www.luxbet.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ismeri valaki ezt az irodát?

Új iroda lehetnek, de nagyon jó bónuszuk van. Beregisztrálsz, befizetsz 25 eurót és ők adnak 100 bónuszt. A 100 bónuszt egybe kell feltedd egy min 1,5-ös szorzóra és ha nyertél akkor még egyszer a bónuszt és a tőle származó nyereményeket meg kell forgatni, utána ki is veheted az egészet. Ha ez igaz, egy nagyon jó ajánlat. A kínálat szegényes és a fogadási tipusok is amit eddig láttam. Kérdés megbízható iroda-e, de van live chatjük, ami nagyon hasonlit egy ismert irodájéra már nem tudom melyikre, nem egy worldbet kategóriának tünik de sosem lehet tudni. Csekkoljátok

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 16, 2010, 22:40:39
Ismeri valaki ezt az irodát?

Új iroda lehetnek, de nagyon jó bónuszuk van. Beregisztrálsz, befizetsz 25 eurót és ők adnak 100 bónuszt. A 100 bónuszt egybe kell feltedd egy min 1,5-ös szorzóra és ha nyertél akkor még egyszer a bónuszt és a tőle származó nyereményeket meg kell forgatni, utána ki is veheted az egészet. Ha ez igaz, egy nagyon jó ajánlat. A kínálat szegényes és a fogadási tipusok is amit eddig láttam. Kérdés megbízható iroda-e, de van live chatjük, ami nagyon hasonlit egy ismert irodájéra már nem tudom melyikre, nem egy worldbet kategóriának tünik de sosem lehet tudni. Csekkoljátok

Még annyit fűznék hozzá, hogy utánanéztem az sbr-on és nem új iroda hanem állitólag ausztráliában egyik legnagyobb iroda és a sbr szerint C osztályzatú ami jónak számit. Ki kell próbálni

Annyit fűznék hozzá, hogy ez a bonus free bet tehát nem lehet kivenni csak az utánajáró bónuszt magát a free betet nem.

Kifizetésig sajnos még nem jutottam, viszont a bónusz rendesen megjelent a számlámon amit meg is tudtam rakni majd a nyereményt hozzáírta a real account-hoz

én annyit tűznék még hozzá hogy elég nehézkes lessz majd  akifizetés, mert egy másik forumon olvastam hogy valami formanyomtatványt kell letülteni az oldalukrólés azt alá kell iratni doktorral , közjegyzővel  és mindezt postán kell nekik feladni a tengeren túlra szal nem elég a szokásos e-mailos procedúra!

Ez valószinű, hasonlóan kell a betfair australian wallet esetében is eljárni.

Ez érdekes, erről még nem hallottam. De meg kell érdeklődni, nehogy váratlan meglepetés érje az embert.