Infós tippek by hillandkimi

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#795 június 05, 2021, 19:49:30, hillandkimi
Sör, virsli, whiskey meccs:

Wales vs. Albánia

Tipp: HT/FT: ---X/1---

Odds: 4,00

Office:bet365

Matthis De Ligt ágyéksérülést szenvedett. További vizsgálatok szükségesek, hogy megtudják mennyire komoly a sérülése.

Az EB-s csapatok adatai:

Xg: Várható gólok száma
Xga: Várható kapott gólok száma


A csoport


Törökország:
Xg:1,40
Xga:1,24

Olaszország
Xg:1,97
Xga:0,67

Wales
Xg: 1,01
Xga:0,98

Svájc:
Xg:1,50
Xga:1,02

B csoport

Dánia:
Xg:1,51
Xga:0,78

Finnország
Xg:0,68
Xga:1,65

Belgium:
Xg: 1,06
Xga: 0,82

Oroszország:
Xg:1,32
Xga: 0,83

C csoport

Anglia:
Xg:1,85
Xga:0,43

Horvátország
Xg:1,34
Xga:0,90

Ausztria
Xg:1,54
Xga:0,74

Észak-Macedónia:
Xg:1,30
Xga:0,91

D csoport


Hollandia:
Xg:2,27
Xga:0,71

Ukrajna:
Xg: 1,30
Xga: 1,31

Skócia:
Xg:1,27
Xga: 1,07

Csehország:
Xg: 1,67
Xga: 0,87

E csoport


Lengyelország
Xg:1,27
Xga:1,10

Szlovákia:
Xg:0,97
Xga: 1,18

Spanyolország:
Xg:1,68
Xga:0,46

Svédország:
Xg:1,17
Xga:1,01

F csoport

Magyarország:
Xg:1,18
Xga:0,89

Portugália:
Xg:1,96
Xga:0,82

Németország:
Xg:1,69
Xga:0,92

Franciaország:
Xg:1,44
Xga:0,81

"De Bruynét mégis meg kellett műteni, de hétfőn már csatlakozhat a belga kerethez
Az előzetes hírekkel ellentétben mégis meg kellett műteni a Manchester Cityben futballozó Kevin de Bruynét, aki a Chelsea elleni Bajnokok Ligája-döntőben szenvedett orr- és szemüregcsonttörést.
De Bruynét mégis meg kellett műteni, de hétfőn már csatlakozhat a belga kerethez


A Man. City támadó középpályása korábban maga üzent a szurkolóknak állapotával kapcsolatban, ám a hivatalos diagnózis megállapítása után egyből nem volt szó orvosi beavatkozásról, csupán arról, hogy De Bruynének pihennie kell. Most mégis megműtötték, és stabilizálták az eltört részeket, így könnyen lehet, hogy a belga válogatott alapembere maszk nélkül vehet részt az Eb-n...

...Amennyiben játszhat, mert Roberto Martínez szövetségi kapitány szerint egyáltalán nem száz százalék, hogy a kerethez hétfőn csatlakozó játékos bevethető lesz a tornán, az oroszok elleni, első csoportmeccsen való részvétele pedig ebből adódóan erősen kérdéses. De Bruyne a Chelsea elleni találkozó 57. percében sérült meg, miután ütközött Rüdigerrel."

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 05, 2021, 19:00:04
Az EB-s csapatok adatai:

Xg: Várható gólok száma
Xga: Várható kapott gólok száma


Ezek milyen statisztikából vagy miből származnak? ???

Nem készpénz, mivel mindegyik válogatott más csoportból és divízióból jön. Viszont, jó támpont, pl lesz a dán vs finn. A meccsnél jobban a várható kapott gólokat érdemes figyelni. A számok alapján a dán védelem jobb-- ebből adódóan a meccs kimenetele 1:0, 2:0, vagy a durvább verzió 2:1. Az Xg adatokhoz még kellenek a válogatott analízisek. Ki, mit játszik, taktika, felállás.... Pl írtam a magyar csapatról, de Wales-t és Olaszországot is java részt bemutattam. Persze ez csak előzetes--- Lehet egy tizi, kiállítás, vagy amitől félek, hogy a nagyok fásultak, fáradtak lesznek és akkor ez az eszme futtatásom megy is a picsába..

Mind a 24 nemzetet átnéztem, mindegyikről kiírtam magamnak a fontos tudnivalókat. Egyébként ezt a podcast-et ajánlom mindenki figyelmébe:
https://www.youtube.com/watch?v=1aIRCMjzfN8

4 részes, az összes válogatottról szó van. Vannak benne hasznos dolgok.


EURÓPA
Euro 11.06.2021 21:00

Törökország vs. Olaszország


Pénteken végre elindul az EB a török vs olasz meccsel. Papíron a törökök a pályaválasztók, de a mérkőzés Olaszországban lesz, szóval az Azzurri lesz otthon.
Pár napja mindkét csapatról részletesen írtam, így csak itt a tippemről írok pár gondolatot. Mindent összevetve a törökök kapus poszton tűnnek nagyon gyengének és ha az olaszokat engedik lövöldözni, akkor hamar bajba kerülhetnek. A felkészüléseket nézve az olaszok nagyon rendben vannak, míg a török válogatott hamar lerendezte a barátságos találkozóit. Ennél a meccsnél érzem azt, hogy "over" esélyes. Ebből adódóan a tippjeim:

Olaszország 1,5 gól felett
Odds: 1,83

Olaszország -1.0 HC
Odds: 2,00





EURÓPA: Euro - 1. forduló

Dánia vs. Finnország

A finnek felkészülése nem sikerült valami fényesre, de szerintem az EB-n már egy másik mentalitású finn válogatott szerepelhet. Átnézve a finn keretet és a válogatott játékstílusát, azt szűrtem le, hogy a dánok elszöszölhetnek egy darabig, mire esetleg betudják gyűrni a győztes gólt. Eléggé zártan védekeznek a finnek, nehéz őket feltörni. Kevés gólos meccsnek néz ki.

Tipp: X/1 (Félidő/Vége)
Odds: 3,75


#804 június 06, 2021, 20:32:41, hillandkimi
Barátságos mérkőzés:

Hollandia vs. Grúzia


A hollandok szarban lehetnek, ha De Ligt sérülése súlyos lesz.. Kapus poszton és a védelemben óriási gondokat érzek. Ma újra pályán lesznek, de nem várok nagy tömést tőlük, sőt szerintem a grúzok odapörkölhetnek nekik.

Tipp: Grúzia: Gólok száma, páratlan

Odds: 2,63


A SPANYOL AS ARRÓL ÍR, HOGY A PORTUGÁL CSAPAT 12 NAPRA KARANTÉNBA KERÜL, EZT A HELYI ÉS AZ EURÓPAI SZÖVETSÉG SEM ERŐSÍTETTE MEG. EZ HATÁSSAL LEHET A MAGYARORSZÁG ÉS A NÉMETORSZÁG ELLENI MÉRKŐZÉSRE IS – ÍRJA AZ AS-RE HIVATKOZVA A BILD.


Holnap a litvánok ellen a spanyol u21 fog játszani

#809 június 08, 2021, 16:43:00, hillandkimi
Foglalkozzunk kicsit focival is

Kína vs Fülöp-szigetek

Az odavágó 0:0 lett, körülbelül 43 kínai kapura lövés ellenére. Ma reményeim szerint nem bundáznak a sárgák.

Tipp: -4.0 HC Kína

Odds: 6.50

Office:bet365

-