Tobet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Triobet szintén klón, még a felület is szinte ugyanaz, mint a Tobeté. A NordicBet-nél itt-ott elég alacsony a limitem, pár napja regisztráltam a Triobet-re, és ők gond nélkül elfogadták azt a tétet, amit a nordic visszadobott. Nem a magyar a fő piacuk, hanem a balti államok és az oroszok, viszont gond nélkül engedik a magyarok regisztrációját is. Ja és az első kifizetés is villámgyors volt (előtte már feltöltöttem a doksikat).

Bár évek óta nem játszottam náluk, mégis sajnálom a távozásukat...

Mindig örömmel fogok visszaemlékezni a 2010-es vb csoportjainak sorsolására, ahol az élő fogadás alatt az afrikai csapatoknál 7-es szorzóval adták, hogy melyik csoportba kerülnek, pedig csak 5 csoport jöhetett szóba a szabályok szerint...

Ezt még nem is volt alkalmam megköszönni!
Köszönöm Tobet! Hiányozni fogsz!

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 08, 2013, 08:54:18
Bár évek óta nem játszottam náluk, mégis sajnálom a távozásukat...

Mindig örömmel fogok visszaemlékezni a 2010-es vb csoportjainak sorsolására, ahol az élő fogadás alatt az afrikai csapatoknál 7-es szorzóval adták, hogy melyik csoportba kerülnek, pedig csak 5 csoport jöhetett szóba a szabályok szerint...

Ezt még nem is volt alkalmam megköszönni!
Köszönöm Tobet! Hiányozni fogsz!

Nekem gyanús, hogy belső ellenőrzés volt náluk, jöttek a skandinávok, és feltárták ezt a közel 4 évvel ezelőtti hibát. Fejek hullottak, és ezek után elkerülhetetlen volt a kivonulás a magyar piacról.  ;D

Kaptam egy 3 eurós pkr nodepo bonuszt.
Be másolom az egész üzenetett.


We offer you €3 absolutely free! Here's what you need to do:

1) Log in to www.triobet.com and open a poker account. After you have done this, enter a bonus code.
2) While logged in, click on the arrow next to your account name and find My Bonuses section. Enter the code STARTHERE in there and you'll have the extra cash within 5 minutes.
3) Transfer the money to the Poker Client.

You will need to gather 2 Loyalty Points for every €1 bonus you received before withdrawing during 7 days! Check the campaign Rules!

...
Miért van az hogy be írom triot és ide dob be.

Szerk.
Már értem  :laugh:

Kaptam egy 3 eurós pkr nodepo bonuszt.
Be másolom az egész üzenetett.


We offer you €3 absolutely free! Here's what you need to do:

1) Log in to www.triobet.com and open a poker account. After you have done this, enter a bonus code.
2) While logged in, click on the arrow next to your account name and find My Bonuses section. Enter the code STARTHERE in there and you'll have the extra cash within 5 minutes.
3) Transfer the money to the Poker Client.

You will need to gather 2 Loyalty Points for every €1 bonus you received before withdrawing during 7 days! Check the campaign Rules!

Idézetet írta: bendehal Dátum október 08, 2014, 11:04:32
Kaptam egy 3 eurós pkr nodepo bonuszt Triobetre.
Be másolom az egész üzenetett.


We offer you €3 absolutely free! Here's what you need to do:

1) Log in to www.triobet.com and open a poker account. After you have done this, enter a bonus code.
2) While logged in, click on the arrow next to your account name and find My Bonuses section. Enter the code STARTHERE in there and you'll have the extra cash within 5 minutes.
3) Transfer the money to the Poker Client.

You will need to gather 2 Loyalty Points for every €1 bonus you received before withdrawing during 7 days! Check the campaign Rules!

Beírtam a kódot, el is fogadta de már vagy 30 perce nem adta oda, pedig ők max 5 percet írtak.. na mind1 hátha később :)

Nekem sportfogadási részhez írta jóvá, onnan kűldtem átt.
De ott azonnal megjelent.