bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum október 09, 2016, 13:03:27
Teljesen hülyének néznek. :D Azt írja az angol chates hogy látja hogy hogy a money line odds nem változott a meccs első 35percében, de ez normális még úgy is hogy közben minden más változott és kialakult egy 6%os surebet
Nem értik, hogy mi a gondod , ha átírják 9,00-es oddsra akkor is elszoptad, meg ha a reális 1,70-re, akkor is, ezért nem fogsz velük zöldágra vergődni. Azt meg nem tudni, hogy ha nyert volna, korrigálják-e a 2,60-as oddsodat 1,70-re (valószínűleg igen), de most nem tudnak mit tenni, vesztettél 5600-as oddson is meg 1,05-ön is, mindegy, mennyire hibás az odds.

Ennek a csetelésnek ilyen formában nincs értelme. Akkor lenne, ha nyert volna, és visszaírják a 2,60-at 1,70-re utólag.

#5791 október 09, 2016, 13:30:21, ncis88
Csak hogy én nem kihasználni akartam az oddsot..és a surebetet. 2perccel a fogadás után már megcsináltam a screenshotot egyből amikor észrevettem. Kihasználhattam volna, mert max befizetek és teszek mind a két oldalra.. De nem tettem. Szeretném ha nem csak akkor tötölnék ha nyerek hanem akkor is amikor vesztek vele..


Ezek a faszkalapok képesek azt mondani hogy telejesen normális hogy 6%os surebetet ajánlanak és hogy a meccs első 35percében minden odds mozog rendesen kivéve a money line és emiatt kialakul hosszú percekig surebet. Mi a hiba ha nem ez?? Minden kurva estben void az ilyen fogadás ha nyertes, bezzeg mikor vesztettem akkor nem, akkor minden rendben. Még csak kihasználni sem akartam ezt a kurva hibát.

Nem hagyom hogy benyeljék 10k-mat egy nyilvánvaló hiba miatt. Senki se mondja hogy hogy normális hogy a 2.negyed közepéig nem mozog a  money line odds és ezzel 5%os surebet alakul..Az angolok is hülyének néznek a magyar meg csak másolja a szarságait. A szabályzatban benne van hogy érvényteleníteni kell a fogadásokat ha rossz az odds. Nyilván rossz volt, vezettek 5ponttal és ugyanakkora volt az odds mint meccs előtt. Magasabb volt az odds a sima akár egy pontos győzelemre 8tizeddel mint arra hogy legalább 2vel nyernek.. Kabaréé

Leráznak, leszarják, szánalmas. Sokszor védtem ezt az irodát hogy milyen korrektek,de most 180 fokos fordulatot vett a véleményem.

#5793 október 09, 2016, 13:57:41, csingacsgukanyja
Idézetet írta: ncis88 Dátum október 09, 2016, 13:46:14
Nem hagyom hogy benyeljék 10k-mat egy nyilvánvaló hiba miatt. Senki se mondja hogy hogy normális hogy a 2.negyed közepéig nem mozog a  money line odds és ezzel 5%os surebet alakul..Az angolok is hülyének néznek a magyar meg csak másolja a szarságait. A szabályzatban benne van hogy érvényteleníteni kell a fogadásokat ha rossz az odds. Nyilván rossz volt, vezettek 5ponttal és ugyanakkora volt az odds mint meccs előtt. Magasabb volt az odds a sima akár egy pontos győzelemre 8tizeddel mint arra hogy legalább 2vel nyernek.. Kabaréé

Leráznak, leszarják, szánalmas. Sokszor védtem ezt az irodát hogy milyen korrektek,de most 180 fokos fordulatot vett a véleményem.
Pedig most nincs igazad.
Akkor lenne ennek az egésznek értelme, ha nyert volna a 2,60-as oddsod, és nem akarnák kifizetni a 2,60-as oddsot, hanem csak 1,70-et mondjuk. Akkor lenne értelme. Most így nincs. Raktál egy vesztes tétet, magasabb oddson, mint a reális, mit csináljanak vele? Vesztes. Ezzel nem lehet mit csinálni. Ráadásul az egészet azért raktad, mert ügyeskedni akartál, csak benézted. Legközelebb majd nem fogod. Én nem védem őket, meg veled sincs bajom, de ha te ülnél a cset másik oldalán, már együtt röhögnél a haverokkal, hogy nézd a szerencsétlen hülyegyerek mivel próbálkozik.

