bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Szisztok!
Emlékszik valaki arra, hogy a számla nyítás után, hány nap múlva kapom meg a postai azonositót tartalmazó levelet?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum június 22, 2015, 15:52:22
Szisztok!
Emlékszik valaki arra, hogy a számla nyítás után, hány nap múlva kapom meg a postai azonositót tartalmazó levelet?!
Ha kerted, akkor egy het/tiz nap alatt biztosan meg kell erkeznie. De nekem anno par eve veletlenul duplan kuldtek es harom heten belul megjott 2x.

Nekem 2010 körül hármat is küldtek, és mind egyszerre jött  :D

Nekem is kettőt küldtek. Biztosra mentek. :D

Amúgy nem unják ezt a rohadt  blokkolást? Mint az ovis gyerekek mert célt nem érnek el vele. Ilyen felesleges bosszantás.

Idézetet írta: Krista505 Dátum június 22, 2015, 22:43:31
Nekem is kettőt küldtek. Biztosra mentek. :D

Amúgy nem unják ezt a rohadt  blokkolást? Mint az ovis gyerekek mert célt nem érnek el vele. Ilyen felesleges bosszantás.

A cél, hogy legyen jó nagy lista. Ez majd jól mutat, ha valaki számon kéri tőlük. Erre megy ki a játék.  :beerchug:

Sziasztok,
ma reggel még minden rendben volt, majd kb. 10-óta nem tudok bejelentkezni az oldalra (365sb.com). Nem írja, hogy sikertelen felhasználónév/jelszó, csak nem történik semmi, ráadásul a főoldal egy része jön be, pl. a bal oldali sportágválasztó sáv nem. Több böngészőn is kipróbáltam és frissítettem a Flash Playert.
Mi a franc lehet ez, valami új blokkolási módszer? Nálatok mi a helyzet?
Ja, egyébként VPN-t használok már jó ideje, magyar szerverrel.

Idézetet írta: beerka Dátum június 23, 2015, 17:18:15
Sziasztok,
ma reggel még minden rendben volt, majd kb. 10-óta nem tudok bejelentkezni az oldalra (365sb.com). Nem írja, hogy sikertelen felhasználónév/jelszó, csak nem történik semmi, ráadásul a főoldal egy része jön be, pl. a bal oldali sportágválasztó sáv nem. Több böngészőn is kipróbáltam és frissítettem a Flash Playert.
Mi a franc lehet ez, valami új blokkolási módszer? Nálatok mi a helyzet?
Ja, egyébként VPN-t használok már jó ideje, magyar szerverrel.

A VPN miatt van. IP Vanish ugyanezt csinálta amikor használtam, mobil verziónál és az asztalinál is, hol a bejelentkezés nem működött, hol a bet slip nem jelent meg, de időnként az egész élő fogadás menü eltünt.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum június 23, 2015, 17:48:59
A VPN miatt van. IP Vanish ugyanezt csinálta amikor használtam, mobil verziónál és az asztalinál is, hol a bejelentkezés nem működött, hol a bet slip nem jelent meg, de időnként az egész élő fogadás menü eltünt.

Köszönöm a választ.
Eddig (hónapok óta) nem volt semmi gond, van rá remény, hogy megjavuljon? Ha nem, mi a megoldás, keressek másik VPN szolgáltatót, vagy van valami alternatíva?

Idézetet írta: beerka Dátum június 23, 2015, 17:57:33
Köszönöm a választ.
Eddig (hónapok óta) nem volt semmi gond, van rá remény, hogy megjavuljon? Ha nem, mi a megoldás, keressek másik VPN szolgáltatót, vagy van valami alternatíva?

