bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában



Idézetet írta: p22 Dátum március 06, 2015, 07:27:22
Változás!  :D

Bár most az írja a BET, hogy felvehető az eredeti tétem összegével a fogadás, de mikor rányomok, azt írják, hogy nem tudják kifizetni.  :crazy:

nekem is volt egy ilyen
cseten megkérdeztem mondták meg kell vniuk a hivatalos értesitést hogy elmardt a meccs addig nem tudják érvényteleniteni
nekem is ott viritott és én sem tudtam felvenni hiába nyomtam rá
azt hiszem már másnap este kifizették a tétet

Ez már hétfő óta megy, azóta nincs fejlemény. Eddig simán függőben volt a meccs, most rakták át felvehetőre, de mégsem felvehető.

Mintha megújult volna a mobilos verzió. Elég fasza lesz, ha rendesen fog működni.

Az érdekelne, hogy a itt a zöld sárga oldalon, mikor mekkora összegnél kezdenek korlátozni, illetve milyen korlátozások vannak és milyen taktikával lehetne ezt kivédeni.

Sziasztok!
Első kifizetés előtt állok bet365-ön. Az lenne a kérdésem, hogy átlagosan mennyi idő alatt utalják át a pénzt, sima bankszámlaszámra?
Köszönöm a választ!

24 órán belül, kivéve hétvégén ugye

Az előbb jobb oldalon a fogadásaimnál kijött egy szürke alapú felirat: "a felvehető összeg beállításához csúszkát is használhat". Mellette egy kis csúszka ikon. Kiikszeltem, de én sem eddig, sem most nem fedezek fel semmiféle csúszkát, simán csak a "felvehető most" gomb van a szelvényeimnél. Tud valaki erről valamit?

Idézetet írta: szorzatos Dátum március 12, 2015, 21:46:33
Az előbb jobb oldalon a fogadásaimnál kijött egy szürke alapú felirat: "a felvehető összeg beállításához csúszkát is használhat". Mellette egy kis csúszka ikon. Kiikszeltem, de én sem eddig, sem most nem fedezek fel semmiféle csúszkát, simán csak a "felvehető most" gomb van a szelvényeimnél. Tud valaki erről valamit?

Nekem ott van a csúszka is, arra lehet használni, hogy az általuk kínált 'keretek' közötti összeget is fel lehet venni.(pl 10 eurós tétnél 2 és 10 között kínál nekem)

És mivan ha mondjuk a te példád szerint 5t felveszek? A maradék a maxhoz képest játékban marad?

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 12, 2015, 22:33:04
És mivan ha mondjuk a te példád szerint 5t felveszek? A maradék a maxhoz képest játékban marad?

Még nem használtam, de gondolom igen. :D (hiszen ez a lényege az egésznek)

Akkor ez újdonság, eddig neked sem volt?

Idézetet írta: szorzatos Dátum március 12, 2015, 23:43:48
Akkor ez újdonság, eddig neked sem volt?

Igen, tegnap jelent meg.

NBIII-as meccs élőben a B365-ön most  :D

sziasztok.

segítségre lenne szükségem. bet365-röl szeretnék pénzt levenni, ez lesz az első alkalom.
Amikor pénzt töltöttem fel, a saját bankkártyámat használtam, (maestro) nem is volt semmi gond.
De a számla amihez a kártyám tartozik az egy közös számla a feleségemmel, mindkettönknek
van hozzá saját kártyája, de a számla a feleségem nevén van.... szóval én hivatalosan társ tulajdonos vagyok,
a tulajdonos mégis csak Ő. lehet ebből problémám????