bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Pont ezt szeretném kideríteni én is, ha már ennyire komoly összegekről van szó.

Idézetet írta: Milan Dátum május 19, 2014, 23:10:37
Pont ezt szeretném kideríteni én is, ha már ennyire komoly összegekről van szó.

1-2 fogadásnál még el tudom képzelni... de ilyet egy komoly iroda nem tehet meg, főleg ennyi idő elteltével - ez lopás lenne - ne legyen igazam. Sztem mese.

Idézetet írta: Milan Dátum május 19, 2014, 23:10:37
Pont ezt szeretném kideríteni én is, ha már ennyire komoly összegekről van szó.

Szia!

Írtam PÜ-t

Idézetet írta: gomes66 Dátum május 19, 2014, 23:21:19
1-2 fogadásnál még el tudom képzelni... de ilyet egy komoly iroda nem tehet meg, főleg ennyi idő elteltével - ez lopás lenne - ne legyen igazam. Sztem mese.

Természetesen jogod van azt gondolni hogy mese, ha nem velem történt volna meg, akkor talán én is ezt gondolnám. Sajnos azonban számomra ez nagyon is valós probléma.

Idézetet írta: bendehal Dátum május 19, 2014, 23:07:27
Cookie-k törlését rendszeresen nyomom(böngészökbe belelátnak) illetve mac addres rendszeres cseréje mindenféle képp ajánlott, arbolásnál pláne.
Én azt nem értem hogy te a nyeremény levonás után mit vártál mi fog történi, mert ha valakit egyszer elő vesznek akkor annak a számlának vége. Az hogy utána is engedtek fogadni az se tiszta, plussz azt követően már nem vonták le az összeget. Ez könnyen lehet hogy egy nagy baki bet365-től.
Levonást követően én biztos hogy nem fogadnék náluk többet. Plussz mennék sbr-hez.
Nálad levonták azt az összeget de a másik oldal fogadóit biztosan nem kárpótolták.

Persze, számítottam rá, hogy ha folytatom, annak következményei lesznek. Azért próbáltam meg, mert egyrészt akkor is és most is teljesen tisztának éreztem magam, úgy érzem semmi disznóságot nem követtem el. Másrészt dolgozott bennem a dac is, hogy visszanyerjem amit elvettek tőlem. Kellett pár nap mire lehiggadtam, és tiszta fejjel sikerült is visszahozni amit elvettek kb másfél hónap alatt. Ez az amit szerintem már végképp nem tudtak megemészteni, innen pedig már egyértelmű volt, hogy minek kellett történnie.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 19, 2014, 15:45:09
Akkor a "hibás odds" stimmel.   ;)


Ráadásul élőben az arbosok sem segítenek annyira "figyelmeztetni a bukit", hogy elcseszte a szorzót...

Nézőpont kérdése...Szerintem a sikeres sportfogadás lényege is az - és ebből a szempontból hasonlíthatjuk akár a tőzsdéhez is - hogy akkor tudsz nyereséget termelni, ha megtalálod azt a pontot, ahol egy pici előnyt tudsz szerezni a bukival szemben. Erre számos módszer van, nyilván sok olyan is, ami nem engedélyezett, mert tisztességtelen előny szerzésére irányul. Én azonban nem gondolnám, hogy az esetemben ez történt volna. A Te logikád mentén minden olyan odds "hibás" lehetne, amellyel a fogadó nyer.
Számomra egyébként az a leginkább elképesztő az egészben, hogy az egyik legnagyobb iroda megteheti azt, hogy kvázi "visszamegy az időben", és visszamenőlegesen szorzókat módosít, töröl stb. Azzal, hogy megállapít egy oddsot, egy döntést hoz, amiért úgy látszik, nem kell felelősséget vállalnia, mert utólag bármikor belenyúlhat, módosíthatja, törölheti stb. Hol van még egy olyen terület az életben, hogy visszamenőlegesen, minden következmény nélkül megváltoztathatsz olyan döntéseket, amelyeknek ráadásul komoly anyagi vonzata is van? És itt jön a képbe az is, hogy jelenleg sajnos teljesen "törvényen kívüli állapot" van az online fogadások terén. Az állam tartja a markát, közben pedig arra sem képes, hogy megfelelő jogi hátteret adjon, ami esetleg orvoslati lehetőséget biztosíthatna az ilyen jellegű esetekben.

#2991 május 20, 2014, 11:24:24, Knapp
Idézetet írta: cirifischio Dátum május 20, 2014, 08:50:09
Nézőpont kérdése...Szerintem a sikeres sportfogadás lényege is az - és ebből a szempontból hasonlíthatjuk akár a tőzsdéhez is - hogy akkor tudsz nyereséget termelni, ha megtalálod azt a pontot, ahol egy pici előnyt tudsz szerezni a bukival szemben. Erre számos módszer van, nyilván sok olyan is, ami nem engedélyezett, mert tisztességtelen előny szerzésére irányul. Én azonban nem gondolnám, hogy az esetemben ez történt volna. A Te logikád mentén minden olyan odds "hibás" lehetne, amellyel a fogadó nyer.
Számomra egyébként az a leginkább elképesztő az egészben, hogy az egyik legnagyobb iroda megteheti azt, hogy kvázi "visszamegy az időben", és visszamenőlegesen szorzókat módosít, töröl stb. Azzal, hogy megállapít egy oddsot, egy döntést hoz, amiért úgy látszik, nem kell felelősséget vállalnia, mert utólag bármikor belenyúlhat, módosíthatja, törölheti stb. Hol van még egy olyen terület az életben, hogy visszamenőlegesen, minden következmény nélkül megváltoztathatsz olyan döntéseket, amelyeknek ráadásul komoly anyagi vonzata is van? És itt jön a képbe az is, hogy jelenleg sajnos teljesen "törvényen kívüli állapot" van az online fogadások terén. Az állam tartja a markát, közben pedig arra sem képes, hogy megfelelő jogi hátteret adjon, ami esetleg orvoslati lehetőséget biztosíthatna az ilyen jellegű esetekben.

