OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az én voksom még kora délután a 30. sorszámmal került be!  ;)   Hajrá!  :beerchug:


95  ;)
Mennyivel lehet nyerni? Szervezhetek neked néhány szavazatot, ha van sanszod! Kiadom az embereknek a cégnél a szavazást - feladatként  :D
Meg elővetetem az összes laptopot is...

2 szavazat leadva.

Még egy sertészsírral bekent disznósajtot tepertőkkel megtűzdelve felakaszthattál volna.  :D
Sok sikert!  :great:

ment a 100.szavazat is   :)


A 130. is megvolt...

en is szavaztam meg a huszonvalahanyadikkent.

Fiúk!

Nagyon köszönöm a szavazatokat, szuperek vagytok!  :great:

Jelenleg 7-ik helyezett a fotó 136 ponttal, az első helyezett 421 ponttal vezet. Kb. 18 óra alatt jött össze ennyi szavazat, ami nem rossz, köszönhetően nektek is!  :beerchug:

Azért keresem még a lehetőségeket, hogy hogyan lehetne még több szavazatot begyűjteni, küzdünk az első helyért!  ;)

Szumos felajánlását nagyon szívesen veszem, elkél a pont! Előre is köszönöm!  :)

És mégegyszer mindenkinek, hogy szavazott!  :beerchug:


U.i.: jelenleg hatszoros pénzt fizetnek a fogadóirodák a fotónk végső győzelmére....  >:(  ;D

Levisszük még ma azt az odds-t 1,50 alá  ;)
Megpróbálok még én is egy pár szavazatot szerezni a lányodnak csacsa

Keressetek rá a csacsa naplójára is és az ott lévő linken is szavazzatok!!! Nekem engedte, pedig már szavaztam itt is. Így landolt a 138. szavazat.

Idézetet írta: misk@ Dátum november 13, 2009, 06:48:53
Levisszük még ma azt az odds-t 1,50 alá  ;)
Megpróbálok még én is egy pár szavazatot szerezni a lányodnak csacsa

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 13, 2009, 07:31:06
Keressetek rá a csacsa naplójára is és az ott lévő linken is szavazzatok!!! Nekem engedte, pedig már szavaztam itt is. Így landolt a 138. szavazat.

;D  Köszi, köszi!  ;)

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 13, 2009, 07:31:06
Keressetek rá a csacsa naplójára is és az ott lévő linken is szavazzatok!!! Nekem engedte, pedig már szavaztam itt is. Így landolt a 138. szavazat.

Meg a 145. is. Tegnap pedig a 15. Köszi Várda az ötletet!  :ok:

Csacsa ötletét lehet hogy jövőre én is alkalmazni fogom  ;) Párommal februárra várjuk kislányunkat.  :cya:

Nekem meg dinamikus az IP-m vagy mi a tök, szóval most nyomtam a harmadikat ;D

Idézetet írta: benson Dátum november 13, 2009, 08:21:14
Idézetet írta: Várda64 Dátum november 13, 2009, 07:31:06
Keressetek rá a csacsa naplójára is és az ott lévő linken is szavazzatok!!! Nekem engedte, pedig már szavaztam itt is. Így landolt a 138. szavazat.

Meg a 145. is. Tegnap pedig a 15. Köszi Várda az ötletet!  :ok:

Csacsa ötletét lehet hogy jövőre én is alkalmazni fogom  ;) Párommal februárra várjuk kislányunkat.  :cya:

Benson, támogatom az ötletet, a kolbászt én intézem....  ;D