Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


A Sportingbetnél gond nélkül tudtam kártyáról befizetni, itt nem enged. A cseten azt írták, hogy tudnak a problémáról, majd email-ben értesítenek, hogy mire jutottak. Ezek után azt hiszem zárolom a számlám és nem töltök fel. Választok egy másik irodát.

Nekem is "technikai probléma" miatt késik a kifizetés. Az a baj a "technikai problémával" hogy a bwin-nél is ez volt amikor egyszer csak kérdezés nélkül átraktak ide...
Fostalicska egy oldal ez, a kezelhetősége és a választéka is sokkal szarabb mint a bwinen volt. Magamtól biztos nem jöttem volna ide. A hab a tortán pedig, hogy 2-3 nap után lekorlátozták a fogadási limitet olyan nevetséges összegre, hogy így nem sok értelme fogadást tenni...  Bónusz, hogy ennek ellenére ma prémium klub tag lettem :) Ki érti ezt????

Ezek alapján senkinek nem javaslom ezt a helyet.

Srill-re ma van kifizetés, csak bankra nem utalnak?

Sziasztok!
technikai okok miatt nem fizetnek ki engem sem, kifizetési lehetőségeknél pedig nincsen skrill most ilyenkor mit lehet csinálni? elképzelhető hogy behúzták a pénzemet?

Én is megkaptam a technikai problémás üzenetet.. Menjenek a sunyiba!

Idézetet írta: thunderbull Dátum szeptember 17, 2018, 17:17:39
Sziasztok!
technikai okok miatt nem fizetnek ki engem sem, kifizetési lehetőségeknél pedig nincsen skrill most ilyenkor mit lehet csinálni? elképzelhető hogy behúzták a pénzemet?

Pár hozzászólást olvass vissza, Salvio írta, hogy ha befizetsz skrillről, akkor utána megjelenik a skrill, mint kifizetési opció.

Idézetet írta: Schleck Dátum szeptember 17, 2018, 17:29:26
Én is megkaptam a technikai problémás üzenetet.. Menjenek a sunyiba!
Itt szerintem egyértelmű likviditási gondok vannak.Aki eddig befizetett ide mindenki max a nyeremény miatt tette,nem gyűlik a perselyükbe a pénz...

Rosszindulatú megközelítéssel: most azért kínálnak befizetési bónuszt, hátha lesz pénz a kifizetésekre  :)
, egy fokkal jóindulatúbban szemlélve,  ha a függőben lévő kifizetéseket gyorsan teljesítenék, akkor ugyanazt a pénzt fizetnék be a játékosok a bónuszért.


Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 17, 2018, 17:35:17

Itt szerintem egyértelmű likviditási gondok vannak.Aki eddig befizetett ide mindenki max a nyeremény miatt tette,nem gyűlik a perselyükbe a pénz...

Remélhetőleg csak a forint számlájukat érinti a likviditási probléma, ami valahol érthető is, hisz akik korábban skrillel vagy egyéb módon fizettek be, azok szintén csak utalásos kifizetést kérhettek alapból és most biztos sokan meg is tették.

Azt tényleg csak halkan jegyzem meg, hogy a canbet is a bedőlése előtt technika hibákra hivatkozott, mikor reklamáltál az egyre nyúló kifizetési idők miatt.
De ilyen nincs, ha van pénz a számládon és van működő nyilvántartásod, akkor tudsz fizetni, hisz a technikai hátteret a bankok meg a netes pénztárcák biztosítják.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 17, 2018, 17:33:36
Pár hozzászólást olvass vissza, Salvio írta, hogy ha befizetsz skrillről, akkor utána megjelenik a skrill, mint kifizetési opció.

köszi, csak az a gond hogy én nem tudom törölni a kifizetésemet mert azt irja hogy nincs jelenleg igényelt kifizetésem, irtam nekik chat-en azt mondták hogy MEGPRÓBÁLJA töröltetni a kifizetésemet ami 1 napot vesz igénybe... már azon se lepődnék meg ha elúszna a bentlévő pénzem ami azért nem kevés...

Most szembesültek azzal, hogy a mutyis bankok dobálják vissza a pénzt..
:bash: :bash:

Minek bohóckodtok itt?
Én már csak kaszinófogadásokat tehetek itt, olyan sokat nyertem, be is zárattam a számlám. ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 17, 2018, 18:49:37
Most szembesültek azzal, hogy a mutyis bankok dobálják vissza a pénzt..
:bash: :bash:

...Amit a sportingbet-bwinnek tudnia kéne, ennek ellenére ez volt az egyetlen kifizetési opció indulásnál.
Mondjuk az otp írt jóvá nekem a napokban banki átutalást, amely fogadóirodától érkezett, így arra gondoltam, hogy hátha már általánosan működik.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 17, 2018, 18:49:37
Most szembesültek azzal, hogy a mutyis bankok dobálják vissza a pénzt..
:bash: :bash:
Ez olyan új, hogy egyik magyar feketelistán sem szerepelhet egyik számlaszámuk sem. Szóval a gond nem biztos nem azzal van. Likviditási gond sokkal valószinűbb, főleg, hogy ide majdnem mindenkit "migráltak", kivéve a pénzt, ami az anyavállalatnál maradt.

A bwin és a gamebookers egy magyar bankon illetve egy közvetítő cégen keresztül teljesítette pár órán belül a kiutalási kérelmeket forintban, a sportingbull utalásos forint befizetéshez viszont egy német bank számlaszámát kínálja fel.

A sportfogadas.org kapcsolata is megszakadt a bwin-sportingbet csoporttal?
Nem csak az ügyfélszolgálatot, hanem a kapcsolattartókat is "kitakarították"?

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 17, 2018, 22:40:49
A bwin és a gamebookers egy magyar bankon illetve egy közvetítő cégen keresztül teljesítette pár órán belül a kiutalási kérelmeket forintban, a sportingbull utalásos forint befizetéshez viszont egy német bank számlaszámát kínálja fel.

A sportfogadas.org kapcsolata is megszakadt a bwin-sportingbet csoporttal?
Nem csak az ügyfélszolgálatot, hanem a kapcsolattartókat is "kitakarították"?

Nem tudjuk, hogy mi van a háttérben. Egyelőre még mi is érdeklődünk.

Így tettünk akkor is amikor megszüntették a regisztrációt Magyarországról, de a mostani eset után nyilvánvaló, hogy nem igazán adnak ki infókat.

Valami kérés/kérdés tőlük? Szívesen átküldjük, s reméljük, hogy megválaszolják.