bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum február 05, 2015, 22:18:44
Neked csak ennyi jár  ;D ;D

ez olyasmi lehetett mindt az én problémám, egyszerűen befagytak a tétek, frissitésre, ki és belépésre sem reagáltak, a felkinált eladásokat sem lehetett végrehajtani, holott közben az eredmények közben jócskán változtak

Idézetet írta: Milan Dátum február 05, 2015, 21:34:54
Jó emberek. Ha gondoljátok akkor nyitunk egy "bet365 élménybeszámoló" témát is, de azért ne felejtsük, hogy ez egy információs téma, s azért ne írjunk ilyen chattelős stílusban.

Valahogy próbáljunk meg tartani egy alap formátumot: kérdés --> válaszok.

Furcsállom, hogy eddig is megálltad szó nélkül ezt az off-áradatot, főnök. Nagy türelmed van, meg kell hagyni. ;)

Idézetet írta: Milan Dátum február 05, 2015, 21:34:54
Jó emberek. Ha gondoljátok akkor nyitunk egy "bet365 élménybeszámoló" témát is, de azért ne felejtsük, hogy ez egy információs téma, s azért ne írjunk ilyen chattelős stílusban.

Valahogy próbáljunk meg tartani egy alap formátumot: kérdés --> válaszok.

Kérném a téma nyitását.Köszönöm ;D

Van mód arra, hogy megváltoztassuk a számlánk pénznemét?

Idézetet írta: blasi19R Dátum február 09, 2015, 17:11:31
Van mód arra, hogy megváltoztassuk a számlánk pénznemét?

Igen.


Idézetet írta: blasi19R Dátum február 09, 2015, 17:17:14
Chaten kell érdeklődni? :D

Nem lehet függő fogadásod, illetve utald ki a teljes egyenlegedet. Ezek után érdemes megkeresni őket 24-48 órán belül lezajlik az egész.

Igen.Elvileg egyszer szalistnak többször sikerült. :D Vagy kivételeznek vele mert überkirály arc :)) vagy tényleg többször is lehet :D

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum február 09, 2015, 17:19:07
Nem lehet függő fogadásod, illetve utald ki a teljes egyenlegedet. Ezek után érdemes megkeresni őket 24-48 órán belül lezajlik az egész.

Értem, és köszi.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 09, 2015, 17:20:10
Igen.Elvileg egyszer szalistnak többször sikerült. :D Vagy kivételeznek vele mert überkirály arc :)) vagy tényleg többször is lehet :D

Lehet többször is..csak arra kell figyelni hogy pl az elsőnél angol chatre menj a másodiknál meg magyarra :great:

Idézetet írta: szalist Dátum február 09, 2015, 17:36:41
Lehet többször is..csak arra kell figyelni hogy pl az elsőnél angol chatre menj a másodiknál meg magyarra :great:
Majd próbálkozom. :)

Idézetet írta: szalist Dátum február 09, 2015, 17:36:41
Lehet többször is..csak arra kell figyelni hogy pl az elsőnél angol chatre menj a másodiknál meg magyarra :great:
Miértelme van többszöri pénznem változtatásnak?
Én annyi értelmét látnám hogy kezdő bónusz euró utána váltás ha az nem jó.
De hogy minden igyenes fogadási promónál $ alapúra váltjátok, mert az adja a legtöbbet az kemény  :D

Idézetet írta: bendehal Dátum február 09, 2015, 18:04:37
Miértelme van többszöri pénznem változtatásnak?
Én annyi értelmét látnám hogy kezdő bónusz euró utána váltás ha az nem jó.
De hogy minden igyenes fogadási promónál $ alapúra váltjátok, mert az adja a legtöbbet az kemény  :D

Én csak kipróbáltam hogy milyen.Nem volt különösebb értelme csak kíváncsi voltam

Idézetet írta: szalist Dátum február 09, 2015, 20:41:19
Én csak kipróbáltam hogy milyen.Nem volt különösebb értelme csak kíváncsi voltam

Mesélj, milyen volt?

Sziasztok!
Jött mostanában nektek hűségbónusz? Decemberben kaptam utoljára,pedig eddig heti rendszerességgel küldtek...