Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 17:43:51
Én úgy tudom,hogy minden az amiért pénzt kapsz és nem élvezed... :cya:

Nem. Te munkának akarod nevezni, mert akkor úgy tűnik te vagy az áldozat. Munka maximum akkor lenne a kaszinó streamer lennél. Egy promociót kihasználni nem munka.

A munka definiciója: Munkának nevezzük az ember (és/vagy gép) által energia (erőfeszítés) kifejtése révén HASZNOS, rendszerint ellenszolgáltatásért elvégzett különböző tartalmú tevékenységeket.
Semmilyen hasznot nem generáltál senkinek azzal hogy nyomogattad a pörgetés gombot egy ingyenes promóban.

Eleve egy nyilvanvaló hibát kihasználni szabályellenes, és ez nyilván az volt. Ezt a pontot akár a bet365 termsében is megtalálhatod. Ha ott egy felcserélt oddsot fogadsz azt is el fogják venni és ha sokszor csinálod simán ki is tiltanak vagy lekorlátoznak.




Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 17:51:14
Nem. Te munkának akarod nevezni, mert akkor úgy tűnik te vagy az áldozat. Munka maximum akkor lenne a kaszinó streamer lennél. Egy promociót kihasználni nem munka.

A munka definiciója: Munkának nevezzük az ember (és/vagy gép) által energia (erőfeszítés) kifejtése révén HASZNOS, rendszerint ellenszolgáltatásért elvégzett különböző tartalmú tevékenységeket.
Semmilyen hasznot nem generáltál senkinek azzal hogy nyomogattad a pörgetés gombot egy ingyenes promóban.

Eleve egy nyilvanvaló hibát kihasználni szabályellenes, és ez nyilván az volt. Ezt a pontot akár a bet365 termsében is megtalálhatod. Ha ott egy felcserélt oddsot fogadsz azt is el fogják venni és ha sokszor csinálod simán ki is tiltanak vagy lekorlátoznak.
Szuper..leirnád a technikai hiba definicióját is???Csak mert manuálisan irják ezeket jóvá és érdekelne ez mitől technikai hiba nekik

Semmid sem volt, mert eleve nem is járt. Egyszerűen egy emberi hiba miatt kaphattad meg. A 100k eurókat megforgató streamerek sem kapnak 1000eurónyi freespinst, akkor miért hiszed hogy neked ez járt volna..?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 17:39:21

Egyáltalán nem reális 50ks kárpótlás, hiszen soha semmilyen szándék nem volt arra hogy 6000 pörgetést kapjon. Egyszerűen valaki hibázott.
Egyébként a kérdés, az emailben mi áll? Általában küldenek emailt is az akcióról. Nekem múltkor az emailben a korrekt akció szerepelt, viszont a belső üzenetben már a rossz és a rossz freebetet is írták jóvá.

Az összeg képezheti vita tárgyát. T&C szerint semmi nem járna, ők 1500-at adnának, én képzeletbeli pénzügyi osztályvezetőként többet. Teljesen szubjektív.

Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 17:52:54
Szuper..leirnád a technikai hiba definicióját is???Csak mert manuálisan irják ezeket jóvá és érdekelne ez mitől technikai hiba nekik

Óriásit tévedsz ha azt hiszed ezeket manuálisan írják jóvá.. :DD Szerinted amikor régebben az unibeten volt freespins akkor azt manulisan adtak hozzá minden felhasználó számlájához? Tobb 10k vagy 100k emberhez manuálisan? Ne már.

Valamilyen válogatási elv szerint kiválasztják az adatbázis egy részét és ők kapnak 5 pörgetést, egy másik része kap 10et..Nincs kapacitás egy irodának sem hogy manuálisa adjanak hozzá pörgetéseket.

