bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


akinek van miből kockáztatni annak nyílván megéri :D de mi egyszerű emberek inkább a biztosra mennek,még ha nem is jön túl sok rajta
én is arsenalt vártam nyerőnek,de kb pár másodpercen múlt hogy ne rakjam meg mielőtt bekapta,és akkor talán kétesélyben teszem meg(mondjuk 3as szorzóval és mindjárt jobb lett volna  a kedvem meccs után)

ui: Cavani mit csinált...

Windows frissítés után a chrome nem hozza be a bet365-öt. Ti találkoztatok már ilyen hibával, mi volt a megoldás? Adobe flash playert ujra telepítettem, chrome beállításokat visszaállítottam, de semmi előrelépés.

A windows 10 a hibás, rengeteg helyről hallom, hogy a frissítések után gond van. 8.1 az igazi, ott nincs probléma.
Ha nem a 10-es van neked, akkor valószínűleg vírus.

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 19, 2016, 09:09:23
A windows 10 a hibás, rengeteg helyről hallom, hogy a frissítések után gond van. 8.1 az igazi, ott nincs probléma.
Ha nem a 10-es van neked, akkor valószínűleg vírus.

Az XP az igazi. És anno a 3.1-es volt a legjobb,persze annak a kornak megfelelően. Igaz,ezt sok magyar azért nem szerette,mert angol volt,nem volt magyar nyelven. Soha nem lesznek már olyanok a W-k. Idióta cég a legjobb verziókat vonja ki a piacról,és csinálja az egyre ócskábbakat. Nyílván így biztosítva,hogy mindenki vegye meg az újat,hátha az jobb lesz.

Én még mindig az XP-t használom...  :D ;)

#5734 szeptember 19, 2016, 09:47:30, butyi
Idézetet írta: MarkoPolo Dátum szeptember 19, 2016, 08:03:49
Windows frissítés után a chrome nem hozza be a bet365-öt. Ti találkoztatok már ilyen hibával, mi volt a megoldás? Adobe flash playert ujra telepítettem, chrome beállításokat visszaállítottam, de semmi előrelépés.
Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 19, 2016, 09:09:23
A windows 10 a hibás, rengeteg helyről hallom, hogy a frissítések után gond van. 8.1 az igazi, ott nincs probléma.
Ha nem a 10-es van neked, akkor valószínűleg vírus.
win10 tökéletes, másik böngészővel próbáld  :beerchug:

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 19, 2016, 09:40:06
win10 tökéletes, másik böngészővel próbáld  :beerchug:
másik böngészővel simán megy, csak kényelmetlen kicsit...

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 19, 2016, 09:09:23
A windows 10 a hibás, rengeteg helyről hallom, hogy a frissítések után gond van. 8.1 az igazi, ott nincs probléma.
Ha nem a 10-es van neked, akkor valószínűleg vírus.
nem vírus lesz, ezt kizárnám :) - inkább NAV-ra gyanakodnék, lecsaptak rám  ;D ;D

Fog majd jönni a kérdés.

A válasz rá:

Ugyanaz, mint eddig, de nem kell a 28 után kötőjel, csak a számsor.


Sziasztok!

Tudtok adni linket, amin elérem a bet365-öt?

#5738 szeptember 20, 2016, 14:34:01, SPF Admin

#5739 szeptember 22, 2016, 16:42:08, hilles
Sziasztok!

Bet365 Korlátozás vol. 2

Aki lemaradt volna, annak most 1-2 mondatban összefoglalom: a  közelmúltban kaptam egy levelet a bet365-től, amiben arról tájékoztattak, hogy a bónuszokra és ajánlatokra nem vagyok jogosult.  Nem igazán tudom, hogy mi az igazi ok, mert nem kapok választ a kérdéseimre. (Rendszerint előre beképelt, esetekben nem is odaillő választ kapok.)

Arra gyanakszom, hogy az a bajuk, hogy a családban több ember játszik a fent említett irodánál.  Először is az lenne a kérdésem, hogy közületek van-e (vagy esetleg tud-e ) olyan(ról) , akinél  ez a helyzet fennáll. A második meg az lenne, hogy ha igen, akkor volt-e hasonló szituációban, mint én.
Az egész szituációt azért nem értem, mert évek óta játszunk az irodánál, a bónuszokat igénybe vettük és eddig semmilyen probléma nem volt. Erre most jön a levél, hogy ,,az akciók csak a kedvtelésből játszóknak van fenntartva.  Az bónuszokra vonatkozó szabályzat kvázi összes pontjának megfelelek, csak ugye az az egy háztartás...

