bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Azért legalább egy üzenetet küdhettek volna, hogy bocs de így jártál. Nem baj, keresünk másik irodát, van még miből válogatni :D

Biztos vagyok benne, hogy kontrollálják a gépedet.  ;D

Akkor mégis mi ez, szerinted, bakter? Nehogy már azt mondd hogy nincs netem :D

Ez nálam az élő, egy nagy szürke semmi. Elmehetnek a pícsba, piszok rabló banda  :bash:

Idézetet írta: Csenii Dátum november 29, 2018, 13:35:25
Akkor mégis mi ez, szerinted, bakter? Nehogy már azt mondd hogy nincs netem :D

És szerinted ezt ők teszik ellened, és nincs a háttérben valami technikai hiba? Mondjuk nálad (és nem az internethiányra gondolok).

Egyébként nekem tök mindegy, hogy hol fogadsz, csak kíváncsi vagyok.

Milyen hiba lenne? Minden más oldal bejön. Másnál meg működik rendesen a bet, csak nálam nem. Szerintem blokkolták az ip címem, vagy tudja a fene mit találtak ki.

Zenmate-val bejött egy pillanatra, de már az se működik. Piszok szemetek! Addig vagy jó amíg fizetsz, oszt befogod a pofád.

Idézetet írta: Csenii Dátum november 29, 2018, 13:39:05
Milyen hiba lenne? Minden más oldal bejön. Másnál meg működik rendesen a bet, csak nálam nem. Szerintem blokkolták az ip címem, vagy tudja a fene mit találtak ki.

Próbáld meg törölni a sütiket + net újraindítás + gép újraindítás.

Idézetet írta: Csenii Dátum november 29, 2018, 13:40:29
Zenmate-val bejött egy pillanatra, de már az se működik. Piszok szemetek! Addig vagy jó amíg fizetsz, oszt befogod a pofád.

Ne használj semmilyen programot (VPN és társai).

Kitörölhetem de nem ez a gond, mert mobilról se jön be. Nem tőlt be az oldal.

Nem használok alapból VPN-t, csak kiváncsi voltam miért nem érem el az oldalt. De szerintem ezért mert kilettem csukva egy szó nélkül. Még csak a bennmaradt pénzemet se tudom kivenni. Milyen eljárás ez, bakker?

Itt a háttérben nyilván mondhatsz bármit (rablók, alvilág, kedvezőtlen holdállás stb.), de továbbra is én azon a véleményen vagyok, hogy: technikai hiba és ezt neked kell orvosolnod.

De nem lehet az, 3 böngészőből próbáltam, még olyannal is ami most ment fel a gépemre, szűzen, süti, vírus semmi, mégse érem el. Még csak üzenetet se tudok nekik küldeni, mert az se tölt be, hogy megkérdezzem mi ez? Nem voltam tiszteletlen velük, csak rákérdeztem hogy lehetséges az, hogy vmit vesztesnek értékelnek ki amikor még javában tart a meccs. Érdekes, kedvenc irodám volt egy pár éve, de ez már nyomokban se hasonlít arra.  :-\

Amennyi pénzt otthagyott náluk az ember, szerintem nem ezt érdemli. Nem vmi fair eljárás így kiszórni vkit.

Jóember. Értsd már meg, hogy ha ők ki akarnak zárni, akkor megteszik, s erről még értesítést is küldenek. Ami képet küldtél az pedig azt mutatja, hogy itt valamiért egyszerűen nem tölti be az oldalt.

Egyébként ismerős a jelenség, VPN-nél szokott ez megjelenni. Azért is írtam, hogy tedd meg a fenti lépéseket.

Nekem is volt olyan, hogy jó sok ideig csak a keret töltött be, majd egy más IP-vel bejött minden. Sok mindentől függhet.