bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Örmény 1. liga  :D
Kérd meg őket chaten hogy töröljék, ha inkább vársz akkor 1 hét ha nem játszák le a héten.

Köszi!
Igen, kell nekem ilyen "elvont" bajnokságokra fogadni!  ::)

Üdv! Pár éve már koptatom a bet365nél az idegeimet, de ma kiverték a biztosítékot nálam.
Vietnám Női meccs megy éppen. 12. percnél 0-4 a szögletek száma. Tettem is némi pénzt az első fi. 5 felett szöglet opcióra.
16. percnél 0-2re módosult a szögletek száma és levették a szögi fogadásokat. Azóta rúgtak hármat és ha jól sejtem többet nem fognak :D  Volt már ilyen valakivel? Érdemes a supporttal tovább idegesítenem magam?
Hányok  :crazy:

Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum március 05, 2015, 09:26:00
Üdv! Pár éve már koptatom a bet365nél az idegeimet, de ma kiverték a biztosítékot nálam.
Vietnám Női meccs megy éppen. 12. percnél 0-4 a szögletek száma. Tettem is némi pénzt az első fi. 5 felett szöglet opcióra.
16. percnél 0-2re módosult a szögletek száma és levették a szögi fogadásokat. Azóta rúgtak hármat és ha jól sejtem többet nem fognak :D  Volt már ilyen valakivel? Érdemes a supporttal tovább idegesítenem magam?
Hányok  :crazy:

Én úgy gondolom, hogy élő fogadásnál ez teljesen normális, főleg "vietnámi női meccsnél"  :D

Kint van az illető a meccsen, nyomogatja a gombokat, s téved. Ekkor felhívja a felettest, s normális, hogy lezárják a fogadásokat.

Én személyesen csak olyan eseményekre ajánlom, hogy fogadjatok amit ti otthon is tudtok élőben követni, s amennyiben lehetséges felejtsétek az ilyen maláj, vietnám 5. ligás mérkőzéseket.

Mondjuk te nyugodtan reklamálhatsz, hogy amikor fogadtál, akkor az eredmény 0-4 volt. Az odds a fölöttre mekkora?

2,10-ért adták. Tudom ilyenre nem szabad tenni, ennek megfelelő téttel is ment, nem is az összeget sajnálom, de mi ez már?
???

Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum március 05, 2015, 09:26:00
Vietnám Női meccs megy éppen.

ehhez képest a rulett már szinte államkötvény  :D  ;D

Idézetet írta: fcbayern Dátum március 05, 2015, 11:09:29
ehhez képest a rulett már szinte államkötvény  :D  ;D

Ami dúrvább, ha adják még nézem is! Legjobb!  :D
Le is hozták volna a pirosomat, de ezen a ruletten csak fekete volt >:(

Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum március 05, 2015, 10:13:35
2,10-ért adták. Tudom ilyenre nem szabad tenni, ennek megfelelő téttel is ment, nem is az összeget sajnálom, de mi ez már?
???

Tehát az eredmény 0-4 volt, tehát 4 szöglet, mindez a 12. percben.

Az 5 felettre meg 2.10-es nyereményszorzó? Hát azért az egy picit téves, nem?

Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2015, 11:51:44
Tehát az eredmény 0-4 volt, tehát 4 szöglet, mindez a 12. percben.

Az 5 felettre meg 2.10-es nyereményszorzó? Hát azért az egy picit téves, nem?
pedig így volt, 4 szögletet jelzett. lehet kettőre adták ezt az oddsot. Gondolom azért nem sűrűn fordul elő. Velem legalábbis először. Teszek rá mostmár  :)

Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum március 05, 2015, 12:11:40
pedig így volt, 4 szögletet jelzett. lehet kettőre adták ezt az oddsot. Gondolom azért nem sűrűn fordul elő. Velem legalábbis először. Teszek rá mostmár  :)

Milan arra gondolt hogy a szorzó nem volt éppen reális. Szóval eleve gyanús. Mindenesetre egy reklamálást megér mind a magyar, mind az angol chaten. Valószínűleg (copy paste) az eredmények csak tájékoztató jellegű választ fogod kapni, de próba cseresznye.

(Egyébként tényleg egyre több a baki a bet365-nél. Szépen ráültek a piacvezető trónra, mint olaszok az 1-0 -ra)


(Egyébként tényleg egyre több a baki a bet365-nél. Szépen ráültek a piacvezető trónra, mint olaszok az 1-0 -ra)
[/quote]

A legnagyobb baki - szerintem - amit gyakran elkövetnek, hogy a kosármeccs befejezése előtt leveszik az élőfogadásról. időnként visszateszik, főleg, ha hosszabbítás van.

Idézetet írta: rensenbrink Dátum március 05, 2015, 23:04:44
Ezt egy intelligencia-tesztnek lehet felfogni. Aki azt gondolja, hogy a 12.percben 4 szögletnél lehet over 5-öt rakni, az nem elég intelligens ahhoz, hogy pénzt kockáztasson, tehát annak a rendszer nem javasolja a sportfogadást.  8) 8) 8)

Ezt azért megvétóznám gyorsan mert van olyan iroda pl a wh ahol simán kifizetik ezeket a hibákat és nem módosítják a számlán található pénzt...néha még a bet is megteszi...

Idézetet írta: p22 Dátum március 04, 2015, 07:31:54
Kérdésem:

Mennyi idő után töröl a Bet egy elmaradt meccsre szóló fogadást? Van erre valami konkrét időpont? Az Örmény 1. ligás mérkőzésre még nem találtam új időpontot.

Változás!  :D

Bár most az írja a BET, hogy felvehető az eredeti tétem összegével a fogadás, de mikor rányomok, azt írják, hogy nem tudják kifizetni.  :crazy:

Idézetet írta: Gergoce Dátum március 05, 2015, 16:41:39
(Egyébként tényleg egyre több a baki a bet365-nél. Szépen ráültek a piacvezető trónra, mint olaszok az 1-0 -ra)


A legnagyobb baki - szerintem - amit gyakran elkövetnek, hogy a kosármeccs befejezése előtt leveszik az élőfogadásról. időnként visszateszik, főleg, ha hosszabbítás van.

Ebben mi a baki? Inkább elővigyázatosság, nem?

Idézetet írta: p22 Dátum március 06, 2015, 07:27:22
Változás!  :D

Bár most az írja a BET, hogy felvehető az eredeti tétem összegével a fogadás, de mikor rányomok, azt írják, hogy nem tudják kifizetni.  :crazy:

Ügyfélszolgálattal tárgyaltál?