IP Vanish supportnak írtam, csináltam róla képernyőmentést is, elküldtem,  megköszönték, megígérték, hogy majd kitalálnak valamit. Ez volt tavaly ősszel, azóta nem nagyon használtam VPN-t, idén tavasszal fizettem elő egy hónapra, de időnként ugyanúgy használhatatlan volt a bet365. Van amikor működik, máskor teljesen véletlenszerűen bizonyos részek nem jelennek meg. Olyat is csinált a mobil verzió, hogy nem nem tudtam beütni az összeget amikor valamire fogadni akartam, csak pörgött körbe-körbe ez a homokóra vagy mi a tököm és nem történt semmi. Lehet, hogy ki kellene próbálni másik szolgáltatót, de ha jól emlékszem akkor nekem pl. az Express VPN sem mindig boldogult vele.

365sb.com nekem müködik.
Ismerős pánikolva hívott viszont a bet365.com oldal NAV-os kiírása miatt. Én már nagyon régen nem használom.  ;)

Sziasztok ! Énis hasonlo kép jártam pár napja. Nemtutam bejelenkezni a bet365-re. Aztirta nekem a veboldal nemtalálhato. Megoldásként a sportfogadás oldalán elhejezet logora katintva viszont bejöt, és be is tutam jelentkezni. Ezért köszönet az oldal szerkesztöinek.

#4766 június 25, 2015, 12:04:01, Milan
Idézetet írta: rensenbrink Dátum június 24, 2015, 19:59:35
Azért regisztrált hogy ezt elmondja..
Legtöbben még a köszönetre sem képesek rányomni

Sziasztok!

Azt tervezem, hogy minden nap kiutalom az egész egyenlegem az irodától Skrillre, majd amikor megint fogadni fogok, akkor pedig vissza. Ennek oka, hogy a pénz hozzáférhető legyen a Skrilles kártyáról, és hogy minél előbb elérhessem azt a VIP fokozatot, ahol már lehet két különböző pénznem is Skrillen. Egyelőre pár tízezres magasságokban mozgok, szóval lesz mit mozgatni. A kérdésem az lenne, hogy ezért az oda-vissza utalgatást érhet-e valamilyen retorzió.

Köszönöm!

Idézetet írta: LanMaffia Dátum június 25, 2015, 00:40:11
Sziasztok!

Azt tervezem, hogy minden nap kiutalom az egész egyenlegem az irodától Skrillre, majd amikor megint fogadni fogok, akkor pedig vissza. Ennek oka, hogy a pénz hozzáférhető legyen a Skrilles kártyáról, és hogy minél előbb elérhessem azt a VIP fokozatot, ahol már lehet két különböző pénznem is Skrillen. Egyelőre pár tízezres magasságokban mozgok, szóval lesz mit mozgatni. A kérdésem az lenne, hogy ezért az oda-vissza utalgatást érhet-e valamilyen retorzió.

Köszönöm!
Én is csináltam ezt anno, de sose hívták fel rá a figyelmem. Sztem mehet nyugodtan.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum június 25, 2015, 00:40:11
Sziasztok!

Azt tervezem, hogy minden nap kiutalom az egész egyenlegem az irodától Skrillre, majd amikor megint fogadni fogok, akkor pedig vissza. Ennek oka, hogy a pénz hozzáférhető legyen a Skrilles kártyáról, és hogy minél előbb elérhessem azt a VIP fokozatot, ahol már lehet két különböző pénznem is Skrillen. Egyelőre pár tízezres magasságokban mozgok, szóval lesz mit mozgatni. A kérdésem az lenne, hogy ezért az oda-vissza utalgatást érhet-e valamilyen retorzió.

Köszönöm!
Müködik. Mostanában én is csinálgattam. (önkontroll gyanánt). Sőt emlékeim szerint az egy gól és más semmi topic tulajdonosa is ezt csinálta, nagyobb összegekkel. Őt kérdeztem annakidején, nincs korlátozás leutalással kapcsolatban.(minimum összeg viszont van, arra figyelj) Befizetésre meg pláne nincs, annyiszor fizetsz be ahányszor akarsz.