Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Én is kaptam 30000et, amikor 200%os befizetési bónusz 3napos időszakában befizettem 15k-t.

Sportingbullon sose adnak bónuszt befizetés nélkül, csak freebetet. Én legalább is sose kaptam. Csak freebetként.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 20:25:06
Én is kaptam 30000et, amikor 200%os befizetési bónusz 3napos időszakában befizettem 15k-t.

Sportingbullon sose adnak bónuszt befizetés nélkül, csak freebetet. Én legalább is sose kaptam. Csak freebetként.
Na errő pont tudok linkelni ha érdekel,mert még benne a historyban....

Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 20:31:03
Na errő pont tudok linkelni ha érdekel,mert még benne a historyban....Nem freebet vot hanem szabadon felhasználható befizetés nélküli 3 szoros forgatási követelménnyel 1.5 ös oddson.

Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 20:31:03
Na errő pont tudok linkelni ha érdekel,mert még benne a historyban....

Mármint te csak úgy befizetés nélkül kaptál 30kt?

Légyszi mutasd meg. Csak a kódra vagyok kíváncsi.

@szalist , semmilyen harag nélkül, de a jelenlegi helyzetben ha bármilyen szervhez fordulnál az iroda nyerne, de ettől még próbálkozni lehet.

Elkurták a free spin jóváírást, majd visszavonták, így az éjszakai ezzel elbabrált idő sajnos számodra kárba veszett. Ezt próbálják kárpótolni az 1500 forintos dologgal.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 21, 2020, 20:36:22
@szalist , semmilyen harag nélkül, de a jelenlegi helyzetben ha bármilyen szervhez fordulnál az iroda nyerne, de ettől még próbálkozni lehet.

Elkurták a free spin jóváírást, majd visszavonták, így az éjszakai ezzel elbabrált idő sajnos számodra kárba veszett. Ezt próbálják kárpótolni az 1500 forintos dologgal.
Igen,ezt értem de sajnos ezzel nem élek.Inkább megnézem mi a helyzet a hivatalos úton.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 20:35:13
Mármint te csak úgy befizetés nélkül kaptál 30kt?

Légyszi mutasd meg. Csak a kódra vagyok kíváncsi.
Lehet rosszul linkelek
De ezt irja előtte : OPTSPTRETRL_220420

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 21, 2020, 20:36:22
@szalist , semmilyen harag nélkül, de a jelenlegi helyzetben ha bármilyen szervhez fordulnál az iroda nyerne, de ettől még próbálkozni lehet.

Elkurták a free spin jóváírást, majd visszavonták, így az éjszakai ezzel elbabrált idő sajnos számodra kárba veszett. Ezt próbálják kárpótolni az 1500 forintos dologgal.
Engem az a sunyiság idegesit amivel kezdték hogy nem mondták meg hogy elrontottak valamit hanem hogy látják a hibát mindjárt jóváirják a pörgetést és a pénzt is majd ezután 1 óra múlva sunyi módon változtattak a belső üzenet szüvegén,mintha az unibet óta nemtudnánk hogy printscreenelni kell az ilyet

Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 20:39:42
Lehet rosszul linkelek
De ezt irja előtte : OPTSPTRETRL_220420


Igen erre gondoltam.

De most kérlek erősítsd meg nekem, tehát adtak 30k pénzt játszani. Es ez nem freebet volt, nem befizetési bónusz, amit ugye másnap délben írnak jóvá(tehát nem fizettél be előtte mondjuk 15kt és volt egy 200%os ajánlatod), hanem csak úgy emailben és belső üzenetben jött.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 20:44:03

Igen erre gondoltam.

De most kérlek erősítsd meg nekem, tehát adtak 30k pénzt játszani. Es ez nem freebet volt, nem befizetési bónusz, amit ugye másnap délben írnak jóvá(tehát nem fizettél be előtte mondjuk 15kt és volt egy 200%os ajánlatod), hanem csak úgy emailben és belső üzenetben jött.
Csak belső üzenetben mert az e-mailt csak nemrég állitottam be h jöjjön
Nekem a legnagyobb befizetési bónuszom eddig 66% volt 15000 ft ig.

Be kellett volna állítani automata pörgetésre  :great:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 21, 2020, 20:57:44
Be kellett volna állítani automata pörgetésre  :great:
Szerinted hülye vagyok én h nem próbáltam???Freespinnél nem engedi hiába van ott a gomb :redchug:

Annyiban módosítanám a véleményemet, hogy ha ez tömeges jelenség volt, én sem gyakorolnám olyan szinten a méltányosságot, mint ahogy azt írtam. Még az év végi prémiumom bánná. :D

Nekem megoldottak egyszerubben a freespin kerdest nem kuldtek 1et sem :great: :great: :noway:

Idézetet írta: Alk Dátum december 21, 2020, 21:30:52
Annyiban módosítanám a véleményemet, hogy ha ez tömeges jelenség volt, én sem gyakorolnám olyan szinten a méltányosságot, mint ahogy azt írtam. Még az év végi prémiumom bánná. :D
Magyarországon prémium??? :laugh: :laugh: Akkor te szerencsés vagy....