bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 09, 2016, 20:34:11
Fogadtam a Fehérvár jégkorong csapatának meccsére. 2. harmad 1.5 gól felett.

Nézem a tv-ben, erre pályakarbantartást rendeltek el, a szakkommentátor azt mondta (sok meccset láttam, de ilyenbe nem volt részem), hogy most bemennek az öltözőbe és a fennmaradó idővel hosszabb lesz a záróharmad.

Majdnem 5 perc (jó legyen 4 és fél) hátra volt, az állás 0-1. Kiváncsian várom, hogy az iroda, hogyan értékeli ki a tippem.

Nekem is kellett volna Fehérvár gól a harmadban.
Vesztesnek kéne lennie, bár a bet365 is belezavarodott, mert utána levették a kínálatból a meccset, pedig a 2. harmadból hátralévő időt és a 3. harmadot is lejátszották.

Egyébként külön mérték a 2. harmad idejét, utána térfélcsere is volt.

Romania/ban mar lehet fogadni a bet365-on ?

Sziasztok !
Volt egy fogadásom az Exeter v Liverpool mérközésre. hogy lesz szöglet első 10 percben .
a szabájzat szerint a szöglet elvézése számit nem pedig a megitélése a fogadást vesztesnek értékelték.
volt szöglet ép a 10.elöt néztem a mecset de a 11.re irták nemfoglalkoztam vele de reggel megnéztem a bet365 eredményeibe és látom,hogy a 10.perc Szöglet - C Brannagan szerepel liverpool  de a fogadási szelvényt nem javitották. kétnapja levelezek velük a tétet viszaadták de szerintük a fogadás vesztes .
A szöglet megitélésére találtam hivatalos oldalt http://www.bbc.com/sport/0/football/35155398 
ez szerint 9:37  Corner, Liverpool. Conceded by Jordan Moore-Taylor. viszont az elvégzésröl nem találtam.  Ha valaki tud linket kérem másolja be . köszönöm


Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 10, 2016, 15:29:34
9:59-kor végezte el.

https://youtu.be/p4P-N66mOEo

Köszönöm a fogadás 9:59 ig szolt pont nyertes kiváncsi leszek a reakciora.

A starburst témához:
Elmúlt hónap alatt úgy heti 8-10 órát pörgettem :) bónusz miatt. Én nem tudom bizonyítani, de a megállítós módszerben hiszek inkább és megvannak azok a szakaszok, amikor nagyon úgy érzem befog pörögni a köv. leosztásokban egy jó textúra, vagy rögtön a pörgetés elején, vagy a végefelé, elég sokszor kaptam is el így a big wineket és persze ilyenkor tétet is emelek. Hosszabb távon inkább break even-nek tartom, bár nagyobb rollal tétemelve szerintem lehet pluszolni vele. Amikor meg nagy üresjárat van, be szoktam zárni és újraindítani, ez is lehet lófaszt sem ér, de hát próbálkozik az ember mindennel :) és eddig bejöttek nálam ezek a dolgok.

Sziasztok! Tapasztalatotok szerint mi alapján korlátoznak fogadásokat? Magas nyeremény? Nagyobb összegű kifizetés igénylése? Mi az az összeg ami már nekik is sok?

#5197 január 10, 2016, 23:29:05, Irtis
Ma az angol chaten megerősítették, amit eddig is gyanítottam, hogy a meccsekhez manuálisan ki-be tudják kapcsolni a cash outot. Szóval amikor nem érhető el valamiért, miközben a piac nincs felfüggesztve, akkor a traderek kikapcsolták. Ilyenkor érdemes reklamálni az angol chaten, hogy kapcsolják vissza, nekem már többször sikerült elérnem ezt. Volt egy kötésem, amiben benne volt a Nacional - Benfica meccs is, amit félbeszakítottak köd miatt. Ennek nyomán előbb felfüggesztették a piacokat, és ekkor ki is kapcsolták a cash outot. Most a chaten azt ígérték, hogy visszakapcsolják, és így a kötésemre újra elérhető lesz.

