BET24 KÉRDÉS

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Volna valami infótok az irodával kapcsolatban érdemes regisztrálni hozzájuk megbizhatóság problémamentes kifizetés s egyebek.Előre is kőszi az infókat :ok:

Én kb másfél éve regisztráltam hozzájuk. Visaval fizettem be, akkor 10000 Ft bónuszt adtak. Megforgattam, ahogy kell, kifizetésnél nem volt semmi gáz. Talán még iratokat sem kértek.
Szóval nálam minden rendben ment!

Nagyon kőszi a választ azt hiszem be is reggelek hozzájuk mivel átnéztem az oldalukat és elég igényesnek tűnik mind a játék s kaszinó részlegűk egyaránt. :)

Idézetet írta: Atika Dátum március 28, 2010, 11:42:48
Nagyon kőszi a választ azt hiszem be is reggelek hozzájuk mivel átnéztem az oldalukat és elég igényesnek tűnik mind a játék s kaszinó részlegűk egyaránt. :)
Én is régóta játszom itt, póker sportfogadás,de a kaszinó bónuszom még megvan. A  befizetésnél be kell jelölnöd hogy melyik bónuszt akarod kihasználni. Ha jól tudom egy befizetésnél csak egyet jelölhetsz be.  Amúgy a kifizetés nálam 24 órán belül mindig megérkezett a moneybookers-re. Elég megbízható az oldal, nekem bejön!

Kőszi az infót snooker jó ez a fórum nagyon sokat segit az irodák kőzti eligazodásban hogy ne érje kellemetlen meglepetés az embert :beerchug:

Tudnátok segíteni milyen fogadási bónuszt és milyen feltételekkel kínál most az oldal?

Közben befizettem, max 35$ nak adják a felét 4X!!!!! megforgatással,1.5 oddson....   magyarul: befizetsz 20-at,kb 5 perc mulva kapsz ajándék 10et,  összesen 40$-kell forgatnod 1,5 oddson hogy kikérhesd a pénzed. Szerintem nagyon korrekt ajánlat,bár a fogadáskínálat szerintem nem a legjobb, de amire fogadni lehet az megtalálható,tehát győztesre lehet plusz egy-két dologra még,de nem olyan részletes mint pl Bwin barátunk...

Sok sikert mindenkinek hozzá!

Idézetet írta: hanko2 Dátum április 05, 2010, 08:06:05
Közben befizettem, max 35$ nak adják a felét 4X!!!!! megforgatással,1.5 oddson....   magyarul: befizetsz 20-at,kb 5 perc mulva kapsz ajándék 10et,  összesen 40$-kell forgatnod 1,5 oddson hogy kikérhesd a pénzed. Szerintem nagyon korrekt ajánlat,bár a fogadáskínálat szerintem nem a legjobb, de amire fogadni lehet az megtalálható,tehát győztesre lehet plusz egy-két dologra még,de nem olyan részletes mint pl Bwin barátunk...

Sok sikert mindenkinek hozzá!

Szia!
70 euronak edják a felét. 50% max 35 euro. A megforgatás egyszerű, azt vettem észre,hogy az élő fogadást oddstól függetlenül beszámítják a megforgatási követelménybe. A kifizetés nagyon gyors, kért adatok megadása után pár óra múlva a számlámon volt a pénz. Az angol supporttal is elégedett voltam. Sajnos a magyar 3-4 nap után szokott csak válaszolni.
A szorzói elég gyengék, de az egyszerúen kijátszható bónusz miatt érdemes regelni.

Idézetet írta: Smallfoot Dátum április 12, 2010, 12:21:50
Szia!
70 euronak edják a felét. 50% max 35 euro. A megforgatás egyszerű, azt vettem észre,hogy az élő fogadást oddstól függetlenül beszámítják a megforgatási követelménybe. A kifizetés nagyon gyors, kért adatok megadása után pár óra múlva a számlámon volt a pénz. Az angol supporttal is elégedett voltam. Sajnos a magyar 3-4 nap után szokott csak válaszolni.
A szorzói elég gyengék, de az egyszerúen kijátszható bónusz miatt érdemes regelni.

