Tipster Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is jönnék, továbbra is keletre.



Én is érkezem, B liga, három a magyar igazság, idén tuti feljutok.  :ok:

Jövök :) mindegy melyik oldal :)


Nyugaton maradok   :)




Akik még nem jeleztek vissza:

rolii92, hillandkimi, Zsoca, Alibi és tomiszi.



A következő idényben nem szerepelhetnek, mert túllépték a megengedett "NEM TIPPELTEM" számot:

zolesz84, Winger, Bucak77  :(


Sziasztok!

Kérlek olvassátok el a szabályzatot, mert változott. Bekerült két új pont, amit kértetek.

Van meglepetés is. Az induláskor azt gondoltam, hogy lesz A,B,C...ZS Liga is idővel, de a számok azt mutatják, hogy a létszám viszonylag állandó.
Ezért mostantól megszűnik a B Liga és minden résztvevő a kibővített Tipster Ligában szerepel. Jutalom azoknak, akik az eltelt évet a másodosztályban küzdötték végig és nagy szerencse az új jelentkezőknek.

Változik a fordulók hossza is. Egy héten két forduló lesz, váltakozva 4 napos (hétfő-csütörtök) és 3 napos (péntek-vasárnap). Pörgősebb lesz a játék és a 17 forduló + rájátszás + kupa így fér el három hónapban.

A új fordulókat szerda és szombat este teszem fel, hogy legyen idő tippelni annak, aki esetleg nem lesz gépközelben pár napig. Kérlek ne keverjétek össze a tippelést.  :)

Új díjak is lesznek az alapszakasz legjobbjainak, ezeket egyenlőre én állom. Marad a kupa is a megszokott díjazással a győztesnek.

Sztem jo hogy mar nincs B liga, azert nem egyszeru onnan feljutni.

Mondtam én, hogy egyszer úgyis feljutok  ;D  :ok: