Tipico.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Pár pozitív,és pár negatív hozzászólás után nem nagyon tudom eldönteni hogy befizessek-e.
Bár azt jó lenne tudni hogy a kombi fogadásban is érvényes a 2-es szorzó?

Úgy látszik már jó a neteller is.

■In the following countries the Tipico bonus is only valid for deposits made with Bank transfers, Credit cards, Neteller and Immediate transfer: Hungary.



Idézetet írta: patyi Dátum október 10, 2011, 16:29:30
Arra figyelj, hogy sokat ne nyerj mert azt nem szeretik... Betettem 100 eurót, 3 nap alatt megforgattam és ki akartam venni 500at. 1.5 hete levelezek velük, feltöltöttem az összes lehetséges dokumentumomat, most banki igazolást akartak a befizetésről, hát megkapták. Erre jön a válasz 3 nap múlva, hogy nagyon sajnálják de nem olvasható, küldjem el újra. Csatoltam egy print screent az igazolás egy részletéről, ez nekik nem olvasható...Nem az a gond hogy magyarul van, hanem hogy nem olvasható... Vagy csak húzzák minél tovább hátha szépen elbukom a pénzt...Büdös tetvek ezek...

Ez nem jó hír, bár lehet jobban jártál volna ha "csepegtetve" kéred ki a pénzt. Remélem mihamarabb megkapod; várjuk majd a fejleményeket!

Miután nem volt olvasható a dokumentum (ccc...) elmentem a bankba és kértem egy hóközi számlakivonatot(ami viszont tényleg elég szarul nézett ki, egy öreg ügyintézőhöz kerültem, aki akkor hallott róla először, hogy ilyet lehet és nem sikerült túl jól megoldania...). Ezután írtam nekik egy emailt, kicsit erélyesebben de még tűrtőztettem magam. Leírtam, hogy az előző dokumentum is olvasható volt, de elküldöm újra, meg elmentem a bankba és kértem pluszt. Ezután leírtam, hogy csatoltam vagy 7 dokumentumot, és egyenként részleteztem nekik melyik mit ábrázol. A végén odaírtam, hogy én mindent megpróbáltam de ez a maximum, mégiscsak Magyarországon élek... :D
Tegnap délután írtak, hogy elfogadták. Fél 6kor kifizettem moneybookersre (még nem fizettem be onnan de nem volt gond), ma fél 12kor megjött a pénz is. 284ért váltották az eurót, hát nem erőltették meg magukat... De a lényeg, hogy végülis ha nehezen is de kifizettek, a bónuszuk nagyon jó  és az ideiglenes hibák is eltűntek.
Összességében ajánlani tudom őket, de én azért visszatérek a jól bevált irodáimhoz!  ;)

Mielőtt regisztrálnék, kérlek segítsetek abban, hogy átutaláshoz milyen számlaszám van megadva az oldalon?

(így nem látom az adatokat)

Magyarországi vagy külföldi?

Köszi!

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2012, 14:40:50
Mielőtt regisztrálnék, kérlek segítsetek abban, hogy átutaláshoz milyen számlaszám van megadva az oldalon?

(így nem látom az adatokat)

Magyarországi vagy külföldi?

Köszi!

Egy máltai bankszámla van megadva
Azt írják még hogy  Sepa átutalással utalj  vagyis EU-n belüli eurós utalással

Idézetet írta: pukk Dátum február 27, 2012, 15:13:54
Egy máltai bankszámla van megadva
Azt írják még hogy  Sepa átutalással utalj  vagyis EU-n belüli eurós utalással


Köszi!!

Ezt úgy értelmezed, hogy csak a Sepán keresztül lehet?

Ahogy nézem, ennek az a feltétele, hogy a bankod tagja legyen a rendszernek, neked nem kell feltétlenül euró számlával rendelkezned.

"Jó hír", hogy mivel az Axa nem foglalkozik deviza számlákkal, náluk kizárható, hoyg el tudok indítani egy Sepa utalást.

http://www.sepahungary.hu/bemutatkozas/tagok.html

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2012, 15:43:39


Köszi!!

Ezt úgy értelmezed, hogy csak a Sepán keresztül lehet?

Ahogy nézem, ennek az a feltétele, hogy a bankod tagja legyen a rendszernek, neked nem kell feltétlenül euró számlával rendelkezned.

"Jó hír", hogy mivel az Axa nem foglalkozik deviza számlákkal, náluk kizárható, hoyg el tudok indítani egy Sepa utalást.

http://www.sepahungary.hu/bemutatkozas/tagok.html


Igen sepa átutalás lehet forintszámláról is az nem gond én is így utalok
De beleolvastam ennek az Axa-nak a bankszámla kondiciójába és ezt találtam:
A Bank a nála vezetett bankszámlák terhére külföldi pénznemben, illetve Magyarországon kívülre történő
utalásra megbízást nem fogad be és nem teljesít
Axa másképp mint mások  :(

Idézetet írta: pukk Dátum február 27, 2012, 16:29:52

Igen sepa átutalás lehet forintszámláról is az nem gond én is így utalok
De beleolvastam ennek az Axa-nak a bankszámla kondiciójába és ezt találtam:
A Bank a nála vezetett bankszámlák terhére külföldi pénznemben, illetve Magyarországon kívülre történő
utalásra megbízást nem fogad be és nem teljesít
Axa másképp mint mások  :(

Igen, ezzel tisztában vagyok, ezért reménykedtem, hogy esetleg a topico gyűjt akár egy magyarországi banknál is (ahol személyesen befizethetek) eurót.

