bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: bwin user Dátum március 06, 2017, 17:19:43
Csak annyiban hogy ha valakinek nincs se jogsija, mert drága, nincs igénye rá, mert nem akar vezetni, és útlevele se, mert Európán kívülre nem akar utazni, akkor annak nem ajánlott itt fogadni, mert esetleg az ő számláját is bezárják, akkor baszhatja a pénzét.

Gondolom nem saját néven volt a számla, az itt a probléma.  :-X

Idézetet írta: bwin user Dátum március 06, 2017, 16:01:04
Vigyázzon aki esetleg nagyobb tétben fogad, esetleg még nyerő típusú fogadó is. A bet365 bezárta a számlámat (habár korábban már le lettem ellenőrizve), és most arcképet, jogsiról vagy útlevélről is akarnak képet, valamint a lakcímre érkezett kódot is akarják.

Biztosan megvan rá az okuk.  :cya:

Idézetet írta: router12 Dátum március 06, 2017, 21:15:11
az miert baj? (ezzel semmi gond nincs ha hitelesitve volt, es normalisan jatszik valaki, sose fog kiderulni, es semmi gond nem lesz belole.)

Ne reklámozzuk a csalást.  :cya:

Nekem az a bajom velük, hogy miért korlátoznak valakit bármilyen figyelmeztetés nélkül végérvényesen.

Ha nem tetszik valamilyen fogadói szokás, küldhetnének először figyelmeztető üzenetet legalább..

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 06, 2017, 21:22:59
Ne reklámozzuk a csalást.  :cya:

Ez a való élet. Az irodák sem vaj tiszták. Nagyon kedvelik a játékosokat, elsősorban, amíg odahordják a pénzüket. Osztogatnak bőkezűen, úgy is visszabukja a paraszt. A játékosok java része szórakozásból játszik és bukik is rendesen. Nagy kedvencek.
Van egy kis szegmense a sportfogadó társadalomnak, akik profitot is tudnak belőle realizálni. Na ők már nem kívánatosak, jön az ellehetetlenítés, mindenből kihagyják őket, lassítják az információ áramlást, maximálják a tétet, lerontják az oddsait stb, stb. Végképp nem megy kizárják. Ehhez nem is kell ügyeskedni, csak esetleg több időt, energiát belefektetve, jobban felkészülve sikerül az irodák információs felkészültségét túl játszani. Ehhez még mindég nem kell vérprofi sportfogadónak lenni, pillanatok alatt letekerik az accot.
Állandóan hivatkoznak, ez csak szabadidős játékosokra áll, mindezt egy kőkemény profit orientált kapitalista cég hirdeti.
Sokszor pálpusztai gyomorforgató módon variálnak, ehhez azért fel kell venni a kesztyűt....

Idézetet írta: Laca87 Dátum március 07, 2017, 09:20:02
Nekem az a bajom velük, hogy miért korlátoznak valakit bármilyen figyelmeztetés nélkül végérvényesen.

Ha nem tetszik valamilyen fogadói szokás, küldhetnének először figyelmeztető üzenetet legalább..

Itt egyetértünk.  :ok:

Idézetet írta: slices Dátum március 07, 2017, 14:27:46
Ez a való élet. Az irodák sem vaj tiszták. Nagyon kedvelik a játékosokat, elsősorban, amíg odahordják a pénzüket. Osztogatnak bőkezűen, úgy is visszabukja a paraszt. A játékosok java része szórakozásból játszik és bukik is rendesen. Nagy kedvencek.
Van egy kis szegmense a sportfogadó társadalomnak, akik profitot is tudnak belőle realizálni. Na ők már nem kívánatosak, jön az ellehetetlenítés, mindenből kihagyják őket, lassítják az információ áramlást, maximálják a tétet, lerontják az oddsait stb, stb. Végképp nem megy kizárják. Ehhez nem is kell ügyeskedni, csak esetleg több időt, energiát belefektetve, jobban felkészülve sikerül az irodák információs felkészültségét túl játszani. Ehhez még mindég nem kell vérprofi sportfogadónak lenni, pillanatok alatt letekerik az accot.
Állandóan hivatkoznak, ez csak szabadidős játékosokra áll, mindezt egy kőkemény profit orientált kapitalista cég hirdeti.
Sokszor pálpusztai gyomorforgató módon variálnak, ehhez azért fel kell venni a kesztyűt....

Pontosítanék: a csalást arra értettük, amikor valaki a kutyáját is beregisztrálja egy kis bónuszért.

