Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 19:00:57
Ha nem lettem volna fáradt kipörgettem és ki is forgattam volna 10 ig...na akkor mit csináltak volna vajon???

Nullázzák az egyenleged, hisz olyan ajánlatból lett csillió pénzed ami nem járt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 19:03:00
Nullázzák az egyenleged, hisz olyan ajánlatból lett csillió pénzed ami nem járt.
Ne haragudj,de akkor sem tudsz meggyőzni arról hogy ez teljesen korrekt volt az iroda részéről ha sportingbullos pólóban 1 szál..f..ban táncolsz a jingle bellsre...

Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 19:02:47
Mondtam már hogy kaptam már 1000 pörit 120 as téten,szimpla sima hétköznap,akkor szerinted levágtam h elbaszták a 6000 et karácsony előtt??


Ha nem a kaszinós promóbol való, akkor ezt nehezemre esik elhinni. Másold már be az emailt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 19:04:37

Ha nem a kaszinós promóbol való, akkor ezt nehezemre esik elhinni. Másold már be az emailt.
Milyen e-mailt lassan már 1 éve volt...hol van az már :beerchug:
Emlékszem arra a magic shopra kaptam.

Amúgy nem neked akarok megfelelni vagy bárkinek erről az oldalról,csak nem éreztem korrektnek a hozá állást,és ahogy ezt az egészet kezelték.Már irtam azoknak akiknek ilyenkor kell meglátjuk mi lesz úgyis leirom majd itt hogy kerek legyen ez az egész.

Persze. Én tavaly kaptam egy 3000eset és még mindig megvan..


Akkor mutasd a historyból a forgatást. Így a szavadnak semmi hitele hiszen teljesen életszerűtlen 120ftos freespinsekből 1000 dbot osztogatni csak úgy. Még akkor is ha milliókat forgattál meg.
Vagy esetleg akkor is valami hiba volt amit akkor megúsztál.


Jelentkezzen már más valaki, aki hasonló összegű freespinseket kapott (kaszinó kihívás nem számít), mert szeretném elhinni hogy ilyen létezik, de nem megy.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 19:16:40
Persze. Én tavaly kaptam egy 3000eset és még mindig megvan..


Akkor mutasd a historyból a forgatást. Így a szavadnak semmi hitele hiszen teljesen életszerűtlen 120ftos freespinsekből 1000 dbot osztogatni csak úgy. Még akkor is ha milliókat forgattál meg.
Vagy esetleg akkor is valami hiba volt amit akkor megúsztál.


Jelentkezzen már más valaki, aki hasonló összegű freespinseket kapott (kaszinó kihívás nem számít), mert szeretném elhinni hogy ilyen létezik, de nem megy.
Nekem a legutolsó a historyban 2020.04.20. ai ez az előtt volt jóval...de ez a mostani 6k pöri sincs benne szóval nem tudom mit vársz tőlem....

Hogy valaki jelentkezzen és erősítse meg hogy létezik ilyen hogy 1000x120ftos freespinseket adnak csak úgy. És hogy ezt nem csak beblöffölted.

Én régóta benne vagyok az iparban, főleg a kaszinós dolgokban de ilyet soha sehol nem tapasztaltam. Még a streamerek sem kapnak ilyen bónuszokat.

Ha azt akkor valóban megkaptad akkor az is valami hiba volt, amit akkor megúsztál és most nem.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 19:28:29
Hogy valaki jelentkezzen és erősítse meg hogy létezik ilyen hogy 1000x120ftos freespinseket adnak csak úgy. És hogy ezt nem csak beblöffölted.

Én régóta benne vagyok az iparban, főleg a kaszinós dolgokban de ilyet soha sehol nem tapasztaltam. Még a streamerek sem kapnak ilyen bónuszokat.

Ha azt akkor valóban megkaptad akkor az is valami hiba volt, amit akkor megúsztál és most nem.
Ezt nem tudom azt is hajnalban pörgettem és sikerült is kipörgessem,vettem is le belőle és semmilyen gond nem volt vele.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 19:28:29
Hogy valaki jelentkezzen és erősítse meg hogy létezik ilyen hogy 1000x120ftos freespinseket adnak csak úgy. És hogy ezt nem csak beblöffölted.

Én régóta benne vagyok az iparban, főleg a kaszinós dolgokban de ilyet soha sehol nem tapasztaltam. Még a streamerek sem kapnak ilyen bónuszokat.

Ha azt akkor valóban megkaptad akkor az is valami hiba volt, amit akkor megúsztál és most nem.


Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 19:46:35
És ezt nem vették vissza tőled technikai hiba miatt??

Dehogynem, igaz én csak 200-at pörgttem ki, utána jött a helyesbítés 10 pörgetésről  :D

Idézetet írta: Alex10 Dátum december 21, 2020, 19:48:41


Dehogynem, igaz én csak 200-at pörgttem ki, utána jött a helyesbítés 10 pörgetésről  :D
Bárcsak nálam is 200 után jött volna...

Idézetet írta: Alex10 Dátum december 21, 2020, 19:43:49



Na azt másold be amit ma te is megkaptál a hiba következményeként. Ennek a létezését én sem kétlem, hisz szalistnál már láttam a belinkelt képet. Én a korábbi hónapokra gondoltam, amikor szintén előfordult hogy több száz vagy ezer ingyen pörgetést adtak csak úgy.
Mivel én is játszok náluk és rendszeresen küldenek freebetet vagy pörgetést, de sosem kaptam irreális mennyiségűt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 20:09:30

Na azt másold be amit ma te is megkaptál a hiba következményeként. Ennek a létezését én sem kétlem, hisz szalistnál már láttam a belinkelt képet. Én a korábbi hónapokra gondoltam, amikor szintén előfordult hogy több száz vagy ezer ingyen pörgetést adtak csak úgy.
Mivel én is játszok náluk és rendszeresen küldenek freebetet vagy pörgetést, de sosem kaptam irreális mennyiségűt.
Én kaptam sportfogadásra is 30.000 ft ot,nem freebetet az is annak tunik mostmár de nem volt vele gond