Egyébként a Volksbank végzi a konverziót nekik, ha deviza beérkező tétel van vagy pl. mikor a moneybookershez érvényesítettem a számlámat és megterhelték kb. 1 euróval.


Azt hiszem, megkérdezem a Sepa listán található bankokat, hogy van-e lehetőség (vagy milyen költséggel jár), ha számlanyitás nélkül akarok rajtuk keresztül 100 eurót Máltára küldeni. 

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2012, 17:37:13
Igen, ezzel tisztában vagyok, ezért reménykedtem, hogy esetleg a topico gyűjt akár egy magyarországi banknál is (ahol személyesen befizethetek) eurót.

Egyébként a Volksbank végzi a konverziót nekik, ha deviza beérkező tétel van vagy pl. mikor a moneybookershez érvényesítettem a számlámat és megterhelték kb. 1 euróval.


Azt hiszem, megkérdezem a Sepa listán található bankokat, hogy van-e lehetőség (vagy milyen költséggel jár), ha számlanyitás nélkül akarok rajtuk keresztül 100 eurót Máltára küldeni. 
Lehet egyáltalán így utalni? Nálam egy utalás az bankszámláról bankszámlára megy.
Én úgy értelmeztem egyébként hogy csak amolyan "jótanácsként"  írta oda a tipico  ezt a sepás dolgot.
Mivel kicsit olcsóbb gyorsabb egyszerűbb így.kb 1500 fix díja van egy ilyen utalásnak.

Idézetet írta: pukk Dátum február 27, 2012, 19:32:34
Lehet egyáltalán így utalni? Nálam egy utalás az bankszámláról bankszámlára megy.
Én úgy értelmeztem egyébként hogy csak amolyan "jótanácsként"  írta oda a tipico  ezt a sepás dolgot.
Mivel kicsit olcsóbb gyorsabb egyszerűbb így.kb 1500 fix díja van egy ilyen utalásnak.

Azt hiszem, egy euró alapú Neteller lesz a megoldás.
Oda forintban is befizethetek az Erstén keresztül (utalással vagy személyesen, mindegy), csak utána ugye állom a konverzió 2,5%-os díját illetve természetesen bukok valamennyit az árfolyamon.
100 euró - 30 000 ft esetén ez 1000 - 1500 ft-os költség lesz, de legalább lesz egy euró alapú pénztárcám is a forint moneybookers mellé.


A legújabb ötletem, hogy az euró Neteller számlámat a forint Moneybookers-hez tartozó, euró alapú kártyámmal fogom feltölteni.
Biztosan ez a leggyorsabb módszer a két számla közötti pénzmozgatásra, hisz azonnal lezajlik a tranzakció. (hacsak nincs valami kizáró ok, ami elkerülte a figyelmemet)

Elvileg debit kártyánál nem von költséget a Neteller, a Moneybookersnél pedig ez kártyás fizetésnek számítana, ami szintén ingyenes, így maradna a konverzió 1,99%-os költsége illetve a váltásból fakadó veszteség.

Várok még egy kiutalást, aztán a gyakorlatban is teszteljük a módszert és a tipicot is.

Van olyan magyarbankkártya is ahol százalékot adnak minden tranzakció után ,
Pl. lehetni egy ilyen csiki-csuki befizetés irodába ,aztán ki Skrillre  :beerchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 07, 2012, 16:01:58
Van olyan magyarbankkártya is ahol százalékot adnak minden tranzakció után ,
Pl. lehetni egy ilyen csiki-csuki befizetés irodába ,aztán ki Skrillre  :beerchug:

Nem tudom, hogy működik-e a gyakorlatban, de olyan linkről nyitottam a Neteller számlát, ahol állítólag az első "játékterem" felé indított tranzakció után kapok 10%, maximum 10 euró visszatérítést a számlámra...
Ezt a tipico-s 100 euró befizetéssel pont ki is tudnám használni...
Pár napon belül kiderül, hogy igaz-e.

(miközben  töltött be a regisztrációs oldal, pár mp-ig látható volt egy 30%, max. 30 eurós ajánlat is, talán az egy előző verzió lehetett...)

Több irodánál a kártyás befizetésnél is van díj, ezt azért a csiki-csuki előtt ellenőrizd!  :)

Sziasztok,

azt tudjátok, hogy a 2,00-es oddsot kombiként elfogadják-e?

üdv.
Mister