bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


koszonom mindenkinek megoldodott.

be akartam lépni a bet365-re, erre feldobál egy ablakot, hogy nem engedélyezett területről akarok belépni..
ilyenkor meg mi van, ilyen még sosem volt

Opera böngészővel már tapasztaltam, ha te is Operát használsz, akkor próbáld másik böngészővel.

Idézetet írta: Salvio Dátum június 13, 2016, 21:36:06
Opera böngészővel már tapasztaltam, ha te is Operát használsz, akkor próbáld másik böngészővel.

igen, azt használok főleg
majd megnézem másikkal is köszi

Aki nem vette volna észre: az EB meccsekre itt is van hosszabbításra oddsz Liveban is (első és második félidőre is). A nagy oddsot érdemes bevállalni időben, mert ha lefekszik valaki, elég komolyan módosítják. (a magyar meccsre 15-ös oddsz volt az 5 vagy több perc, 3.75 a 4 perc.
Még nem figyeltem, mikor veszik ki, de elég korán.

Üdv!

Az Izland-Magyar meccsre 8.000 Ft. pénz visszafizetés van! Nem írom le a feltételeket, aki játszik az tudja miről van szó!

Kérdésem, van valakinek valami okos stratégiája, hogyan lehetne profitálni ebből a promócióból? Magas oddsokat érdemes játszani, vagy "tutira" menni, esetleg vissza fogadni az első fogadást?

köszi a válaszokat...

Nincs fogadás döntetlenre piacon meccs előtt az esélyesebbet élőben pedig ugyan ezen a piacon az esélytelent 2-es odds felett és ennyi bárki nyer profit ha x akkor pénz visszajön minden honnan. Én így szoktam az ilyet.

Ha döntetlen szagot érzek, akkor over 0.5, majd élőben a meccs elején X. Ezzel nem lehet bukni.

Ha biztosan nyerni akarsz, akkor egy másik irodánál félidőben visszafogadsz gólokra, ezzel 70%-t nyersz.


Idézetet írta: ronaldo1215 Dátum június 03, 2016, 21:08:16
üdv mindenkinek.
lenne egy gondom: rákerestem bet365 hogy mely meccseken lehet fogadni hogy gól több mint 0,5 az első 10 percben de utána már nem lehet a többi időintervallumra fogadni. miért van ez így? :@

Hali!

Lehet a többi 10 percre is fogadni csak azt már élőben. Ha pl.: a 10-20 közötti gólt akarod fogadni azt kb. a 8.percig megteheted utána lezárják. Ha elindult a meccs keresd a fogadások között legalul a 10 perces fogadásokat. (Bár szerintem ezek nem a legjobb fogadások de te tudod.) Sok sikert!

Sziasztok!

Mekkora pénzmozgás lehet feltűnő a banknál? Leutaltam ma 89ezret winmastersről és még ma 200ezret akarok bet365ről. Tegnap előtt 135ezret utaltam le, tegnap 90ezret. Persze volt feltöltés is de nem sok. Ti mennyit szoktatok leutalni napi vagy heti szinten?
Köszi a választ!

Idézetet írta: Csabi05 Dátum június 17, 2016, 22:09:47
Sziasztok!

Mekkora pénzmozgás lehet feltűnő a banknál? Leutaltam ma 89ezret winmastersről és még ma 200ezret akarok bet365ről. Tegnap előtt 135ezret utaltam le, tegnap 90ezret. Persze volt feltöltés is de nem sok. Ti mennyit szoktatok leutalni napi vagy heti szinten?
Köszi a választ!
3.6 millióig/nap nincs gond

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum június 17, 2016, 22:18:40
3.6 millióig/nap nincs gond
Ez most komoly? Akkor miért skrillezik mindenki?

Idézetet írta: mx21 Dátum június 09, 2016, 10:12:20
Ez nem így működik, hogy beírok x összeget kifizetéskor és az majd jön valahova egy része skrillre a többi meg kártyára hanem konkrétan meg kell adni az összeget és hogy melyikre szeretnéd, vagy engedi a rendszer az adott eszközt vagy nem... Mivel a Skrill ki és befizetés ingyenes ezért eljátszogathatsz vele úgy is, hogy kikéred rá amennyit enged és azt visszafizeted majd megpróbálsz többet kikérni közben valami minimál összegért azért tegyél fogadást.
Hát kérlek 30ezret kértem ki és 15-15 arányban fizettek ki bankkártyára és skrillre.  Előzmény befizettem visaról 5000 ret aztán nyertem és utána befizettem skrillről is itt is még fogadtam és nyertem és ezután jött a fenti kifizetés. Utána még befizettem skrillről és akkor már csak a skrill kifizetés ajánlotta fel. 

Idézetet írta: r.smyth Dátum június 19, 2016, 11:22:17
Ez most komoly? Akkor miért skrillezik mindenki?
Sok előnye van, csak 1500 Ft a kivehető összeg, át lehet rakni rögtön másik irodához, van hozzá Skrill kártya stb.

sziasztok!
azt szeretném kérdezni, hogy a bet365 menniyre megbizható? Most, hogy sokszor blokkolják öket, a pénzem megmarad, ha épp leblokkolják ujra? Megéri náluk játszani?