#5794 október 09, 2016, 14:07:10, bwin user
Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum október 09, 2016, 13:11:19
Azt meg nem tudni, hogy ha nyert volna, korrigálják-e a 2,60-as oddsodat 1,70-re (valószínűleg igen),

Szerintem nem.. pár hete történt velem ez, nem követtem a meccset, csak pont odanyomtam, 10 perc volt hátra, csodálkoztam, gyorsan megtettem, aztán le is vették, nem is nyitották ki többé. Pár órát gondolkoztak, de aztán kifizették, és nem is nyúltak hozzá utólag sem.. ja és nem forint hanem euró volt a tét.. jókor voltam jó helyen  :D


Az meg, hogy van screenshoot az egészről, teljesen nyilvánvalóvá teszi mindenki számára (a másik oldal számára is), hogy mi volt az eredeti terv.

Ne idegeskedj ezen, nem ér ennyit,  engedd el, benézted ezt, rosszul gondolkodtál szerintem.
Ezen az oldalon semmi esélyed. Még akkor se lenne könnyű, ha a másik oldalra raktál volna a kis oddson, és azt próbálnád feltornázni a reális magasabb oddsra. Szerintem az se menne, de abban ráció is van.

Tudják (mert van screenshotod) hogy direkt raktál a rossz, magasabb oddsra (nem volt kötelező).

Értem a logikád. De nem tudom elhinni hogy az szándékos lenne, hogy minden piac oddsai mozognak, egyet kivéve.. 2.45kor valamikor a második negyedben kezdett el mozogni az odds addig ugyanott állt. Ezt ők írták én akkor már aludtam. Mi van abban az esetben ha mondjuk az Indiana ellép 20ponttal addig? És mindenki pakolja 2.60as oddson őket? pedig 1.10lett volna a reális? Vagy mi lett volna ha a Chicago vezet 12ponttal és az 1.10es odds helyett mindenki a beragadt 1,40est teszi?? Nyilván void. Pont emiatt kéne most is vodiolni az összes money line piac oddsot.

És abban viszont tévedsz miért csináltam képernyőfotót. 2.28kor tabletről nem vettem észre a hibás oddsot csak megtettem kombiba, Gyorsan kiválasztottam és tettem mellé mást is. 2.30kor mikor ránéztem megint az eredményre az egálból 5pont előny lett, de az odds nem változott, ez tűnt fel, viszont minden más piac korrekten mozgott.. Úgy voltam vele, ha nyerek nem fogom jelezni(nyilván) hátha nem veszik észre(de sejtettem hogy úgy is utólag) Késő volt inkább aludtam. Ha kikartam volna hasznáéni akkor befizetek és pár ezer hasznot csinálok belőle kockázat nélkül(max érvénytelenítik). De nem tettem, egyrészt mert fáradt voltam másrészt feleslegesnek tartottam volna kihasználni ezt a hibát hisz azt gondoltam úgy is törlik, hisz az nem lehet normális ha egy piac oddsai élőben nem mozognak. ennél nyilvánvalóbb hiba nem kell szerintem. Eleve ha hibás magas oddsot akartam volna kihasználni nem is logikus hogy teszek mellé mást is, hisz ha az elmegy akkor hiába érvénytelenítik pénzt nem kapok vissza.. És amit mellé megtettem az egy rizikósabb 1,7es odds volt..

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum október 09, 2016, 13:52:27
Pedig most nincs igazad.
Akkor lenne ennek az egésznek értelme, ha nyert volna a 2,60-as oddsod, és nem akarnák kifizetni a 2,60-as oddsot, hanem csak 1,70-et mondjuk. Akkor lenne értelme. Most így nincs. Raktál egy vesztes tétet, magasabb oddson, mint a reális, mit csináljanak vele? Vesztes. Ezzel nem lehet mit csinálni. Ráadásul az egészet azért raktad, mert ügyeskedni akartál, csak benézted. Legközelebb majd nem fogod. Én nem védem őket, meg veled sincs bajom, de ha te ülnél a cset másik oldalán, már együtt röhögnél a haverokkal, hogy nézd a szerencsétlen hülyegyerek mivel próbálkozik.


Ne azt nézd hogy én vesztettem. Abból a szemszögből nézd, hogy hány ember lehetett aki észrevette, és pakolta a 6.3%os surebetet. Na most azokat mind kifizették és vígan élnek a pénzükkel, pedig nyilván hibáztak..És a szabályuk szerint ez void. Vagyis ha nekik void, nekem is void.

