bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


#6105 december 29, 2016, 18:11:49, benedek185
Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum december 29, 2016, 13:12:08
Hello
Ha az eredményközlő az élő eseményeknél rossz eredményt mutat, és te fogadsz valamit akkor érdemes reklamálni, h megtévesztetett a mutatott eredmény?
Konkrétan nyertem volna egy zsíros fogadást. Kézilabdában 5 mp a vége előtt 19-31 állást mutatott a eredményjelző, amivel pont telibe találtam , h 2 góllal nyernek az egyiptomiak a második félidőben. Majd hirtelen átírják az eredményt 20-30 és vége a meccsnek.
A mérkőzés vége felé fogadtam olyan 55-56 percben. De így nem tudom h mikortól lehetett rossz az eredmény.
Majd még a meccs statisztikát átnézem ha felteszik a rendszerbe.
Ugy gondolom az lenne a fair ha legalább a feltett tétet visszaadnák.
Valaki járt már hasonlóan?

Nagyon is érdemes reklamálni, igaz elég rámenősen kell azt tenni! Elején persze próbálnak lerázni, nyomatni a szokásos tipik dumákat, hogy ők nem tehetnek róla, hogy az eredmények csak tájékoztató jellegűek stb. stb. De! Volt olyan velem, nem is egyszer, hogy visszaadták a tétet. Egy próbát mindenképp megér :)

Amúgy velem is történt már hasonló és mily véletlen pont kézilabda volt az is..  :D :D Nem tudom miért, de kb. ott fagy be legtöbbször a piac, késik/siet az óra, rossz eredményt mutat a jelző stb. Elég bosszantó sokszor  :-\

A bet365-nél van egy állandó hiba a kézimeccsek közvetítésénél, mindig rossz csapathoz írják az időkérést a "szöveges" közvetítésben.
Ugye csak az a csapat kérhet időt, amelynél a labda van, de már legalább tucatnyi alkalommal láttam, hogy a védekező csapatnak tulajdonították az aktuális time out-ot. Ebből előnyt nem lehet csinálni, mert a szorzók reálisak maradnak, de ha csak ebből akarod megtudni, hogy ki vezetheti a következő támadást, akkor nagyon mellényúlsz...

A kéziben meg szerintem elég nagy a szórás a helyszínről közvetítő emberkék között is, valószínűleg nem mindegyikük ismeri annyira a sportágat és nem veszik egyből észre a helyszínen, hogy éppen gólt, hétméterest vagy belemenést fújt a spori. (tévéből meg még nehezebb, mert nem mindig látod mindkét játékvezetőt)
Amikor Brazíliában volt a női vb, akkor még több volt a hiba.


Idézetet írta: Knapp Dátum december 29, 2016, 21:36:06
A bet365-nél van egy állandó hiba a kézimeccsek közvetítésénél, mindig rossz csapathoz írják az időkérést a "szöveges" közvetítésben.
Ugye csak az a csapat kérhet időt, amelynél a labda van, de már legalább tucatnyi alkalommal láttam, hogy a védekező csapatnak tulajdonították az aktuális time out-ot. Ebből előnyt nem lehet csinálni, mert a szorzók reálisak maradnak, de ha csak ebből akarod megtudni, hogy ki vezetheti a következő támadást, akkor nagyon mellényúlsz...

A kéziben meg szerintem elég nagy a szórás a helyszínről közvetítő emberkék között is, valószínűleg nem mindegyikük ismeri annyira a sportágat és nem veszik egyből észre a helyszínen, hogy éppen gólt, hétméterest vagy belemenést fújt a spori. (tévéből meg még nehezebb, mert nem mindig látod mindkét játékvezetőt)
Amikor Brazíliában volt a női vb, akkor még több volt a hiba.

Azt is észrevettem még a kézi meccsek közvetítésénél, hogy a rajzos-szöveges közvetítésben a 7-esek előtt mindig ahhoz az adott csapathoz írja a szabálytalanságot, amelyik pár mp. múlva el is végzi. Fura.

Nálam nem érhetőek el a régi linken, de ITT megy.


Bocsi ha esetleg nem ide tartozik teljesen de aki esetleg pókerezik itt az be tud jelentkezni a kliensbe?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum december 30, 2016, 12:17:06
Bocsi ha esetleg nem ide tartozik teljesen de aki esetleg pókerezik itt az be tud jelentkezni a kliensbe?
Nem.

#6112 december 30, 2016, 20:21:27, Krinós
Kb 1 órája nem indul el a mobilos applikáció, előtte semmi gond nem volt. (IOS)
Blokkolás miatt vagy valakinek van ötlete?

Szerk: újra működik

Sziasztok,
Törökországból szeretnék belépni, de a kitiltott országok között van.
Van rá valami megoldás? vpn esetleg?


Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy regisztrálhatok-e bet 365-re ha apámnak már van egy accountja,egy háztartásban élünk, ip címünk így megegyezik de a bankkártyánk különbözik.

Idézetet írta: norics15 Dátum január 01, 2017, 21:13:05
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy regisztrálhatok-e bet 365-re ha apámnak már van egy accountja,egy háztartásban élünk, ip címünk így megegyezik de a bankkártyánk különbözik.

Persze, csak amennyiben ő már felhasználta a kezdőbónuszt, akkor te már ne igényeld, s így nem lesz gond.  :cya:


Sziasztok az lenne a kérdésem h megvettem ismerösöm telefonját de ö is betezik évek ota ahogy én is ha arrol a telorol belépek az én fiokomba az nembaj?
Vagy ezeknek nincs ip cime? Köszi a válaszokat :)

Ha csak nem azért adta el a telefonját, mert már lekorlátozták.
És most kell neki az új teló, új acc..

Ja nem :) semmi korlátozás nincs de lehet belöle gond? Hogy ugyanaz a telo? Vagy akk azon a telon már nembetezhetek?:)