bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


tegnap este fogadtam kínai női kézilabda ligára..  :D én hülye...  :bash:
nézem... goal line 39.5.. mondom fölé sima.. csak dobnak 40gólt..
félidőbe a csapatok 18-9re álltak... ohh mondom simán jön,
nézem egy óra múlva.. fogadás vesztett... MICSODAAA?! SZAROS 13 gólt nem bírtak dobni fél óra alatt? Utánanézek mennyi lett az eredményt, parimatch.com -on nézem hogy félbeszakadt 24-9nél a másodikfélidő elején..
na mondom írok chaten , hogy ez akkor void így.. erre ő lebasz , hogy miért nem tudom , hogy a kínai ligába az a szabály , hogy 15gólos előnynél vége a meccsnek...?!  :laugh: :redchug: ez valami vicc?? És ők nem kötelesek tájékoztatni erről.. (bezzeg ha egy focimeccs 80.perc arról igen) ...

Melyik meccs volt? 

Megtaláltam az oldalon amit írtál. De ott ma reggel 9re van dátumozva nem estére.. Nem is értem hogy lehetett volna este, hiszen akkor Kínában hajnal van, hisz kb9óra pluszban vannak hozzánk képest.

Szerintem az angoloknak írj, mert úgy sejtem a magyaroknak írtál.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 01, 2015, 15:00:36
Megtaláltam az oldalon amit írtál. De ott ma reggel 9re van dátumozva nem estére.. Nem is értem hogy lehetett volna este, hiszen akkor Kínában hajnal van, hisz kb9óra pluszban vannak hozzánk képest.

Szerintem az angoloknak írj, mert úgy sejtem a magyaroknak írtál.

vagyis tegnap este fogadtam meg, természetesen ma reggel volt 8tól.. követtem is élőbe a félidőig.. Utánanézett a csávo és utána indokolta ezzel ,nem kapásból tudta.. de mindegy is, nem raktam sokkal egyáltalán, csak a módja fáj.. legközelebb undert rakok :D

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum április 01, 2015, 14:35:52
tegnap este fogadtam kínai női kézilabda ligára..  :D én hülye...  :bash:
nézem... goal line 39.5.. mondom fölé sima.. csak dobnak 40gólt..
félidőbe a csapatok 18-9re álltak... ohh mondom simán jön,
nézem egy óra múlva.. fogadás vesztett... MICSODAAA?! SZAROS 13 gólt nem bírtak dobni fél óra alatt? Utánanézek mennyi lett az eredményt, parimatch.com -on nézem hogy félbeszakadt 24-9nél a másodikfélidő elején..
na mondom írok chaten , hogy ez akkor void így.. erre ő lebasz , hogy miért nem tudom , hogy a kínai ligába az a szabály , hogy 15gólos előnynél vége a meccsnek...?!  :laugh: :redchug: ez valami vicc?? És ők nem kötelesek tájékoztatni erről.. (bezzeg ha egy focimeccs 80.perc arról igen) ...

Nem hiszem, hogy minden egyes fogadásnál képes lennél egy pár oldalas szabályzatot átolvasnod, de ha gondolod kinyomtathatod a teljes sportágakra vonatkozó szabályzatukat és miközben fogadsz, gyorsan megnézheted, hogy mi hogyan működik.  :D

Azt esetleg nem kellett volna jelezzék, hogy "figyelem, 39-es lába van a kapusnak?"  :D

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum április 01, 2015, 14:35:52
tegnap este fogadtam kínai női kézilabda ligára..  :D én hülye...  :bash:
nézem... goal line 39.5.. mondom fölé sima.. csak dobnak 40gólt..
félidőbe a csapatok 18-9re álltak... ohh mondom simán jön,
nézem egy óra múlva.. fogadás vesztett... MICSODAAA?! SZAROS 13 gólt nem bírtak dobni fél óra alatt? Utánanézek mennyi lett az eredményt, parimatch.com -on nézem hogy félbeszakadt 24-9nél a másodikfélidő elején..
na mondom írok chaten , hogy ez akkor void így.. erre ő lebasz , hogy miért nem tudom , hogy a kínai ligába az a szabály , hogy 15gólos előnynél vége a meccsnek...?!  :laugh: :redchug: ez valami vicc?? És ők nem kötelesek tájékoztatni erről.. (bezzeg ha egy focimeccs 80.perc arról igen) ...