Kérdem én:
- minek kell akkor feltölteni az iratokat?
- miért nem azok számítanak? 2 különböző emberről beszélünk, érvényes dokumentumokkal stb, miért a háztartás számít? Együttlakunk nem játszhatunk, de ha külön, akkor meg igen? Mi ebben a logika? Arról nem beszélve, hogy azt mondta a chat-es (többszöri próbálkozás...) után arra a kérdésemre, hogy ha mégis mondjuk ketten játszottak eddig és észre veszik akkor kit tiltanak ki, hogy az elsőnek jár a bónusz, aki igényli. Szóval akkor végképp nem értem mi a probléma, mert ha ez így van, akkor ezért sem tudják megvonni tőlem a bónuszokat!

A hosszas (és sikertelen) próbálkozás során többek közt megtudtam, hogy ,,rendszeresen és alaposan" ellenőrzik a számlákat. Akkor hogy lehet az, hogy a regisztráláskor nem tűnt fel senkinek, az azt követő 5 évben sem zavart senkit? Különben sem akarom elhinni, hogy az egész világban nincs olyan,a hol egy családból/háztartásból  játszanak többen.  Azt már nem is említem, hogy rendelkezem másodlagos lakcímmel is, amit jeleztem, de természetesen válasz nem érkezet. Úgy vettem észre, hogy mikor mentek részemről a ,,kellemetlen" kérdések, akkor nem jöttek a válaszok...
Aztán jött a sokadik ügyfeles, aki azzal állt elő, hogy ők igazából nem tudják mi történt velem, mert ez a kereskedők döntése. A kereskedők nem indokolták a döntést és a chat-esek csak azt a levelet látják, amit nekem küldtek. Kérdeztem, hogy akkor most az a helyzet, hogy én nem tudom miért tiltottak ki, Ön se tudja és nincs kihez fordulni? Azt mondta igen. Jó, mi? Mert a kereskedőknek nincs elérhetősége, máshoz meg nem tudok fordulni... Ilyenkor mi van?

Kérdeztem azt, hogy ez végléges döntés-e? Mert ha elköltöznék (másodlagos lakcímről most feledkezzünk el...) akkor mi lenne? Azt a választ kaptam, hogy :
a) ,,ha változás történik a számlájával kapcsolatban, akkor majd értesítjük"
b)"végleges"
c) ,,véglegesnek tűnik, de ha változás lesz értesítjük"
d) ,,közeljövőben nem várható változás, mert most vizsgálták át a számláját"
Most legyen okos az ember...


Összességében tanácstalan vagyok. Remélem valakinek van valami jó ötlete, azt szívesen fogadom.

Olvasd el az iroda szabályzatát és nem leszel tanácstalan :D

Én együtt élek anyámmal, régebben tesómmal is. Szerinted meddig tartana anyám személyijét elkérni és bescannelni egy számlát? Max 5perc. 1bónusz/háztartás-IP. Nyilván azért 5 év után kaptak el mert most vizsgálták a szálmáitokat még alaposabban. Nyilván nincs kapacitásuk milliónyi ügyfelet ellenőrizni hetente.

A számlád így fog maradni. Szerintem még soha senkinek a korlátozását nem vonták vissza.

2 dolgot tehetsz.

-Beletörődsz és nem pazarlod az időd az okok keresésevel
-Regelsz egy új számlát vkinek a nevére akit ismersz (nem javaslom)


Jàtsz máshol.

Minden bónuszukat  háztartásonként, IP címenként stb. csak egy ügyfél veheti igénybe, ez mindig le is van írva az ajánlatok végén. Eddig szerencsétek volt, most "lebuktatok". Fölösleges pazarolnod az idődet velük szemben hogy ígymegúgy, úgyis mindig azt a 10-15 sablon választ kapod és vissza nem vonják a döntést. Nyiss új számlát haver, rokon, stb. papírjaival, de ha ugyarról az IP-ről teszed akkor ne  vedd igénybe a bónuszokat, akkor talán békén hagynak :)

Nem tudom mit vagy úgy felháborodva. Amikor regisztráltál, akkor elfogadtad a feltételeiket, amiket nyilván joguk van nekik megállapítani. Egy háztartás - egy számla, ez mindenhol így van, jogos vagy sem, ők diktálnak, és kész. Ha nem tetszik, ne játssz itt, de mondom, ez a szabály kb. mindenhol így van. 

Idézetet írta: hilles Dátum szeptember 21, 2016, 22:33:47
... csak ugye az az egy háztartás...

Tanácstalanságodra ott a válasz. Csak a szabályzatnak megfelelően jártak el.