Módszerek a blokkolás megkerülésére

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 szeptember 28, 2023, 15:38:20, LanMaffia
Nálam azt írja, hogy disconnected, your internet is not private. Elfelejtettem valamit beállítani? :)

mod.: többször is próbálkoztam, vártam is 1-2 percet, mindig a fenti üzenetet dobta. Most x-edjére újrapróbáltam és ment, nem tudom mi történt :)

Mit kell még beállítanom? Ha a WARP-ot bekapcsolom, azt írja, hogy Unable to connect, Service is enabled but no internet connection found.

Idézetet írta: Zebirus Dátum szeptember 28, 2023, 16:45:57Mit kell még beállítanom? Ha a WARP-ot bekapcsolom, azt írja, hogy Unable to connect, Service is enabled but no internet connection found.
Van valami tuzfalad bekapcsolva?

Firefoxban Browsec VPN kiegészítőt telepítettem free-kent én nekem unibet bejött pl hollandként.

Idézetet írta: Lancer Dátum szeptember 28, 2023, 18:58:31Firefoxban Browsec VPN kiegészítőt telepítettem free-kent én nekem unibet bejött pl hollandként.
A Warp nem jó? Magyar IP-t ad, ha Magyarországról használod.




Akkor a telekom lehet szűr valamit még, vagy nem tudom.

https://1.1.1.1/help

Ez mit mond? Másold be a szövegmezőből a linket ide.


Ezek alapján valamiért a bécsi Cloudflarre akar csatlakozni, de nem értem miért.

Jó ez a cloudfare, köszi, így tudok unibeten pókerezni. Viszont a bet365 alternatív linkek meg így nem mennek, másnál is így van?

Idézetet írta: Carpeks Dátum szeptember 28, 2023, 20:21:11Jó ez a cloudfare, köszi, így tudok unibeten pókerezni. Viszont a bet365 alternatív linkek meg így nem mennek, másnál is így van?
És a rendes be365.com?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 28, 2023, 20:22:14És a rendes be365.com?

Az egyenesen nem elérhető. Az alternatívoknál némi háttérszín van, meg logó, de csak homokóráznak.

Ja most nézem, hogy egy t kimaradt a linkből :D szóval az is ugyanazt csinálja, mint a többi.