártékonyabb, mikor valaki több hetes "kampány" keretében azzal henceg , hogyan "rántja le" 15 számlával az adott irodát vagy éppen azt népszerűsíti a chaten, hogy még a skrillt is sikerült átvernie.
Aztán jön másoktól a "ha más is csal, én miért ne csaljak" érvelés.


Idézetet írta: benedek185 Dátum január 26, 2015, 15:42:46
Sose értettem ezt a "bet365 a legjobb iroda" dumát. Igen, sok mindenben tényleg nagyon jók, de az túlzás, hogy "a legjobbak" lennének. Eleve olyat mondani, hohy x/y iroda a legjobb, szerintem hülyeség, mert mindekinek mások az igényei. Valakinek ez tetszik, valakinek az.  :)
Inkább azt mondanám, hogy a legjobbak egyike, mert azért akadnak versenyzők.  :)

A fogadók többsége szerint a bet365 a legjobb iroda, ha csak egy irodát kéne megnevezni. Ez így pontos?  :)



Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 26, 2015, 19:16:53
Elképzeltem egyébként, hogy gondolom a bet365 kinevezett egy külön embert, akit ráeresztettek napi 0/24-ben erre a fórumra, hogy nézze azt a 100-150 emberkét, hogy mikor írnak a multiaccról. És ha ilyet látnak, eggyel kevesebb 10 eurós játék lesz büntetésként. Ja, nem. 8) 8) 8)

Ebből is látszik, hogy mennyire érdekel téged és értékeled a munkánkat. Ja, nem..  ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 26, 2015, 19:16:53

Mint írtam, nekem tökmindegy, csak ha már erkölcsi aggályokat vetünk fel, akkor nem árt, ha tiszta a kép, hogy igazságos legyen. Ezen az úton az arbitrázsos topik egy az egyben kuka, az nagyobb kár az irodáknak, mint néhány multiacc.

Szerintem elég erkölcsi aggályok helyett a jogi aggályokat nézni.  :)
Az arbitrázs betting maximum az iroda szabályzata szerint tilos (mondjuk max. bónuszforgatásnál láttam ilyet), míg más okmányaival élni/visszaélni a jog szerint is csúnya dolog. 

Ha az iroda szempontjából nézzük, hogy mi okoz nekik hátrányt, akkor minden nyertes fogadást ide sorolhatunk, tehát zárhatjuk az arbitrázsok mellett a tippadó témákat is! hehe

Idézetet írta: Knapp Dátum január 26, 2015, 19:23:03
Egyetértek azzal, hogy ne csináljunk a visszaéléseknek reklámot, csak azt nem értem, miért most bukott ez ki.
Szerintem ennél sokkal kártékonyabb, mikor valaki több hetes "kampány" keretében azzal henceg , hogyan "rántja le" 15 számlával az adott irodát vagy éppen azt népszerűsíti a chaten, hogy még a skrillt is sikerült átvernie.
Aztán jön másoktól a "ha más is csal, én miért ne csaljak" érvelés.

Megismétlem, mindez nem utasításra ment. Egyáltalán ki tudna erre utasítani? S szerintetek mennyire érdekelne bennünket?

Egyszerűen ma ilyen "fair play" napom van, s szúrta a szemem ez a multiaccos dolog.

Egyébként már nem egyszer, sőt általában ahány lehetőségünk volt, annyiszor megemlítettük, hogy egyáltalán nem javasoljuk a több számlát. Ettől eltekintve mindenki azt csinál amit akar, de ne ezt reklámozza itt.

Ha nem teszünk valamit ellene, akkor indirekt módon támogatjuk. Hát most tettem.

Az arbot sem szeretik a fogadóirodák, azt viszont egyáltalán nem tiltjuk, mivel oda egy kis ész kell, hogy helyesen, jól működjön.

#4249 január 26, 2015, 20:25:11, benedek185
Nem akarom a vitát továbbgenerálni, de Georgeboyd, ha szerinted az normális, hogy egy embernek 2-3 számlája van hamis adatokkal, akkor ott nagyon nagy gondok vannak fejben.  :D
Meg nem értem, hogy hogyan jön ide az arbitrázs. Eléggé nem jó hasonlat, semmi köze a kettőnek egymáshoz. Az arbitrázst nem tiltja semmi, jogszabályok biztos nem (max. nem szeretik az irodák), míg ha más adataival "üzletelsz", na az már keményebb tészta, azt nem tudom pontosan, hogy bűncselekménynek számít-e.  :)

Nem hamis adatok ez a lényeg, irodánál nyitsz nem a bankban..
Nagyrészt a multisok arberek így témába vágott, gondolom.