Igazàbòl teljesen mindegy vitatkozhatunk ezen azon nekem ugy kompletten az iroda hozààllàsa nem tetszett.Az hogy bàrmilyen bònuszt csak úgy indoklàs nélkül elvehessenek..hàt...mindenhol le van irva hogy visszavonhatjàk,de a beszélgetésben ennél meredekebben irtàk talàn úgy ha jòl emlékszem hogy ha nem ugy történik valami a bònusszal ahogy ök tervezték,ebben simàn az is benne van ha irdatlan nagy összeget nyersz simàn törölhetik...

Teljesen más lenne a szitu ha kaptál volna 20 pörgetést és abból nyersz 90kt és azt elveszik. Akkor igazad lenne.

De értsd meg, 6000pögetés irreális, csak egy hiba eredménye lehet, így nem jár, ebből adódik hogy semmilyen nyereményre és pénzösszegre nem vagy jogosult egy olyan bónuszból amit meg sem szabadott volna kapnod.

Az hogy a termsben benne van hogy bármit indoklás nélkül elvehetnek az pont ezek miatt van. Te nem védenéd be magad hasonló szituban? Jelentkezzen itt valaki, akinek valaha elvettek volna indoklás nélkül olyan bónuszt ami járt..Eleve egy korrekt iroda, mert pl a befizetési bónuszok járnak ewalletre, és ha még aznap kikéred a pénzt, másnap akkor is megkapod a bónuszt.
Függetlenül attól hogy kerültünk hozzájuk, szerintem igencsak korrekt banda.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 18:09:12
Teljesen más lenne a szitu ha kaptál volna 20 pörgetést és abból nyersz 90kt és azt elveszik. Akkor igazad lenne.

De értsd meg, 6000pögetés irreális, csak egy hiba eredménye lehet, így nem jár, ebből adódik hogy semmilyen nyereményre és pénzösszegre nem vagy jogosult egy olyan bónuszból amit meg sem szabadott volna kapnod.

Az hogy a termsben benne van hogy bármit indoklás nélkül elvehetnek az pont ezek miatt van. Te nem védenéd be magad hasonló szituban? Jelentkezzen itt valaki, akinek valaha elvettek volna indoklás nélkül olyan bónuszt ami járt..Eleve egy korrekt iroda, mert pl a befizetési bónuszok járnak ewalletre, és ha még aznap kikéred a pénzt, másnap akkor is megkapod a bónuszt.
Függetlenül attól hogy kerültünk hozzájuk, szerintem igencsak korrekt banda.
Rendben,én ezt másképp látom,és úgy gondolom hogy mint fogadó megvan a jogom hozzá hogy ezt felsőbb irányba tereljem.Majd eldöntik azok akiknek kell hogy mennyire volt korrekt az iroda ezen eljárása beleértve a kompenzációt is.Kivánom soha ne legyél ilyen helyzetben,de ha mégis egyszer majd leszel akkor és csakis akkor fogod megérteni hogy ezzel mi volt nálam az igazi probléma....

En ertem mi a problemad. Te nem erted meg hogy NEM JART semmilyen 6000porgetes, hibaztak. Mint mondtam, korabban is elofordult naluk hogy hasonlo modon hibaztak 600ft freebet helyett 6ftosat irtak jova. Ugyanaz a hiba csak itt a valodi helyett kevesebbet adtak elsore, neked meg tobbet mint ami jarna.. Ugyanaz lett a megoldas. Jelezve lett a problema es toroltek a rosszat es jovairtak a jot.

Nyugodtan fordulj akihez akarsz, ha ennyire idomilliomos vagy. De teljesen eselytelen vagy. En csak idot es energiat akarok neked sporolni, de ha harcolni akarsz csak rajta.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 18:35:30
En ertem mi a problemad. Te nem erted meg hogy NEM JART semmilyen 6000porgetes, hibaztak. Mint mondtam, korabban is elofordult naluk hogy hasonlo modon hibaztak 600ft freebet helyett 6ftosat irtak jova. Ugyanaz a hiba csak itt a valodi helyett kevesebbet adtak elsore, neked meg tobbet mint ami jarna.. Ugyanaz lett a megoldas. Jelezve lett a problema es toroltek a rosszat es jovairtak a jot.

