SPF Kupa Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Seanconnery Dátum október 12, 2011, 18:42:49
sziasztok!
nézzétek meg legyetek olyan jók az ID 18376 tippemet.
svédország- hollandia (hendikep 0:1) X miért lett vesztesként elkönyvelve, amikor a vége 3:2 lett?
Amikor a kiértékelést csináltam már nagyon fáradt voltam, én hibáztam. Most javítottam!  :ok:


HI!
Ma már a második olyan nap van amikor este fél kilenckor az NHL-re azt írja ki az oldal, hogy nincsenek meccsek a kiválasztott bajnokságban...hajnal fél kettőkor kezdődik a legkorábbi. Ez hiba, vagy ennyivel korábban kell tippelni?
THX

Hiba, valami tipust kifelejtettem :-X

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 14, 2011, 20:41:49
Hiba, valami tipust kifelejtettem :-X

Igazi ajándék lenne, ha megoldódna a hiba  :beerchug:

Nem kapom a megfelelő tipust még :(

Még mindig nem lehet tippelni az NHL meccsekre! >:( Várhatóan mikor oldódik meg ez a probléma?

Hello!

19663-as ID-jű fogadásom rosszul lett kiértékelve!

FC Viktoria Plzen - FC Barcelona
[Hendikep 2:0 ]   2   1.95   1000   -1000   11/01/11
20:27:51   19663

segítséget előre is köszi!

19519 es Id ju tippem rosszul lett kiertekelve.

Javítottam mind a kettőt! Az az csak egyet, mert mind a két ID szám ugyanazt a tippet tartalmazta.  :ok:

Idézetet írta: Winger Dátum október 23, 2011, 01:09:37
Még mindig nem lehet tippelni az NHL meccsekre! >:( Várhatóan mikor oldódik meg ez a probléma?
Sajnos még mindig nem lehet az NHl-re tippelni! Nincs is remény arra, hogy megoldódjon a probléma? :(

Az ID 20032 számú tippem kezdési időpontja 2011.11.04 01:30. A rendszer elfogadta ezt a tippet, annak ellenére, hogy 11.03-i dátummal már volt/van 3 tippem. Ugy tudom, hogy a "napi" időszámítás 02:00-01:59-ig tart, ebben az esetben ez lenne a 4. tippem, vagy itt nem ez az idő intervallum működik? De akkor miért engedte a rendszer megtenni a tippet? Volt már olyan eset, hogy nem figyeltem és a rendszer figyelmeztetett, és nem engedett 3-nál több tippet tenni.
Kérem tisztázzátok ezen tippem státuszát.

Mivel átálltunk téli időszámitásra (vagyis a normálisra), igy most a nap 1:00-tól kezdődik és 0:59-ig tart GMT+1 szerint.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 04, 2011, 05:50:42
Mivel átálltunk téli időszámitásra (vagyis a normálisra), igy most a nap 1:00-tól kezdődik és 0:59-ig tart GMT+1 szerint.
Akkor ez a többi játékra is vonatkozik? Nem ártana, ha ez kicsit nagyobb nyilvánosságot kapna, hogy minden érdekelt előtt egyértelmű legyen!

Az ID 20356-as tippem a technika ördöge miatt kétszer lett beküldve, kérlek törölje ki valaki.

Köszönöm!