Hello sziasztok, nem tudom mi az a surebet, én még csak nem régóta játszom, de ilyen szituban már én is voltam. Teniszre fogadtam asziszem, akire fogadtam egész jól állt az első szettben, azt meg is nyerte, de az oddsa az vhogy nem akart leesni. Aztán nekem leesett hogy miért  ;D Mert a második-harmadik szettben úgy kikapott mint a sicc. Öröm volt nézni.  :D
Én is gondolkodtam rajta hogy hogyan lehetséges ez, de egyébként aki az első szettben vesztésre állt annak se változott, csak vmi nagyon minimálisat az oddsa. Mintha tisztában lettek volna a végeredménnyel. Mintha két lépéssel előttünk járnának. Lehet hogy hülyeséget kérdezek de nem lehet hogy néha becsusszannak olyan mérkőzések amik nem is élők? Teniszben gyakran lehet észlelni ilyeneket egyébként, akkor hirtelen le is zárják a fogadást. Aztán később amikor visszatér minden a rendes kerékvágásba, akkor meg visszarakják. De addigra a téted már semmit nem ér. Valami mézesmadzag effektusra tippelnék, bundameccsek ezek, szerintem. Vagy tudja a fene. :-\

A surebet az az ellentétes oddspár amit ha megjátszol megfelelő tétekkel akkor biztos profitod van. Ebben az esetben a +1,5es Chicago hendi 1,80ért és az Indiana győzelem  2,60ért állt szemben egymással. Ha valaki megjátssza megfelelő tételosztással ezt a két eseményt akkor biztosan profitja lesz. Az irodák legnagyobb ellensége a surebet, pont arra utaznak hogy még más irodával se legyen ilyen szitu nem hogy a saját irodájukban. Az én példámon ráadásul ha az Indiana 1ponttal nyert volna, akkor mindkét oldal nyer..

Ez egy nyilvánvaló téves odds amit basznak beismerni. Gondolom a nyertes oldalt érvénytelenítik, aki vesztett annak meg nem..

Na írtam nekik délután egy igen hosszú levelet, és lám a válaszban elismerték hogy rossz volt a piac így érvénytelenítették a fogadást és elnézést kértek. Van igazság.
Legközelebb csak ezért is gátlástalanul kihasználom az összes hibát amit látok.

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 09, 2016, 23:41:50
Na írtam nekik délután egy igen hosszú levelet, és lám a válaszban elismerték hogy rossz volt a piac így érvénytelenítették a fogadást és elnézést kértek. Van igazság.
Legközelebb csak ezért is gátlástalanul kihasználom az összes hibát amit látok.
Fasza, jól sült el. Biztos jó ügyfél vagy.:-) Korrektek egyébként nagyon. Már csak egy dologban tudnának fejlődni, de az meg a nagy népszerűség miatt nehéz: kiérhetne 1 órán belül a Skrillre a kifizetés, de a múltkor néztem a sorszámot, olyan hihetetlen mennyiségű kérelem van minden órában, hogy gondolom elérték a technikai korlátot.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum október 10, 2016, 11:03:41
Fasza, jól sült el. Biztos jó ügyfél vagy.:-) Korrektek egyébként nagyon. Már csak egy dologban tudnának fejlődni, de az meg a nagy népszerűség miatt nehéz: kiérhetne 1 órán belül a Skrillre a kifizetés, de a múltkor néztem a sorszámot, olyan hihetetlen mennyiségű kérelem van minden órában, hogy gondolom elérték a technikai korlátot.


Az én javaslatom hogy ezt a droid magyar chatet javíthatnák, mert elképesztően szánalmas az egész.

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 09, 2016, 23:41:50

Legközelebb csak ezért is gátlástalanul kihasználom az összes hibát amit látok.

Gratulálok. Így kell is ezt tenni, "emberi"  módon.  :D

Max. ne csodálkoz ha másképp könyvelik el egy idō után.


Arra van valakinek bármilyen magyarázat, hogy tenisz élő fogadásban többször fordult már elő velem, (csak most már nem bírom magamban tartani) hogy pontra fogadok és amikor nyertes a fogadásom, akkor visszanyerem az alaptétet... Nyilván vesztes fogadásnál soha nem fordult elő velem ilyen. Mással is megesett vagy csak engem szopat a bet365? Vagy van esetleg értelmes magyarázat is ami felett elsiklottam netalán? Rohadt igazságtalannak érzem...