bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: Arzeen Dátum február 03, 2015, 18:22:09
szerintetek ilyenkor mi van.. / nemsokára ugyis kiderül, de nem árt, ha szó van róla hátha máskor is előfordul/

mevvs: Dabas - MTK Bp. U21 / barátságos meccs

félidő 0-3
50. percben a meccs eltünik a BET platformról, akkor eredmény 0 -5, feltehetőleg feladta a Dabas

tétem 5.0 gól felett

szerintetek? elvileg az alap tétem visszajár

vagy megy még a meccs a háttérben, csaknem adja tovább a BET? mert a nyomkodós ember a 0-3 után lefagyott, levették a fogadásokat, utána nem is lehetett tenni, később az 50. percben meg a meccs eltünt

fogadásom egyenlőre függőben

Ilyenkor mindig azt mondják hogy az emberünkkel megszűnt a kapcsolat..de szerintem ennél az esetnél inkább nagy kasza volt mindenkinek és nem igazán érte meg nekik a tétlapon hagyni a meccset..

na megint gondban vagyok
most megy egy meccs... kevés szögletre tettem, 8 alá
utána akartam tenni, hogy 5 szöglet egyik sem éri el
erre nem engedte megtenni a tétet, sehogy sem akárhogy próbálkoztam ide oda lépni

kiléptem

vissza akartam lépni, nem engedett be az oldal
sikerült belépnem, erre zárolták a számlámat... ügyfélszolgálat még nem veszi fel a telefont

ilyenkor mire számithatok, meg ugrottak a szöglet tétjeim, pedig még nincs szöglet, tenni sem tudok és a fogadásaim sem látom

na beengedett az oldal és hozzáférek mindenhez, csak közben lement a szöglet 3.0 szorzó 2.1-re áhhh...

Meeecsoda újítások:

Na ez nálam 10 pontos fejlesztés. Ha még a mobilos verziót is rendbe tennék az nagyon csudi lenne :)

Nekem az új mobilos verzióval az a bajom, hogy régen gyakorlatilag szöveges formátumban ment minden, 0 képpel, az Opera Mini nagyon jól megjelenítette. Én ezt akarom visszakapni! Lehetséges?

Szerintem is nagyon király ez az újjítás a beten. :ok: Főleg akkor jó, ha több szelód fut egyszerre.:)

Valamit nem értek. Tettem egy fogadást 10$ral, egyre jobban áll, van cashout, de ugyanúgy 10$t ajánl fel. Pontonként sem változik, frissítés után sem.. WTF?

Nekem meccs elött engedett 0.90€-t annyit tudtam kivenni, most meg h jobban áll a szelo, már csak 0.85- őt.. :redchug: :redchug: :great:

na az újitásról annyit, hogy nem tudtam eladni két fogadást, mert nem frissitett rendesen vagy mi

ott lógtak az összegek és vagy 5 percig hiába nyomtam, nem engedte felvenni, ki és belépéssel sem frissitette az összegeket, az irta ki, a felvehető összeg megváltozott, sajnáljuk nem tudjuk kifizetni a fogadást
na ez volt vagy öt percig, amig lőttek a nők két gólt és bukta volt

igy ment most el két fogadásom

most meg behúzott olyan fogadást is, amit nem kellett volna hát enyhén szólva is nincs jó véleményem

előkerült az elveszett fogadásom.. igy azért nem egy élmény, de azért örülök, hogy megvan, mivel nyerőre áll a dolog :)

lehet igy akarják fokozni az izgalmakat? :))

Jó emberek. Ha gondoljátok akkor nyitunk egy "bet365 élménybeszámoló" témát is, de azért ne felejtsük, hogy ez egy információs téma, s azért ne írjunk ilyen chattelős stílusban.

Valahogy próbáljunk meg tartani egy alap formátumot: kérdés --> válaszok.


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 05, 2015, 09:21:16
Valamit nem értek. Tettem egy fogadást 10$ral, egyre jobban áll, van cashout, de ugyanúgy 10$t ajánl fel. Pontonként sem változik, frissítés után sem.. WTF?

Neked csak ennyi jár  ;D ;D

Chaten is ezt mondta SegithetekSzilárd.