Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum október 12, 2020, 23:34:48
Mennyi lett?

A férfi döntőt eltaláltam.73 euro-t kaptam.130 felett voltak a találatot elérő versenyzők.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 13, 2020, 15:04:02
A French Open tenisz tippjáték főnyereményét most sajnos senki sem nyerte meg, mivel a női döntőnek, nagyon váratlan eredményei születtek. De az ezt megelőző tippjátékunknak (US Open) 19 nyertese volt és mindegyikük 2632 EUR-t nyert.

Bizonyos dolgokat jobb, ha nem tud meg az ember, mert akkor kevésbé fáj.

Thiem 3-1-es győzelme Zverev ellen volt az egyik tippem, és a döntőben végül 3-2-re nyert az osztrák.

1 hét mire kifizetnek
Hétfő este 8 körül kértem kifizetést
24 óra még elindítják onnantól meg 3-5 nap.
1 hét múlva hétfőn kaptam meg.
Komolyan a 21.században csak ennyire telik?

Sportingbullon mi ez a faszság h csak úgy tudok bejelentkezni, h előtte nem vagyok robot, + két oldal kép közül ki kell választani h melyik képen van kamion meg busz?  :o :o

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 12, 2020, 17:39:18
Sportingbullon mi ez a faszság h csak úgy tudok bejelentkezni, h előtte nem vagyok robot, + két oldal kép közül ki kell választani h melyik képen van kamion meg busz?  :o :o
Nekem mindig repülőgépek vannak ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 12, 2020, 17:39:18
Sportingbullon mi ez a faszság h csak úgy tudok bejelentkezni, h előtte nem vagyok robot, + két oldal kép közül ki kell választani h melyik képen van kamion meg busz?  :o :o

Robot elleni hitelesítő procedúra. :)

Vajon mi indokolja azt hogy már több mint egy éve nem lehet regisztrálni az oldalra?

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 12, 2020, 17:39:18
Sportingbullon mi ez a faszság h csak úgy tudok bejelentkezni, h előtte nem vagyok robot, + két oldal kép közül ki kell választani h melyik képen van kamion meg busz?  :o :o

Nekem nincs semmi ilyesmi.

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 12, 2020, 17:39:18
Sportingbullon mi ez a faszság h csak úgy tudok bejelentkezni, h előtte nem vagyok robot, + két oldal kép közül ki kell választani h melyik képen van kamion meg busz?  :o :o

Nálam motorbuszok vannak, mint laptopon, mind a mobilos alkalmazásban.

mondjuk elég idegesítő, mikor sietnél és ez jön be, napi 2x minimum




Elindult a kaszino challenge utan a sportfogadas kihivas is.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 27, 2020, 13:25:26
Elindult a kaszino challenge utan a sportfogadas kihivas is.

Köszi, teljesen lemaradtam róla. Már azt hittem egyébként, hogy fel is hagytak vele.

Egy jó tanulság a fogadós challenge játékban játszóknak: vasárnap megtettem a saints győzelmét, de mivel 10kor kezdődött a meccs, és csak hétfőn ért véget, ez a nagylelkű oldal egyik napra sem számolta el a fogadást...

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 01, 2020, 15:27:50
Egy jó tanulság a fogadós challenge játékban játszóknak: vasárnap megtettem a saints győzelmét, de mivel 10kor kezdődött a meccs, és csak hétfőn ért véget, ez a nagylelkű oldal egyik napra sem számolta el a fogadást...
Egy ideje már így van.
Régebben lehetett több napra előre is fogadni, de már az előző játékban sem számította be az ilyen fogadást.

Sziasztok!Van bàrkinek e-mail címe a felügyeleti szervükhoz?Leràntottak egy 6 szàmjegyü összeggel ami nem 1 es és még csak nem is 2 essel kezdödik.Ezt nem szeretném annyiban hagyni.Jelenleg levelezek velük,de ha nem oldjàk meg szeretnék nekik irni,és bàr kicsit hoszù lesz a story mert van lementett chat beszélgetés és 2 bizonyitò fotò ide is beteszem majd ha nem sikerül velük dülöre jutni hogy màs ne jàrjon így..