Idézetet írta: bendehal Dátum január 26, 2015, 20:47:35
Nem hamis adatok ez a lényeg, irodánál nyitsz nem a bankban..
Nagyrészt a multisok arberek így témába vágott, gondolom.

Te vagy georgeboyd alteregója?   :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 26, 2015, 20:20:58
Nem akarom a vitát továbbgenerálni, de Georgeboyd, ha szerinted az normális, hogy egy embernek 2-3 számlája van hamis adatokkal, akkor ott nagyon nagy gondok vannak fejben.  :D
Meg nem értem, hogy hogyan jön ide az arbitrázs. Eléggé nem jó hasonlat, semmi köze a kettőnek egymáshoz. Az arbitrázst nem tiltja semmi, jogszabályok biztos nem (max. nem szeretik az irodák), míg ha más adataival "üzletelsz", na az már keményebb tészta, azt nem tudom pontosan, hogy bűncselekménynek számít-e.  :)
benedek, benedek, gyúrjál, hogy erős legyél, mert okos nem vagy. (bár ez ugye már kiderült a múltkor is)  :-* :-* :-* :-*

Idézetet írta: bendehal Dátum január 26, 2015, 20:47:35
Nem hamis adatok ez a lényeg, irodánál nyitsz nem a bankban..
Nagyrészt a multisok arberek így témába vágott, gondolom.
Minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár.
Minden arbos multis, de nem minden multis arbos.

Talán ez fedi a legjobban a valóságot. 8)

#4254 január 27, 2015, 01:06:01, benedek185
Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 27, 2015, 00:27:56
benedek, benedek, gyúrjál, hogy erős legyél, mert okos nem vagy. (bár ez ugye már kiderült a múltkor is)  :-* :-* :-* :-*

Köszönöm kedvességed, úgy lesz főnök!  :cya:

Tudjuk georgeboyd te tökéletes, okos és hibátlan vagy. Rugdosd csak tovább a Burnley-ben a gólokat...  :D  ;D

Na, ne offoljuk tovább a topikot!  :)

Azt hogyan tudom meg, ha az iroda lekorlátozott?

Mondjuk nem drasztikusan, csak valamennyire. (Pl egy magyar kézimeccsen 1,65-ös szorzóra max 90eFt-ot enged tenni)
Kérdezzem meg e-mailben?  :)

Illetve azt engedi-e, hogy valaki szabályosan (nem arbolva) mondjuk havi több százezret vegyen ki?

Idézetet írta: Laca87 Dátum január 27, 2015, 02:37:48
Azt hogyan tudom meg, ha az iroda lekorlátozott?

Mondjuk nem drasztikusan, csak valamennyire. (Pl egy magyar kézimeccsen 1,65-ös szorzóra max 90eFt-ot enged tenni)
Kérdezzem meg e-mailben?  :)

Illetve azt engedi-e, hogy valaki szabályosan (nem arbolva) mondjuk havi több százezret vegyen ki?

Véleményem szerint a több százezerrel még nincs gond.

Ők is valamilyen képlet alapján korlátoznak, pl. ha rövid időn belül több nyertes szelvénnyel rendelkezel (nagyobb nyereményekre gondolok).

Egyébként ha jól rémlik, akkor a szabályzatukban ott szerepel az is, hogy "profi fogadók" kizárva, vagyis a felületet csak azok használhatják akik ezt szórakozásból teszik.

Ezt megúsztam, csak "haladó" vagyok. De ha profi leszek egyszer, akkor is szórakozásból fogok fogadni!

#4258 január 27, 2015, 18:59:15, Kondor1911
Jégkorongnál van olyan piac,hogy "első 3 gól".
Ez mit jelent?
Azt,hogy melyik csapat szerez jut el 3 gólig(lesz 3 gólja),vagy ,hogy maga a meccs első három gólját melyik csapat szerzi(ha szerzi,lesz-e 3 gól a meccsen)?

Választási lehetőségek.
a csapat
b csapat
egyik sem.

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 27, 2015, 18:56:14
Jégkorongnál van olyan piac,hogy "első 3 gól".
Ez mit jelent?
Azt,hogy melyik csapat szerez jut el 3 gólig(lesz 3 gólja),vagy ,hogy maga a meccs első három gólját melyik csapat szerzi(ha szerzi,lesz-e 3 gól a meccsen)?

Választási lehetőségek.
a csapat
b csapat
egyik sem.

a csapat - a. csapat szerez hamarabb 3 gólt
b csapat - b. csapat szerez hamarabb 3 gólt
egyik sem - maximum 2-2 gólt szereznek a csapatok, így egyik sem jut el három gólig