Ez tényleg nem semmi, de köszi, hogy beírtad! Azért ezt tényleg nem árt tudni fogadás előtt, ki a fene gondolna ilyet, hogy közte 15-nél vége...

Tényleg tanulságos a sztori, de az nem a bet365 hibája, ha olyan bajnokságokra fogadunk, amelyekről fingunk nincsen.  :)
Gondolom ha követi valaki a kínai kézilabdát és nem a tétlapon látja először a csapatokat, akkor már korábban feltűnik neki a 15-ös szabály.

(nyugi, én is szívok vele, ha felkészületlenül fogadok! Mint tegnap a portugál mecs előtt. Nem szólt egyik iroda sem, hogy a "b" csapat fog játszani, én meg betettem 1X-re őket egy "kényszerkombiba", ahova kellett egy kicsike szorzó.   ;D  Megérdemeltem, hogy elbuktam. Persze ettúl függetlenül a qvaanjukat!)

Kar lenne tagadni hogy ez az iroda fo vonzereje. Marmint hogy a legutolso kalkuttai mosoda valogatott meccseire is lehet tenni eloben minden nap. Aki nem fogad soha olyasmire ahol fingja sincs arrol kik jatszanak milyen sportot es hogyan az nem is verbeli sportfogado :D
A legnagyobb buktaim sohasem az ilyen esemenyekhez kothetoek, hanem Serie A vagy Premier League meccsekhez, szoval eljen a valtozatossag.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 01, 2015, 21:56:03
Tényleg tanulságos a sztori, de az nem a bet365 hibája, ha olyan bajnokságokra fogadunk, amelyekről fingunk nincsen.  :)
Gondolom ha követi valaki a kínai kézilabdát és nem a tétlapon látja először a csapatokat, akkor már korábban feltűnik neki a 15-ös szabály.

(nyugi, én is szívok vele, ha felkészületlenül fogadok! Mint tegnap a portugál mecs előtt. Nem szólt egyik iroda sem, hogy a "b" csapat fog játszani, én meg betettem 1X-re őket egy "kényszerkombiba", ahova kellett egy kicsike szorzó.   ;D  Megérdemeltem, hogy elbuktam. Persze ettúl függetlenül a qvaanjukat!)

A kézire szóló jegyek kárpótolnak azért. 8)

Bet365 karbantartás (ami náluk 10 perc az máshol egy fél nap legalábbb...):

Idézetet írta: Hello Kitty Dátum április 01, 2015, 18:19:18
Nem hiszem, hogy minden egyes fogadásnál képes lennél egy pár oldalas szabályzatot átolvasnod, de ha gondolod kinyomtathatod a teljes sportágakra vonatkozó szabályzatukat és miközben fogadsz, gyorsan megnézheted, hogy mi hogyan működik.  :D

Azt esetleg nem kellett volna jelezzék, hogy "figyelem, 39-es lába van a kapusnak?"  :D

Kínai nőknél nem hiszem :D de ma az undert raktam , és jött is!!  :)

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 01, 2015, 22:45:36
A kézire szóló jegyek kárpótolnak azért. 8)

A Győr négybe jutásától függ, mennyit érnek majd.  :)

De egyébként igen, az ilyenek miatt nem panaszkodom pechre. Az összes meccset döntetlenre játszottam és ez lett belőle...
Ugyanakkor a bet365-nél (ha már ebben a témában vagyunk) az utóbbi 4 kézilabda döntetlenekből álló rendszerfogadásom minden esetben 2-2 találatot hozott (26 különböző meccsből 8-at találtam el), és így sem kerestem vele pénzt, mert a 2 találat csak kb. a kötések árát hozza vissza...   :P
(a 3 találat kb. 50,000 pluszt, a 4 félmilliót, az 5 meg milliókat jelent 50 ft-os szelvényekkel is...)

Remélem, ezért is kapok majd hamarosan valamilyen kárpótlást. hehe

Nagypéntek alkalmából nincs ma tőzsde fogadás?

Idézetet írta: sleve Dátum április 03, 2015, 13:36:47
Nagypéntek alkalmából nincs ma tőzsde fogadás?
Európában nincs ma tözsde, se hétfőn. Ezzel függ össze.

Ma figyeltem egy kínai kézilabdameccset. 26:11-nél a 39.percben tényleg befejezték. :beerchug: