SPF Válogatott Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Válogatott Aréna

Mivel a tippes téma zárva van a nagyközönség elől, így ebben a témában lehet kommentálni azokat.

Az SPF Válogatott tagjai önkéntes munkát végeznek, így megkérem a többi kedves fórumtársat, hogy ennek tudatában kommentálja az eseményeket.

Ugyancsak ide írhatjátok a javaslataitokat a projekttel kapcsolatban.

Sok sikert kívánunk mindenkinek!

Már nagyon várom a tippeket, mostanában rám jár a rúd, remélem a 8-as válogatott jó tippekkel segít kijönni a gödörből.
;)

Idézetet írta: tonijani Dátum március 26, 2012, 20:05:03
Már nagyon várom a tippeket, mostanában rám jár a rúd, remélem a 8-as válogatott jó tippekkel segít kijönni a gödörből.
;)

Úgy legyen!  :beerchug:

Érdekes próbálkozás :) , remélem sikeres lesz a projekt és lehúzzuk a bukikat :)

A névsor önmagáért beszél, sok zöldet a válogatottnak és nekünk földi halandóknak :)

Már most is szépen jönnek.  Tegnap például Titti mester Radwanska tippje, Oakland meg Söprű
Kecskemét tippje is jött! Aki ezt Megjátszotta az kb. 4xes pénzt nyert !Sajnos én nem tettem, de mostmár jobban odafigyelek a "nagyok" szavára.Várjuk a hétvégét! :beerchug:

Az egésznek a lényegét nem lehet tudni?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 29, 2012, 09:05:10
Az egésznek a lényegét nem lehet tudni?

Egy a lényeg: Ferencváros BL cím;D

Viccet félre téve, a lényege az egésznek, hogy ezen válogatott tagok, tippekkel szolgálnak, mely által remélhetőleg sok sportfogadon segítenek.

Idézetet írta: Milan Dátum március 29, 2012, 09:24:05
Egy a lényeg: Ferencváros BL cím;D

Viccet félre téve, a lényege az egésznek, hogy ezen válogatott tagok, tippekkel szolgálnak, mely által remélhetőleg sok sportfogadon segítenek.

Fizetős tippekkel? vagy miért zárt a téma?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 29, 2012, 09:33:17
Fizetős tippekkel? vagy miért zárt a téma?

Nem. Soha nem volt fizetős tipp nálunk, s soha nem is lesz.

Azért zárt a téma, hogy a tippek ne vesztődjenek el a többi fórumtag hozzászólásai miatt.
Azért mert zárt, attól még láthatód, csak maximum nem szólhatsz hozzá.

A tippeket kommentálni ezért ebben a témában lehetséges.  ;)

"Elsődleges vizsgálatok alapján egy új fogadócsoport van kibontakozóban, az ország különböző területeiről adták fel ugyanazt a szelvényt, és rendszerint párszáz forintra százezres nagyságrendű összeget nyertek. Az illetékes szervek várják a további fejleményeket, a Szerencsejáték Zrt. nem kommentálta a dolgot."

Azt kívánom, hogy pár hét múlva az Aréna tagjai is így tetszelegjenek a Zöld Újság hasábjain, és sok-sok nyertes szelvényük/ szelvényünk legyen tippjeik által!  :ok:

A kezdeményezés kiváló, a megvalósítás jó, a kivitelezéstől nem tartok- Tényleg minden ADOTT!  ;)

Ui.: Köszönöm, hogy részese lehetek, azáltal, hogy itt vagyok!

Na valaki rakta a tippeket? Kivi vagyok i milyen kombit hozott ki ebből :)

Én mindenki tippjét megtoltam 2-es kötésben, ahogy beírták. (kivéve a Tittiét, mert azt ugye az éjszaka lejátszották).
Illetve tettem egy 14 meccses kombit is :)

Hajrá mindekinek!  :beerchug:

Én így raktam:

Kombi:
Fradi 1
Vidi 1X

Kombi:
Hamburg 2
Baki 2

Kombi:
Nanterre 1
Vienna 1

A city bűzlött nekem nem raktam


Nagy ötlet! ;D
Biztos csenni fogok egy-két tippet a nagyok tutijai közül, amit már most előre köszönök! :)
Sok-sok zöldet!  :great:

Ahogy mondani szokták, minden kezdet nehéz  :)
Geci PSV ahhoz képest, hogy a 9. percben már ment 1-0-ra, épphogy 2-0 lett a vége. Gondolkodtam, melyik holland 'nagyot' vegyem overbe, erre mind jött, csak a PSV nem.