A tippmixről

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megelégedéssel tapasztaljuk a nyereményszorzók versenyképessé válását.
Ám az is nagy segítség lenne a játékhoz, ha az új fordulót nem éjjel tennék föl az internetre a fogadásszervezők, hanem - legalább vasárnap - jóval előbb. A képújságról való játékot ugyanis csak rutinos rejtvényfejtőknek és memóriabűvészeknek merném ajánlani, de az is csak későestétől lehetséges vasárnap és szerdán.
Tömören: kérés a fogadásszervezőkhöz! Legyen fenn a honlapon az új kínálat már délután - legalább vasárnap!

Tippmixen elég érdekes ezek az új odds-ok!   :D Régebben nem voltak ilyenek, hogy 1,32 1,23 1,17 1,22 2,34 1,34 1,52 stb...stb...eddig kerek oddsok voltak!

Szerintem új bukmékerek vannak!!

Már csak az kellene, hogy eltűnjenek a "kötések" és akkor már én is raknék tippmixet!! ;)

nincsenek új bukik, egész egyszerűen törölték a 20%os szja-t amit az államnak kellett adni a bevételből.aztmondják ez a tippmix már fleveheti a versenyt a netes irodákkal, ami magunk közt szólva elég naiv várakozás... Azt irják még hogy lesz az szrtnek valami új buknéker alapú játéka amit a neten lehet majd csak játszani, húdeizgi... :2funny:

Idézetet írta: ryeb Dátum január 06, 2008, 15:01:22
nincsenek új bukik, egész egyszerűen törölték a 20%os szja-t amit az államnak kellett adni a bevételből.aztmondják ez a tippmix már fleveheti a versenyt a netes irodákkal, ami magunk közt szólva elég naiv várakozás... Azt irják még hogy lesz az szrtnek valami új buknéker alapú játéka amit a neten lehet majd csak játszani, húdeizgi... :2funny:

;D ;D ;D ;D ;D

Jó vicc.... :2funny:

Hát meg kéne tippmixbe naponta 500-600 fogadás kinálat és nem csak meccsek ha egy meccsre 20 fogadás pl.... Csak nem akarják h nyerjünk ;D

Változni fog a magyar tippmix.A petőfi rádióban még tavaly nyilatkozott valaki a szerencsjáték rt-től.Azt mondta hogy változni fog mert fel akarják venni a versenyt a szlovák és az internetes fogadóiródákkal.
Én azt hittem hogy ez az a változás ami most van.De a Lottozóban azt mondta a hölgyike, hogy nekik is annyit mondtak hogy változni fog, de azt nem tudja hogy mikor és mi változik.

Egyébként ha nem akarják elveszteni a magyar fogadokat akkor változtatniuk kell.

egy nike színvonallal megelégednénk azt hiszem, de nagyon kétlem h olyat kapunk

Sziasztok!
Úgy tudom 600 fogadási lehetőség lesz, heti kinálat. Az adó törvény modosításával valamelyest növekszenek az odszok is, de szerintem akkor sem nagyon lesz verseny képes. De majd meg látjuk.  ???

Kb mikorra várható ez a változás?

Ha jól tudom június környéke.

Hát hogyha megmaradnak a kötéstiltások, akkor marad az internetes fogadás.

Szeritetek a sportfogadásból hosszú távon lehet jelentős profitot termelni???Tovább megyek,meg lehet ebből élni??
Én eddig csak a pókerrel foglalkoztam komolyabban,de most szeretnék ráálni erre is........