bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: ereghard Dátum január 26, 2017, 11:06:21
többi ilyen ipoker klienssel be tudsz lépni?pl betfair vagy william hill

Igazából nem tudom és nem is nagyon tudok utána nézni.

Az Expekt és a bet365 volt a két fő ipokeres irodám.
Az "őskorból" a betfair kivételével sajnos a többieknél is van regisztrációm, de azok már több szempontból is aktualitásukat vesztették és újrafrissíteni az időközbeni változások miatt piszok körülményes....
Ragaszkodtam volna egy magyar nyelvű felülethez, de lehet végül a betfair lesz a megoldás. Most egyenlőre úgysincs sok időm a játékra, tehát ráérek dönteni.
Mondjuk ellentmondás, hogy nincs időm, de mégis kell a terem.  ;D ;D Kell mert ha van szabad 20 percem pár Twister még kikapcsolódásnak is belefér.  ;)

#6181 január 29, 2017, 23:38:59, Tonesz
Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék befizetni bet365-re banki átutalással és hogy a bank(ERSTE) von-e le plusz kezelési költséget, ha igen akkor mennyit?
A válaszokat előre is köszi.

A korlátozásról kinek mik a tapasztalatai? Úgy hallottam, hogyha inkább matematikai metódus alapján játszik valaki hamarabb lekorlátozzák mintha csak űgy rakosgatnám a meccseket vaktába, függetlenül a sikerességtől. Szóval akiket korlátozott már a bet, mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Sziasztok! Egy olyan kérdésem van, ha dél körül kérek kifizetést a bankkártyámra , szerintetek megérkezik még aznap?

Idézetet írta: montini Dátum január 30, 2017, 11:46:16
Sziasztok! Egy olyan kérdésem van, ha dél körül kérek kifizetést a bankkártyámra , szerintetek megérkezik még aznap?

kizártnak tartom

sziasztok. Skrillre mennyi idő alatt érkezik meg a kifizetés?

Idézetet írta: NoCukor Dátum január 30, 2017, 09:29:04
A korlátozásról kinek mik a tapasztalatai? Úgy hallottam, hogyha inkább matematikai metódus alapján játszik valaki hamarabb lekorlátozzák mintha csak űgy rakosgatnám a meccseket vaktába, függetlenül a sikerességtől. Szóval akiket korlátozott már a bet, mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?
Ha megforgatod a penzed x szazalekat mondjuk a kaszino vagy a jatek reszlegukon is kisebb eselyel korlatoznak mert azt hiszik hogy fuggo vagy es biztosan vissza fogsz jonni kolteni...
Aztan hogy ebbol mennyi igaz azt rad bizom, kulfoldi forumokon ezt irtak kenyszer megoldasnak.

Idézetet írta: montini Dátum január 30, 2017, 11:46:16
Sziasztok! Egy olyan kérdésem van, ha dél körül kérek kifizetést a bankkártyámra , szerintetek megérkezik még aznap?

Nem. 2 nap kell neki kb.

Idézetet írta: xhaka29 Dátum január 30, 2017, 12:22:37
sziasztok. Skrillre mennyi idő alatt érkezik meg a kifizetés?

kb. 3-4 óra alatt megérkezik.


Nem gondoltam volna hogy ilyen nyomorult iroda ez,befizettem abaqoossal, fogadtam és nyertem valamennyit aztán befizettem skrillel, hogy arra utálják ki. Kiutaltam skrillre, erre döbbenten látom hogy törölték szó nélkül és bankszámlára küldték. Így most az egész pénznek oda mert a bankszámlán sok mínusz van. Pedig azt csak később akartam rendezni erre meg most lett volna szükségem.

Nehogy legközelebb meg szó nélkül fizessenek be, rohadt szemetek.  :noway:


Jégkorongnál van olyan fogadási opció, hogy játék összesítet páros/páratlan. Ha döntetlen lesz a meccs, akkor beleszámítják a hosszabbítást is, vagy itt csak a rendes játékidő számít?

Idézetet írta: NoCukor Dátum február 01, 2017, 20:43:13
Jégkorongnál van olyan fogadási opció, hogy játék összesítet páros/páratlan. Ha döntetlen lesz a meccs, akkor beleszámítják a hosszabbítást is, vagy itt csak a rendes játékidő számít?

Beleszámítják a hosszabbítást is.

Idézetet írta: NoCukor Dátum február 01, 2017, 20:43:13
Jégkorongnál van olyan fogadási opció, hogy játék összesítet páros/páratlan. Ha döntetlen lesz a meccs, akkor beleszámítják a hosszabbítást is, vagy itt csak a rendes játékidő számít?

Ez hagyján. Még a büntetőket is beleszámítják, de akár hosszabbításban, akár büntetőkből páros gól esik a továbbiakban, akkor is páratlannak veszik, mert a szabályzatban le van írva, hogy ilyen esetben a fogadás rendezésének szempontjából 1 gól adódik hozzá a rendes játékidőben elért eredményhez... Pont a múlt héten történt, barátom párosra fogadott, 2 meccsen is büntetőkkel dőlt el páros gólszámmal, mégis vesztesnek nyilvánították őket. Megkérdezett engem, szerintem mi lehet, de én is azt hittem, nyernie kellett volna, így megkérdezte végül az ügyfélszolgálatot, akik ezzel magyarázták (amúgy tényleg le van írva, kikereshető).

Magyarul a páros gólra történő fogadás 2,7-3,0 körüli oddson csak akkor nyer, ha egyik csapat a rendes játékidőben pont 2 (vagy 4-6-8 stb.) góllal veri a másikat...

Idézetet írta: NoCukor Dátum február 01, 2017, 20:43:13
Jégkorongnál van olyan fogadási opció, hogy játék összesítet páros/páratlan. Ha döntetlen lesz a meccs, akkor beleszámítják a hosszabbítást is, vagy itt csak a rendes játékidő számít?

Kivételt képeznek a barátságos illetve az utánpótlás válogatott mérkőzések. Azoknál csak a 60 perc számít.  ;)
Legalábbis az under/over fogadásoknál így van. A Páros/Páratlant nem tudom,soha nem fogadtam ilyenre. Ha lottózni akarok,feladok lottót  :D
Az oddsokból nyílván lehet következtetni arra,hogy beleszámít-e vagy sem.