Igen, szerintem valójában azok az odds-ok hibásak, amelyekkel egy sportfogadó hosszú távon stabilan nyereséges tud lenni. Számomra ez azt jelenti, hogy egy adott körben az iroda rosszul (rosszabbul látja) az esélyeket, mint az, aki ért ehhez a területhez.
Persze egy-egy fogadásnál nem lehet tudni, hogy az valóban az iroda szorzója, vagy már a többi fogadó tétjeinek hatására alakult ki az az odds.

Ugyanakkor a fejtegetéseddel egyetértek. (tőzsdei hasonlat, előnyszerzés a bukival szemben...)

Megjegyzés: az állam jelenleg semmilyen formában nem tartja a markát, illetve legfeljebb úgy, mint ha kiállt volna egy szabolcsi zsákfaluban zsebre tett kézzel koldulni. Esélye sincs bevételhez jutni a sportfogadásból...
Nekem az ilyen visszásságok ellenére sem hiányzik a nagyobb állami kontroll, főleg, hogy mondjuk a visszamenőleges hatályú jogalkotás (amit hasonlíthatsz a fogadás utólagos törléséhez)  még állami szinten is előfordul, lásd végkielégítések megadóztatása vagy a napjainkig húzódó devizahitelek semmisségének kérdése...
Bármiféle szabályozásnál erősebb, ha megvan a kölcsönös bizalom és bizony az érdek is a felek között.
Ez utóbbi már nem áll fent a bet365 részéről.

A fogadások utólagos törlése nem korrekt, de sajna más irodák is élnek a módszerrel, pl. az itt emlegetett bwin is. Minél több szorzót rak ki egy iroda, annál több lesz közte az olyan, amit utólag nem tart olyan jó ötletnek.  :)  Amíg érdeke fűződik az adott ügyfél megtartásához, addig benyeli a "hibát", utána már nem...

Egyébként a nevedről ez a nóta jutott eszembe, melyet ha elindítok, a két gyermekem bepattan a szoba közepére táncolni. (na jó, "pogózni")
Nekik is mindig azt mondom, mint a sportfogadó kollégáknak: "Legyetek jók, ha tudtok!"   ;D

Vanitŕ di vanitŕ cantata da branduardi

#2992 május 20, 2014, 17:59:43, BvB_09
Mi faszom franc van? Megteszek valamit 343-mal, és 50-el veszi be? Más is tapasztalt ilyet?

Az áprilisi bónuszokat van akinek már jóváírták vagy egyelőre nálatok sem aktiválták? (az én esetemben nem itteni bónuszról van szó + azt is tudom, hogy kitolták a jóváírásokat, de mégis már 20-át írunk... :bash:)

Segítségeteket/válaszaitokat köszönöm!  :ok:

Én az sfscore első áprilisi fordulóját  nyertem meg ,de még nem kaptam semmit.

Továbbra sincs bónusz...

Nekem anno az angol chatesek segítettek. A magyaroknak kár írni ők csak ctrl+c-nek, meg faszságokat beszélnek, viszont ha az angoloknak pontosan leírod mikor nyerted és melyik aff-tól akkor utánanéz és nem csak hiteget.

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 23, 2014, 15:13:11
Nekem anno az angol chatesek segítettek. A magyaroknak kár írni ők csak ctrl+c-nek, meg faszságokat beszélnek, viszont ha az angoloknak pontosan leírod mikor nyerted és melyik aff-tól akkor utánanéz és nem csak hiteget.

Rendben. Megpróbálom.  :ok:

Képzeljétek el mi történt velem ma itt.Tegnap raktam 2 kombinációs játékot,egyiken 4 meccs volt,a másikon 3...Mindkét szelvényen ugyanaz a meccs hiányzott,ami tegnap sőtétedés miatt félbeszakadt(Melzer).1 órája még kitudtam volna venni cash in opcióval több tízezer forintot.Most nézem a történetet egy másik szelvényem miatt,erre látom hogy a 2 meccsem szőrén szálán eltűnt.Azt hittem valamelyik feladta újrakezdés előtt.Nézem,pénz sehol...Kicsit furcsálni kezdtem a dolgot.Hát elkezdtem keresni.Nem találom.Megyek chatre.Ő se találja.Mondom nekik,nehogy már hülyének nézzetek,kezdem unni a bohóckodásotokat...kb 1 óra vitatkozás után hirtelen visszakerül a nem rendezett fogadások közé,ami eddig ott se volt...Tiszta vicc,ha nem emlékeztem volna az összes meccsre,és a fogadásom tétjére,akkor most berántottak volna egy elég komoly összeggel..Nagyon figyeljetek oda itt....

Halkan megjegyezném,hogy megint nem találom őket...