Nyugodtan fordulj akihez akarsz, ha ennyire idomilliomos vagy. De teljesen eselytelen vagy. En csak idot es energiat akarok neked sporolni, de ha harcolni akarsz csak rajta.
Én értem amit mondasz de onnantól hogy már 1600 at felhasználtam a pörgetésből,szerintem másképp kellett volna eljárni.Egyszer kaptam 1000 ingyen pörgetést amivel semmi probléma nem volt,ezek után mégis honnan kellett volna tudjam hogy ez nem egy karácsonyi ajándék részükről....Gondolhatod ha tudom h valami gáz van nem állok neki hajnalban 4 órán keresztül pörgetni...És innentől kezdve igenis nekik is legyen kellemetlen ne csak nekem...Egy e-mailre válaszolni nekem meg nem nagy probléma arra simán van időm

Azért tudtál 1600at felhasználni, mert ha jól olvastam az elején ez valami éjjeli sztori, így, mivel éjjel nem dolgoznak illetékesek nem volt aki elvegye és javítsa. Egy sima chates emberke ilyenben nem tud eljárni, ehhez nyilván valami magasabb emberke a megfelelő.

Egyszerűen nem értem, hogy nem jutott eszedbe hogy 6000pögetés az NEM REÁLIS? Hogy csak úgy odaadnak 360k értékű bónuszt.


Egyébként, ha teszem azt itt nyersz valami játékban 5000ftot skrillre, majd az Admin elutal véletlenül 50000t, egy nullával többet, akkor is azt mondod hogy hát hibáztak, késő bánat, az már neked jár.. Vagy visszautalsz 45000t?

Az teljesen más mert az tudom az elején hogy elbaszták,de ilyenre még nem volt példa....Ne aggódj amúgy ezeknek ezek után nem utalnám vissza

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 18:54:05
Azért tudtál 1600at felhasználni, mert ha jól olvastam az elején ez valami éjjeli sztori, így, mivel éjjel nem dolgoznak illetékesek nem volt aki elvegye és javítsa. Egy sima chates emberke ilyenben nem tud eljárni, ehhez nyilván valami magasabb emberke a megfelelő.

Egyszerűen nem értem, hogy nem jutott eszedbe hogy 6000pögetés az NEM REÁLIS? Hogy csak úgy odaadnak 360k értékű bónuszt.


Egyébként, ha teszem azt itt nyersz valami játékban 5000ftot skrillre, majd az Admin elutal véletlenül 50000t, egy nullával többet, akkor is azt mondod hogy hát hibáztak, késő bánat, az már neked jár.. Vagy visszautalsz 45000t?
Ha nem lettem volna fáradt kipörgettem és ki is forgattam volna 10 ig...na akkor mit csináltak volna vajon???

Ne haragudj, de ha nem fordult meg a fejedben hogy valamit elbasztak a 6000pörgetéssel ami 360kt ér, akkor nálad van a baj.

Főleg hogy régi, aktív játékosként rendszeresen kaphattál hasonló ajánlatokat, csak úgy mint én. 5-10 ingyen pörgetéses akciók után egy 6000es  teljesen irreális. És teljesen életszerűtlen hogy ez nem tűnik fel vagy nem fordul meg a fejedben.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 19:01:14
Ne haragudj, de ha nem fordult meg a fejedben hogy valamit elbasztak a 6000pörgetéssel ami 360kt ér, akkor nálad van a baj.

Főleg hogy régi, aktív játékosként rendszeresen kaphattál hasonló ajánlatokat, csak úgy mint én. 5-10 ingyen pörgetéses akciók után egy 6000es  teljesen irreális. És teljesen életszerűtlen hogy ez nem tűnik fel vagy nem fordul meg a fejedben.
Mondtam már hogy kaptam már 1000 pörit 120 as téten,szimpla sima hétköznap,akkor szerinted levágtam h elbaszták a 6000 et karácsony előtt??