Utolsó előbbi mondatod azért előhoz egy kérdést: melyik cég nem profitorientált? A gyógyszertárt is azért nyitják, hogy ők meggazdagodjanak, nem azért, hogy te meggyógyulj.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 07, 2017, 14:31:57
Pontosítanék: a csalást arra értettük, amikor valaki a kutyáját is beregisztrálja egy kis bónuszért.

Utolsó előbbi mondatod azért előhoz egy kérdést: melyik cég nem profitorientált? A gyógyszertárt is azért nyitják, hogy ők meggazdagodjanak, nem azért, hogy te meggyógyulj.  ;)

Nem a profittal van a bajom, csak akkor ne várja el, hogy csak bukni járjunk oda. ;)

Idézetet írta: slices Dátum március 07, 2017, 14:36:30
Nem a profittal van a bajom, csak akkor ne várja el, hogy csak bukni járjunk oda. ;)

Ez a korlátozás úgy gondolom, hogy egy eléggé globális dolog és nem feltétlenül csak a bet365-re vonatkozik.

Kijelenthetem: mi sem értünk egyet azzal, hogy valakit minimális tevékenység után lekorlátozzanak. Ha viszont érzik a "profi" szagot, akkor viszont teljes mértékben.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 07, 2017, 14:31:57
Pontosítanék: a csalást arra értettük, amikor valaki a kutyáját is beregisztrálja egy kis bónuszért.

...melyik cég nem profitorientált?...

Szerintem aki így tesz, az sem csal, csak profitorientált...  ;)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 07, 2017, 14:40:56
Szerintem aki így tesz, az sem csal, csak profitorientált...  ;)

Még ez sem lenne baj, csak utólag általában ezen személyek értetlenkednek meg jönnek a negatív véleményekkel. A negatív vélemény teljesen építőjellegű, s szükség van rá, de akkor ha van alapja.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 07, 2017, 14:39:39
Ez a korlátozás úgy gondolom, hogy egy eléggé globális dolog és nem feltétlenül csak a bet365-re vonatkozik.

Kijelenthetem: mi sem értünk egyet azzal, hogy valakit minimális tevékenység után lekorlátozzanak. Ha viszont érzik a "profi" szagot, akkor viszont teljes mértékben.

Nem a bet365re vonatkozott csak, tényleges piaci jelenség.

Mi az a "profi"? Egyetlen iroda sem határozta ezt még meg. Elég sokszor ütköztem már ebbe. Sok irodánál rá is kérdeztem, Ugyan már határozzák meg ki ez, vagy milyen jelenség, csak terelés volt. 

Idézetet írta: slices Dátum március 07, 2017, 14:54:05
Mi az a "profi"? Egyetlen iroda sem határozta ezt még meg. Elég sokszor ütköztem már ebbe. Sok irodánál rá is kérdeztem, Ugyan már határozzák meg ki ez, vagy milyen jelenség, csak terelés volt.

Lehetséges, hogy erre minden irodának külön elmélete van, hogy kire értik ezt, hogy hol a határ.

Idézetet írta: slices Dátum március 07, 2017, 14:54:05
Nem a bet365re vonatkozott csak, tényleges piaci jelenség.

Mi az a "profi"? Egyetlen iroda sem határozta ezt még meg. Elég sokszor ütköztem már ebbe. Sok irodánál rá is kérdeztem, Ugyan már határozzák meg ki ez, vagy milyen jelenség, csak terelés volt.

Azért szerintem sejtjük: ha valaki horvát meg azeri kettő szintű piacokon termeli a lóvét hosszútávon azt nem szeretik.. Ott könnyű információelőnybe kerülni velük szemben, akkora erőforrásaik pedig nincsenek, hogy a végletekig kielemezzenek egy felkészülési időszakot, átigazolási ablakot, edzői nyilatkozatokat (hogy épp szarni fogunk a kupára, mert a bajnokság fontosabb és fordítva), vagy sérültekről híreket. Az ilyen piacokon alaposan meg lehet verni őket, de muszáj benne hagyniuk a kínálatban a minél szélesebb fogadóbázis miatt.

Az tényleg fura, hogy a legtöbb iroda "szabadidős játékosokat" akar látni, de olyan szempontból megértem őket, hogy a nyereséges és ügyeskedő játékosok kiszűrése pénzügyi stabilitást is jelent, nem csak nekik, hanem a többi játékosnak is, akiknek kevésbé kell attól tartania, hogy "kifosztják" az irodát.

Ugyanakkor szerencsére van ellenpélda is, mert egy pinnacle vagy az exchange oldalak hajlandóak "profikkal" is szóba állni, igaz, náluk nem is a bónuszok dobálásáról szól a biznisz.