Idézetet írta: sade63 Dátum január 10, 2016, 16:10:45
Köszönöm a fogadás 9:59 ig szolt pont nyertes kiváncsi leszek a reakciora.
[email protected] írta:

Tisztelt Sandor Jozsef
 
FOGADÁS REFERENCIA: EY2200147110I  
 
A fent jelzett fogadással kapcsolatos panasza ügyében írok Önnek.

Igazolom, hogy a részleteket továbbítottuk a fogadási osztálynak.
Ők kivizsgálják a helyzetet, és ezt követően megerősítették, hogy a fogadása helyesen lett vesztesként értékelve.
 
A helyes képernyőmentés a BBC által készített, ami a szöglet elvégzését 10:00-kor mutatja. Megvizsgáltuk a küldött képet és a videót Youtube-on és megerősítjük, hogy nem indították el az időzítőt időben, csak amikor már 2 másodperce ment a játék. Ennek megfelelően az óra a Youtube-on 2 másodpercet késik.

Idézetet írta: sade63 Dátum január 11, 2016, 06:45:09
[email protected] írta:

Tisztelt Sandor Jozsef

FOGADÁS REFERENCIA: EY2200147110I 

A fent jelzett fogadással kapcsolatos panasza ügyében írok Önnek.

Igazolom, hogy a részleteket továbbítottuk a fogadási osztálynak.
Ők kivizsgálják a helyzetet, és ezt követően megerősítették, hogy a fogadása helyesen lett vesztesként értékelve.

A helyes képernyőmentés a BBC által készített, ami a szöglet elvégzését 10:00-kor mutatja. Megvizsgáltuk a küldött képet és a videót Youtube-on és megerősítjük, hogy nem indították el az időzítőt időben, csak amikor már 2 másodperce ment a játék. Ennek megfelelően az óra a Youtube-on 2 másodpercet késik.

Ne már, ezt most jól értem? Szóval küldtél nekik egy képet, meg egy Youtube videót, szóval két bizonyítékot? Nekik meg van egy?? Akkor kérd hogy mutassák meg. Amúgy meg milyen időzítőt nem indítottak el? Ez foci baszki, itt nincs óraállítás  ???

Sajnos igazuk van, mérd le te is a kezdőrúgástól az időt, amikor kiteszik  a képernyőre a 7 másodpercet az valójában már tényleg 9 de min. 8,5 mp.

Idézetet írta: fanatic Dátum január 11, 2016, 11:36:54
Sajnos igazuk van, mérd le te is a kezdőrúgástól az időt, amikor kiteszik  a képernyőre a 7 másodpercet az valójában már tényleg 9 de min. 8,5 mp.

Nem láttam a videót, de akkor az kemény hiba. Azért megnézném azt a BBC videót.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 11, 2016, 11:03:48
Ne már, ezt most jól értem? Szóval küldtél nekik egy képet, meg egy Youtube videót, szóval két bizonyítékot? Nekik meg van egy?? Akkor kérd hogy mutassák meg. Amúgy meg milyen időzítőt nem indítottak el? Ez foci baszki, itt nincs óraállítás  ???

Ők nemküldenek bizonyitékot egyébként az angolok is ezt válaszolták.

I appreciate that the screen shot you have provided show a time of 09:59, reviewing this for you fully I can advise that the clock for this video is running 2 seconds behind.  On this YouTube video they do not start the clock until 2 seconds have already been played,as such I can advise that your bet has been settled correctly upon the Official result as a losing bet.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 11, 2016, 11:41:38
Nem láttam a videót, de akkor az kemény hiba. Azért megnézném azt a BBC videót.

este megprobálom megkeresni a BBC.com on.

#5204 január 11, 2016, 13:28:47, buszberlet
Jól látom hogy NAV lekapcsolta a 365sb-t? Van már új cím?

Érdekes, a bet365.com meg bejön.