Igen,mostmár énis látom hogy 70$ nak adják a felét,vagy 20.000 HUF nak...
Tényleg könnyű kijátszani a bónuszt,bár kifizetéssel kapcsolatban nincsenek ilyen jó tapasztalataim,Pénteken kértem a kifizetést,és csak hétfőre érkezett meg, jobb helyeken hétvégén is működik a kifizetés... Bár mondjuk BWIN sem fizet hétvégén aszem...

Most keresem a következő könnyen kijátszható bónuszt nyújtó irodát... Valami ötlet?

Azt nem tudjátok, hogy van-e valami időintervallum a forgatásra?

Idézetet írta: hanko2 Dátum április 18, 2010, 19:23:43
Igen,mostmár énis látom hogy 70$ nak adják a felét,vagy 20.000 HUF nak...
Tényleg könnyű kijátszani a bónuszt,bár kifizetéssel kapcsolatban nincsenek ilyen jó tapasztalataim,Pénteken kértem a kifizetést,és csak hétfőre érkezett meg, jobb helyeken hétvégén is működik a kifizetés... Bár mondjuk BWIN sem fizet hétvégén aszem...

Most keresem a következő könnyen kijátszható bónuszt nyújtó irodát... Valami ötlet?

Unibeten is 50% bónuszt adnak, ha jól emlékszem 6x kell megforgatni.
Most játszottam ki a Bet-at-home bónuszát. Bár sok embernek okoztak bosszúságot a lassú kifizetéssel, nekem a szar oddsokat kivéve nem volt velük semmi bajom. A kifizetés is rendben ment.

Tudnátok abban segiteni hogy a Bet24-en a visa electron kártyával való feltőltést miért nem fogadja el a rendszer állandóan hibát ir ki pedig a kártya be van regisztrálva hozzájuk. Mindenhol tudom használni ma is tudtam egy másik irodánál de itt nem. Irtam a supportnak de azt a választ kaptam hogy most nincs magyar űgyfélszolgálat csak max holnap tudnak segiteni  :-\ volna valami tippetek ez űgyben előre is kőszi   :ok:

hogy tudnánk segíteni, ha még ők se tudják...
de nem is igazán értem minek regisztráltok ilyen kamu irodákba, mi van ott ami máshol nincs?
szarabb oddsok, lassú kifizetés, szar kínálat.... tényleg nem értem....
ki kell választani 2-3 nagy irodát (bet365, betfair, expekt, pinnacle, thegreek) és ott játszani... tuti nem érnek ilyen meglepetések
persze aki szeret veszélyesen élni  8)

Idézetet írta: gomes66 Dátum április 22, 2010, 20:29:14
hogy tudnánk segíteni, ha még ők se tudják...
de nem is igazán értem minek regisztráltok ilyen kamu irodákba, mi van ott ami máshol nincs?
szarabb oddsok, lassú kifizetés, szar kínálat.... tényleg nem értem....
ki kell választani 2-3 nagy irodát (bet365, betfair, expekt, pinnacle, thegreek) és ott játszani... tuti nem érnek ilyen meglepetések
persze aki szeret veszélyesen élni  8)

Most a betfaien és a bet365nél játszok. Az ilyen irodákba mint a bet 24 kizárólag a bónusz miatt regisztráltam.
Nekem a betclic kivételével egyik irodával sem akadt gondom, ott is csak a befizetéssel. Nem kell ugyanazt a minőséget és oddsokat várni mint nagy irodáknál, és akkor nem fog csalódni senki. CSAK a bónusz miatt szabad regisztrálni.

ez OK, de érdemes 6-7k Huf nyeremény reményében kiadni minden piti helyre a személyes és a hitelkártya adataid?